Cikolata Kisti olanlar

günaydın,
merhaba arkadaşlar nasılsınız.dün öğlene kadar zamanım hastanede saat başı kan vermekle geçti 4 tüp kan ve idrar verdim.sonuçlar ö.sonra çıktı ve değişmedi şekerimin yüksek olduğunu söyledi doktorum.ve dahiliyeye gönderdi.gidip dahiliyeye böyle bir durumda ne yapıldığını sordum.diyet uzmanına göndereceklermiş.orda beslenme düzenim falan takibe alınacakmış bir süre sonra testler tekrarlanacakmış.böyle işte.
ponarancım sen nasılsın.kızlar siz kayıpsınız zaten umarım herşey yolundadır hayatınızda.

Günaydın Kızlar,

Ben buaralar işte çok yoğunum ve ne zaman girmeye fırsat bulsam, sayfa bir türlü açılmıyor.

Biz kızımla iyiyiz maşallah, herşey yolunda gidiyor. :CüvCüv:
Gökdenizcim, test sonuçların için üzüldüm, ama canını sıkma. Bildiğim kadarıyla bebekten çok sana zarar verecektir yaşadıkların, biraz daha dikkatli yemen gerekecek malesef.:çok üzgünüm:

Tabi dr'un verdiği sürede kısa olmuş aslında, kan değerlerin dikkat edersen mutlaka yükselecektir. Bende önümüzdeki ay kontrolden önce tüm testleri tekrar yaptıracağım bakalım. (İdrar & kan)

ponarancım yemem çok normal aslında akşam eşimde diyor hiç aşırıya kaçmadım.ama bebeğe yeterli glikoz gitmediğinde vucut insülin üretimini durduruyormuş bu sebeble vucuttaki şeker oranı artıyormuş.ve kötü tarafı bana değil bebeğe zararı varmış.ama takip edildiği sürece hiç sorun olmuyormuş.bende yüksek olma sebeblerinin başında yaş geliyor.senin bir arkadaşın vardı.onuda bir bilgilendir iistersen bu konuda ihmal etmesin.senin iyi olman bana keyif veriyor çok mutlu oluyorum.sakın yazmamazlık yapma merakda bırakma beni.
geo ameliyat sonucun nasıl.

Gökdenizcim, yaklaşık 1 ay oldu ameliyat olalı önce laparoskopi denediler, ama malesef karnımın içi öyle karman çorman olmuş ki derhal açık ameliyata alınmışım tabi ben narkozun etkisindeydim bu sırada...Bir açıp bakıyorlar ki çikolata kisti rahim barsaklar hepsi birbirine yapişmış, barsaklarım karın duvarına yapışmış...hemen genel cerrahlar da dahil olmuş ameliyata barsakların durumundan dolayı. 4 profösör girdi ameliyatıma, çikolata kisti ve barsak yapışıklığı dışında myom ve iltihap da varmış.Kisti ve myomu aldılar abse drenajı yaptılar,barsaklarımı açtılar yapışık oldukları yerlerden, çok zor bir ameliyat geçirdim. Neyseki sonuç iyi oldu yumurtalığımı korudular. Ameliyattan sonra profösörüm bunca yıllık meslek hayatım boyunca senin gibi hasta görmedim, ameliyatı güzel bir şekilde bitirdik ama biz de bittik dedi...İşte böyle çok zorlu bir dönemi çok şükür hayırlı bir şekilde atlattım, şimdi geriye dönüp baktığımda yaşadıklarım hayal gibi geliyor...

günaydınnnnnnnnnnnn
ponaran umarım sende yalnız bırakmazsın beni.yaşadıklarımızı paylaşmak konuşmak iyi geliyor.hem hepinizi çok seviyorum hemde en yakın arkadaşlarımsınız benim a.s.a.s.a.s

Günaydın Kızlar,

Geo, çok geçmiş olsun. Gerçekten anlattıkların bile ne kadar zor olduğunu ortaya koyuyor. Umarım bundan sonra herşey yoluna girer.

Gökdenizcim, benim o arkadaşta şeker çıktı bile sırnaşık şey
Dediğin gibi sanırım yaşla ilgili bir durum.
Merak etme, yalnız bırakmam ama dediğim gibi hem işler yoğun, hemde internet bir garip bizde buara.

Öpüyorum çok.
Silgi ve Emeliko, sırra kadem bastı sanırsam artık :1no2:

günaydınnnnnnnnnnnn,
şekerle ilgili doktor dahiliyeye sevk etmişti yarın sabah gidicem.senin arkadaşına ne gibi bir tedavi önerdiler beni bilgilendirirsen .bu konudaki araştırmam sürüyor çünkü.
sen nasılsın herşey yolunda mı.

Bizde herşey yolunda.
+10 kg oldum artık.

Benim arkadaşım sadece dr'un verdiği diyeti yapıyor.
Şekerli şeyler yemiyor benim bildiğim ama bir sorayım.

wıyyyyy kg alman gerçekden hızlandı ponaran.ay ben napıcam bakalım.+5 oldum bile.
yarın bende gidicem doktora sanırım banada diyet der.

günaydın hastaneye gittim dahiliyeci şekerimin çok yüksek olmadığını 15 günlük bir diyet uygulayıp açlık ve tokluk şekerimi tekrar ölçtürmemi istedi.içim rahatladı ama.acaba bizim ve onların değerleri değişiyormu demesi garip geldi................

Ya hızlandı gökdenizcim, o yüzden dikkat et çok. kaydirigubbakcemile3
Ne demek istediğini anlayamadım, onların değerleri ile kimin değerleri farklı yani?
Sonuçta senin elinde test değerlerin yok mu, sorunluysa otomatikman yanına bir * konduyorlar zaten.

Herkese iyi tatiller! Buara burası çok sıcak, sıcaklar yoruyor ve hareketi iyice zorlaştırıyor.
Kızımda tekmeliyor ve sizlere selam söylüyor çok :CüvCüv:

doktorun bunu söylemesi banada garip geldi zaten.onların değerleri dediği gebelik ve kadın doğumdan bahsediyor sanırım kafamı karıştırdı benimde.bu testler * lı değil.
1.saat :
2.saat :
3.saat ve karşılarında değerler yazıyor.
neyse hayırlısı anlamadım bende .
o sıcaklardan buradada var iki gündür fazla fazla.güzel kızına bende sevgilerimi gönderiyorum.annesinedeeeeeeeee a.s.

Günaydın Kızlar,

Dün akşam aylar sonra ilk defa yağmur yağdı. Gündüz hava sıcaktı ama gece fırtına ve sonrasında yağmur vardı. Özlemişim gerçekten yağmuru ve kokusunu.

Haftaya başladık, oldukça yoğun olacak yine.
Gökdenizcim, senin test farklı benmikinden, benim olduğumda sadece 1 saat sonrasına bakıldı. Sende değer yüksek çıktığından dr detaylı istedi demek ki.
Senin cinsiyetin durumu nedir en son? Erkek mi hala
Emeliko ve Silgi ne alemdesiniz yafuu, bir ses verin artık....

günaydınnnnnnnnn,
demek ki gece serin uyumamızın nedeni orda yağan yağmurdu.a.s
erkek ponarancım adını umut koyma isteğim devam ediyor.sen ne karar verdin.bizimde hafta sonumuz çok güzeldi denizdeydik yine.haftada birde olsa bol bol yüzüyoroz oğlumla.misafirlerde var ailem bir hafta burda kalbim evde kaldı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Ayy ne güzel, demek sizinkiler orda, oh bir hafta rahat edersin, hem de hasret giderirsin sizinkilerle.
Baya fırtına vardı Çeşme'de, İzmir'e yağmamış ama bugün nispeten şehir bile serindi. Yarından itibaren yine ısınacakmış.

Bizim kızın ismi Damla olarak kaldı.

kislaar slmlar. valla sizin bebisler ve gobisler :CüvCüv: sırnaşık şey son hiz buyuyor. Allah kolay dogumlar nasip etsin, ayrica size ve bebislerinize booll saglik ve kolaylik diliyorum. bu arada isimler sade, yani teyzeleri olarak ben damla ve umut'u begendim.
ben yaklasik 2 hafta oldu doneli, ve size tavsiyem erkekleri evde uzun sure yalniz birakmayin yoksa benim gibi gittiginize pisman olursunuz. geldigimden beri temizle, duzelt, yerlestir, sinirlen falan zor yani kafamçokkarıştı
forum itibariyle konumuza doneyim hemen; bebis icin henuz gerekli alt yapi calismalarina baslayamadik ama yakinda kaydirigubbakcemile aynen boyle olucak :) ya bu smileyler cok guzel olmus, insanin hepsini kullanasi geliyor valla. gorusmek uzere kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…