Cikolata Kisti olanlar

Doğru diyorsun Silgicim.Sizlerden ses çıkmayınca, biz meydanı boş bulup, konuları saptırıyoruz böyle sırnaşık şey
Mobilya konusundaki kesin kararımı netleşince paylaşırım Gökdenizcim.
Her iki ailede yakında ama annemin sağlık sorunları var, full time bakmalrı mümkün diil ikisininde. Yaşayıp göreceğiz birlikte. Şimdi ne desem boş...

Silgicim & Emeliko'cum, çalışmalar devam edin. a.s.Eminim en kısa zamanda kavuşacaksınız. Dediğin gibi Ramazan geliyor, bol dua etmeli.

günaydın hayırlı cumalar
ponaran hani yeni göbiş resmini koyacaktın sen unuttun mu.merak ediyorum.bende bir ara koyayım fırsatım olursa.
silgicim dualarımız hep sizinle burda paylaştıklarımız yaşadıklarımız hep aklımda.
ve inanıyorum herşey güzel olacak.
bu arada yeni bir isim var aklımız da fikir alayım.ÇINAR

panorancim ne dimek istediin gibi saptir, bizde konu kalmadi, siz yazn sonucta herseyin sendromu olabilirnaniknanik a.s.
gokdenizcim Cinar ismide karizma. sen bu gidisle cocuguna 5-6 isim koyacaksin gibi geliyor. hayir ogretrmenler icin zor oluyor not defterine uzun isim sigdirmak yapma etme kaydirigubbakcemile3
EMELIKOO NE ALEMDESINN, SES VER ??????????????

kızlar selam..ben bebişi unuttum sadece sizin bebişler aklımda :)) iyi olmaniza sevindim..böyle bebek odaları falan heyecan yaptı bende ..ne çabuk geçiyor zaman..dün gibi aklımda ilk hamilelik haberleriniz..ben işlerle boğuşuyorum dolayısıyla gun içerisinde nete giremiyorum artık..daha önce home office iken surekli netteydim..bi duzene girecek bikaç ay içine sizlerle daha çok olacagim inşallah..silgicim inşallah bizde hayırlısı ile olacaksa hamile kalırız:)) kafama hiç ama hiç takmıyorum..bu da çok garip :)) benim gibi panik bi insna için..hepinizi kocaman muckkk mucckk

günaydın,
hareketli bir hafta sonu varmış burada habersiz bırakmayın bizi kızlar.emeliko yeni bir işe başladın gibi algıladım hayırlı olsun arkadaşım.silgicim en fazla iki ismi olur bilmiyorum umutu isteme sebebim önceki dualarım ve hep umutlu olmam.çınarsa hoş geldi güzel bence.daha durun bakalım.babamızın ağzından henüz bir isim çıkmadı.ne diyecek.
güzel annemizzzz sanada günaydın nasılız bu sabah.ben iyi uyumuş dinlenmişim.keyifliyim bu sabah.umarım iş stresi ile bozulmaz.gıcık oluyorum o zaman.

Günaydın & İyi haftalar herkese!

Haftsonu hareketli geçmiş gerçekten, kaçırmışız kızları a.s
Bende bu haftasonu uzakta bir ayndan kendimi görünce karnımın büyüklüğüne inanamadım gerçekten.
Haftasonu çekilen fotolarımı kameran aktarır aktarmaz, fotoyu güncellerim kızlar.
İşler çok yogun buara, artık bir an evvelEylül sonu gelse demeye başladım ben.
Dün hava çok sıcaktı, bende yaşlı teyzeler gibi, of puf, iki adımda bir dinlenmeler falan, öyle geçirdim günü. Ama artık sıcak rahatsız etmeye başladı. 7. ayım dolmak üzere. :CüvCüv:

Gökdenizcim, Çınar'da güzel bir isim. Heybetli bir isim hem dea.s Hangisi içinize sinerse artık.

Silgicim, sizleri sıkmıyorsak, bizim mobilyadır, ıvırdır zıvırdır muhabbetlerine devam o zaman sırnaşık şey Dün mesela puset konusunda karara vardık ama hala almadık o ayrı. Eylül'de geçsin o zaman inşallah

Emelikocum, sen yeni işinde baya memnunsun herhal ve yoğun çalışıyorsun demek. Ne zaman çok takılmazsan, o zaman olurmuş derler yakaydirigubbakcemile3, yakında yine bir haber duyarsak şaşırmayacağım. :roflol:

Hepinize iyi haftalar olsun kızlar...a.s.

günaydın kızlar
bu sabah nedense bir yorgun uyandım heryerim ağrıyor açılırım dilerim ilerleyen saatlerde.aklıma gelmişken ponaran yoga ne oldu devam ediyormusun.
isim konusunu konuşduk dün eşimle umut ismi okeylenmiştir.iki isimli olursada umut çınar olacak.tabi daha değişebilir belki.
hafta sonu aylık kontrole gidicem .o zaman kistin ne durumda olduğunada baktırıcam doktora.
Allah emeliko silgi ve isteyen herkeeeeese bu güzel duyguyu yaşatmayı nasip etsin.
biz gibi bekleyenlerinde sağsalim kucağına versin bebeklerini.ramazan geliyor ilk kez oruc tutmuycam.

Günaydın Kızlarrrr,

Taaa taaa! İşte yeni şişmiş halim :CüvCüv:

Dün akşam 3 hafta sonra ilk defa yogaya gidebildim, artık belim zorlanıyor fark ettiğim.
Yastık ile destek almak lazım hareketlerde.

Bizim keyifler yerinde, önümüzdeki hafta dr kontrolü var, öncesinde idrar ve kan tahlili istediler. Onları yaptıracağım, haftaya Perşembe'de dr'da olacağız.

Kilom +10 ila +11 arasında gidip geliyor, yalnız iştahım artmaya başladı.

harika olmuşsun ponaran kendime diyordum ama sana KOCA GÖBEKLİİİİİİİİİİİİİİİİİ demek istiyorum.
gülüyorum ama benimde başıma gelecek.ve böyle bir göbeği Allah isteyen herkese versin tabikide.
gözüm korktu yaaaaaaaa.zorlanmadan çalışmak istiyor insan.ne diyim Allah yardımcımız olsun.bende akşam evde atmayı deneyeyim.
a.s.a.s.

slm arkadaşlar,doktor çikolata kistim olduğunu söyleyince,sizin yazılarınızı okudum hemen.Karalar bağlamış bir vaziyetteyken,içime su serptiniz.Sizleri görünce,özellikle panoran(senin o güzel göbeğini)Allah nazarlardan saklasın,umut oldunuz içime.1 yıldır bebek isteyoruz.Ama ben biliyorum ki bu kadar taktıkça ve stres yaptıkça,daha da ileri bir tarihe atılıyor bebeğime kavuşmam.Hepinize bir merhaba demek istedim sadece...Sevgiyle kalın...

Merhabalar Tuanay,

Saol güzel dileklerin için, darısı başına inşallah.

Çikolata kistini engel olarak hiç görme, benim eşimde de varikosel problemi (sperm sayımı iyi çıkmıştı) olmasına rağmen, hamile kalabildim.

Ekstra hiçbirşey yapmadım, ovulasyon takibi dışında. Eşim dalga geçiyordu, noldu bizim yumurtalar sıcak mı diye naniknanik Zamanı gelince oldu.

Her türlü konuda istediğini sorabilirsin. a.s.

günaydınnnnnnnnnn
herkese güzel sabahlar olsun.açlık kan şekeri için kan verip geldim tekrar tokluk kan şekeri için kan vermeye gidicem.sonuçlar öğleden sonra.kendi doktoruma iseeeeee cumartesi 14:15 de gidiyorum.bebeğimi görücemmmmmmm.
sende güzel kızını perşembe döreceksin ponaran güzel haberlerle dönelim.
tuanay burda yazıları okudunsa tek yapmanın kafana takmamak olduğunu görmelisin.zor yollardan geçtik hep ama Allah nasip edince oluyor üzülme sakın.
silgi emelikooo nasılızzzzz

Hepinize teşekkür ediyorum.Umarım gerçekten takmam.Benim kistimin boyutu küçük,doktor engel değil dedi,ama ister istemez insan bebeğine kavuşamayınca,bir sebep arıyor.Keşke takmayabilsem,bunu başarabilsem,dünya daha yaşanası bir yer olacak benim için:)Ponarancım eşiminde varikosel problemi vardı,6 ay önce ameliyat oldu.Şu an sperm değerleri normal.Gökdeniz sen de güzel tahlil sonuçlarıyla dönersin inşallah cnm,sizlerle tanıştığıma memnun oldum:)))

herkese merhaba kan değerlerim dahada düşmüş.5 günlük iğne verdi doktor ve sonra küçük tüplere yine bir ay daha devam dedi ama kendi doktoruma da danışmamı söyledi.cmtesi randevum vardı zaten.randevum 12 ye alındı bu arada.öğlen sıcağında gitmem gerekecek.neyse hayırlısı olsun artık.

slmlar,tuanay hosgeldin, 2 hamile verdik hatta 3tu ama hayirlisi......yani en tembel ben ciktim.yeni mi ogrendin kisti? yani 1 yil sonunda mi? bende kime gittiysem daha dene erken dedi. hatta istanbulda direkt tup bebek merkezine gittim, orada prof tup bebekten once cok asaman var dedi, yani yanasmadi ki benimde yaklasik 1 yil oldu. yine bekliyoruz..insallah sende en kisa zamanda sonuc alirsin, isteyen herkes..
kizlar ya siz hala calisiyor musunuz? birakin isleri artik, biraz naz yapin. ne caliskan hamilelersiniz oyle :)
bu arada gokdeniz insallah onemli birsey yoktur, rahat ol..

Aslında yeni öğrenmedim.Şöyle ki cnm tam 1 yıl önce doktora gitmiştim.Bir kist gördüğünü muhtemelen çikolata kisti olduğunu söyledi ama küçük önemli değil demişti.Bir yıl sonra tekrar doktora gidince,kesin bu dediğim gibi dedi.Bebek yapmaya karar vermeden önce genel bir kontrol için gittiğim zaman aslında söylemişti.Ne yapalım,inşallah sırada biz varızdır silgicim.Bu mutluluğu bizde tadarız.

merhabalarrrrr
silgicim sesini duyduğuma sevindim.seni çok daha iyi görüyorum hem.böyle devam etmeni diliyorum.bu arada inşaallah bu moralle giderken mutlu haberide alırız çok istiyorum.
tuanay sana şunu söyleyeyim en son doktor bana rahim filmi dedi buna kendimi hazır hissetmemiştim kötü olmuştum ayrıca maddiyetı beni aşıyordu o ay nasıl para ayarlarım nasıl yaptırırım nerde yaptırırım diye çabalarken aklımda başka bişi yoktu eşimin ameliyatıda araya girmişti o ay çoçuk aklımda yoktu 12 nisana gün almıştım rahim filmi için 07 nisanda hamile olduğumu öğrendim.okursan bunlara burada geçmişde gün gün şahit olabilirsin.
ponarancım yoğunsun.

Merhaba Kızlar,

Gökdenizcim, yoğun ve gergin bir gündü, neyseki bitiyor artık.Haftasonu geliyor mutluyum.

Gece uykularım yine düzensizleşmeye başladı, yatakla bir savaş halindeyim akşamları.
Uykusuz geceler hazırlık olsa gerek :CüvCüv:

Pazartesi Ramazan hayırlısıyla, herkese iyi Ramazanlar dilerim şimdiden.

Silgicim, bende seni TR dönüşü itibarıyla pek iyi görüyorum, maşallah
Emelikocum da kariyer kadını olma yolunda herhaldesırnaşık şey

Kızlar herkese slm,evet okudum gökdenizcim yazılarını.ALLAH çok büyük ve ben umudumu kesmiyorum.Hiç beklemediğimiz bir anda,hayat bizlere sürpriz yapabiliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…