Cikolata Kisti olanlar

günaydın arkadaşlarım,
dün çıkan yangından sonra hüzünlü bir sabah var burda.burda yazın o kadar çok yaşanıyorki.itfaiyeler ambulanslar tüyleri diken diken oluyor hep insanın.bu güzelim dünyayı doğayı ellerimizle yok ediyoruz.
sağlığımıza gelirsek iyiyim o ilk üç ayın ardından şükürler olsun artık iyi hissediyorum kendimi.karnımdan zaman zaman küçük pıtırtılar geliyor.çok güzel bir duygu ve Allah isteyen herkese yaşatsın bunu.
hepinizi koooooooooocamaaaaaaaaan öpüyorum.a.s.a.s.

merhaba seldacam ben hiç duymadım okumadımda ama ilk etapda maydonoz suyu iç diyen çok olmuştu.idrar yollarına kadın hastalıklarına iyi gelirmiş.

Günaydın Kızlar,

İşler dün çok yoğundu, fırsat olmadı.
Bizler iyiyiz maşallah
Sadece haftanın yorgunluğu başladı biraz...

maydanoz suyu bende bunu ilk defa duyuyorum idrar yollarına iyi geldiğini biliyordum ama demek kadın hastalıklarına da iyi geliyormuş..tşk. gökdeniz

çççççok yoruldum bugün.dünde yorulmuştum.ve bişeyi farkettim ki çok yorulduğum zamanlar bebişim hiç kıpırdamıyor.odamı yoruluyor acaba benimle.dilerim rahatı yerinde ve mutludur.

Günaydın Kızlar,

Bende yorgunum bugün, artık haftanın yorgunluğu çıkıyor.
Cumaları 10:30 olmadan uyumuş oluyorum, bugünleri ilerde arayacaksınız diyor herkes.

Gökdenizcim, ben hiç dikkat etmemiştim dediğine, dikkat etmeli doğru olabilir.

gunadyın kızlar..eşim iş için şehir dışında ben de genelde annemdeyim..o yüzden giremiyorum..umarım hepiniz iyisinizdir..öpüyorum

günaydın hayırlı cumalar herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar
derin bir uykunun ardından güzel bir sabahla uyandım.dinlenmişim biraz.dilerim günün devamıda güzel olur hepimiz için.

günaydın yorgun bir cumartesi sabahı haftanın son günü olduğu o kadar belliki yaşasın yarın pazar dememe kalmadan pztsi oluyor.
bugün kimse olmuyor benden başka yinede yazmak istedim bu kez.
herşey ama herşey gönlünüzce olsun a.s.a.s.a.s.

Günaydın Kızlar,

İyi haftalar olsun, su gibi geçsin inşallah.
Bugün burası çok sıcak, sabahtan 30'lara yakın, Allah yardım etsin insancıklara.
Karnımın büyümesi pek hızlandı, 2 hafta önceki foto ile şimdiki arasında baya bi fark olmuş.

Sizler naılsınız kızlarrr.

günaydınnnnnnnnnnnnnnn,
harika bir pazarın ardından bomba gibiyizzzzzzzzzzzz.
ponaran sanırım artık kilo alışının artma zamanlarındasın.bende cuma hastaneye gidiyorum ve gebelik şekeri ile ilgili bişiler yapılacakmış sanırım.
ay sonuda aşı var dedi doktorum.cmrtsi ise tekrar özeline gidicem ultrason için.geçen benimki göstermemişti ya.
iyisiyle kötüsüyle geçip gidiyor günler.her zaman hakkımızda hayılısı olsun.

Günaydınlar,

Gökdenizcim, ne aşısı olacaksın? Ben tetanoz olmuştum, o olabilir sanırım.
Birde şeker testini bende yaptıracağım bu aralar, 27. haftanın içindeyken mutlaka yaptırmalısın dedi dr.
Nasıl içeçeğim o şekerli suları bilmiyorum, hiç sevmem...
Umarım sorunsuz çıkar her ikimizinde

Emeliko & Silgi, sizler ne almedesiniz?
Keyifler yerinde mi ?

günaydın güzel bayanlar
ne aşısı bilmiyprum ponaran ama dediğin gibi tetanoz dur büyük ihtimal.cuma gidicem ben şeker tahlili için ve bende sevmem ama sonuç iyi olsunda.
emeliko istanbula gidiyorsun demek sevindim severim istanbulu ama gezmek için.yaşamak için değil.
silgi dönmüş olmalısın yada dönüş hazırlıkları içinde.bu dönüşden çok umutluyum ben.hadi bakalım.

günaydın kızlar,
sıcak bunaltıcı bir sabah yaşanan iş stresleri sabah sabah.pek hoşuma gitmeyen bir güne başladım.şu an kendime kızıyorum.bebeğim için iyi değil yapma diye ama içim huzursuz.ve sanki masus yaparmış gibi bu stresler hamileliğimle beraber başladı buda beni deli ediyor.tabi bunun nedenide burda sezonun başlaması 12 ayda sadece bu dönemde yoğun günlerin yaşanması bunun verdiği telaş offfffffffffffffff vs.vs.vs.
sizden naber nasılız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…