çift maaş ve eşimin ailesi

Kayınval,dem bir keresinde şöyle demişti (çok afedersiniz terbiyemi bozuyorum ama)
''oğullarım benim cıctığımdır'' tabi yapacaklar... ohaoldumsmile

Kayınval,dem bir keresinde şöyle demişti (çok afedersiniz terbiyemi bozuyorum ama)
''oğullarım benim cıctığımdır'' tabi yapacaklar... ohaoldumsmile

ay ne kadar ayıp.benim eşimin tarafı o zihniyette. erkek evlat bakmak zorunda.maddi açıdan. ben annem onun ailesine bakayım diye göndermediki. ne zorluklarla ben para kazanıyorum. kendime bir ayakkabı alamıyorum. görümcemin bebeğinin bezini alıyorum. ne çirkin ya

geçen hafta salı kayınpederim geldi pat diye
ortalarda yoktu 2 haftadır kayıptı
ordaki 2 oğlundan 500er milyon almış
kuşaasına tatile gelmiş
parası bitiyo tabi
izmirde 45 dakikaaaaaaa
geliyo ve bizdende 500 milyon alıp giidiyo
işmi bu adaletmi bu
bende 1 gün öncesi bebek için para biriktirelim aşkım az kaldı doğuma diorummmm
zehir zıkkım olsun yaaa
bu ne
keyfine gidiyo adamın paraaaa

ya arkadaslar sizin ihtiyaclarinizi karsiliyorlarsa bosverin gondersinler takmayin kafaniza kusura bakmayinda kocalarinizda blki anlarlar

ben bastan tavrimi koymustum izinden izine olabilir sizinki kadar degil onuda yeni kabullendim ben buralarda sikinti cekipte yolunamam Allahtan esim akilli

KUSURA BAKMAYINDA birde sizlerde calisiyorsunuz ellerinde varken boyle yapmalari cok terbiyesizlik bana gorebilmiyorumkismile

KUSURA BAKMAYINDA birde sizlerde calisiyorsunuz ellerinde varken boyle yapmalari cok terbiyesizlik bana gorebilmiyorumkismile

sorunda o zaten. istese para var. araba bozulur para. ben kendime bir ayakkabı alamazken ki çalışıyorum. onlar para istiyor. yırtık ayakkabıyla gittim okula. ben im eşim 1 kez gönderdi. sorun göndermesi değil göndermez zaten. onların sürekli arayıp para demeleri. vermeyincede huzurumuzu kaçırmaları.

ben sizi okudukça nişanlımın ailesiyle başım dertte diye düşünmeden alamıyorum kendimi ...
annesi ve kardeşi bize kambur .. ayıp diyeceksiniz belki ama bu ben yemiyorum buyur sen ye diyeceğiz
bekliyoruzki kötü olmadan karşıdaki anlasın diye ama nerdeeee anlayış
Allah bi bize veriyo sabrı demekki ...

ay inanmıyorum. Bu ne terbiyesizlik. Senin paranla yeni eve kurul eskiyi ver birde para iste. Yetmiyomuş gibi birde tehdit et. Ayıp ayıp. Siz peki bu duruma rağmen görüşüyomusunuz. Eşiniz tepkisi n oluyor

tamam anadır babadır atsan atılmaz satsan satılmaz yeri gelir sineye cekersin ama bu kadarına da pes..elin kızını düşünmüyosun tamam da ya oğlun..üveymi acaba..

kızlar yorumlarınızı yeni okuyabildim. benim gibi durumda olan baya insan var. ne biçim aile bunlar ya

bizdede aynı durum kızlar meğer ne çok bizim durumumuzda insan varmış.eşimin aileside çift maaşısız diye bizi yoluncak kaz gibi görüyorlar

ailede kimin paraya ihtiyacı olsa hemen bizi arıyorlar.özellikle abisi 45 yaşında adam çalışmıyo her paraya ihtiyacı olduğunda eşimi arıyor yok diyoz anlamıyor zorla bulun diyor kayınvalidemide kullanıyor eşimin annesine kıyamadığını bildiği için. of sinir oluyorum bizde düğünümüzü kendimiz yaptık sanki bir destekleri olmuş gibi bide bizden yardım bekliyorlar klava:

slm kızlar gerçekten ne kadar çokmuş bizim gibileri yani ben bilmiyordum benim kendi ailem kesinlikle beklemez hatta inanrmısınız anneme giderken bazen ararım bişey lazım mı diye ekekmek der misal ona gidince zorla parasını verir almazsamda ceketimin cebine koyar canım anam.7 aylık evliyim düğünü eşim yaptı hala altınlarımın takılan takılarımın borcunu ödüyoruz. eski evlerini bize verdiler içini süper yaptırdık borçlar deva ediyor bu arada eniştesi çok sorumsuz insan onun 450 tl lik bi kredisini her ay ödemek zorundayız şimdi birde kalktılar aynı evde oturalım diyorlar.

neden? damatlarının sıkıntısını bizden çıkaracaklar revamı bu kalkıp kiraya çıksam daha evin tadilat borcu var eniştesinin borcu var. işimi bıraktım bu yüzden. eşi birgün bizde işe girmeyi düşündüm ama oun borcu o evde yatsın ben çalışıp onun borcunu ödeyeyim hiçte yapamam dedi peki ben afedersiniz salak mıyım neden ödüyorum niye çekiyorum. kendi ailem bir yaşamaya zaten karşı bu mevzu ciddiyet kazanırsa ailemin yanına taşınmayı düşünüyorum gelirse eşimde gelsin istiyorum

Canım naptınız para gönderiyormusunuz onlara...Halledebildiniz mi meseleyi ?

yok göndermiyoruz. bir kere gönderdik.ama onlar istemekte diretiyolar.bende vermemekte diretiyorum.bu meselede hallolmaz canım. bunlar bir ömür böyle para isterler. aman oğlum kardesinin düğünü var gönder. aman oğlum araba bozuldu gönder. bende bir ömür direnebildiğim yere kadar direncem. ama bugün en yakı arkadasımla konuştuk allah diyo boşan kurtul bu aileden.ama eşim iyi.bu evliliğin sonu beni korkutuyor.

allahaşkına benim durumuma düşen varmı. yani eşini seven ama ailesinin cahilliğinden para istemesinden evliliğini bitiren varmı acaba. eşim tamam şuan yanımda benim her dediğimim yapıyor ama ilerisi ya 10 yıl sonrası. anamda babamda bacımda der durursa.suan 3 yıllık evliyim.yeniyiz daha. ileriki hayatımdan çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…