Cift cizgiyi gördüm....

Tebrik ederim bebek bekleyenleri. Hayırlı olsun. Allah isteyen herkesin kucağını minik meleklerle doldursun. Bir arkadaşımız daha sormuş. Herhangi bir ilaç ya da kür kullandınız mı? Daha önceki aylardan farklı olarak ne yaptınız? Bize verebileceğiniz tavsiyeler var mı?

bizde üzülüyorduk korunmamamiza ragmen 1 senedir olmuyordu...bende hep derdim herseyin bir zamani var diye:) Allah'a sükürler olsun...
sen daha söylemedin mi canim, ne zaman diyeceksin peki??

hamile arkadasları tebrik ederim acaba bi ilaç yada kür kullandınızmı canlarrrrrr

biz doktora gittik olmayinca, ben sadece folio forte diye bir ilac kullandim yani bebek isteyenler icin bire birmis...Türkiye de ki adini bilmiyorum...Allah gönlüne göre versin

hele ben sabahlari fena oluyorum, karnim ac oldugu icin migdem bulaniyor kötü oluyor...aksamlari da migde yanmasi!!!! sorma yaaa...
insallah bu aksam kocana söylersin adamada sevinir insallah hersey düzelir canim

canım çok sevindim ne zamandır istiyordunuz biraz bekletti sanırım bebek sizi bebeğin babasının içine doğmuş baksana git test al demiş hayırlı olsun

bizi 1 senedir bekletiyordu evet esim dedi bana testi yap diye aslinda ben daha erken diye düsünüyordum ama oldu iste cift cizgiyi gördük Allah her isteyene versin insallah..

15 gün geçip de negatif çıkması gerçekten ilginç.inşallah bu gecikmenin sebebi bebiştir hamilelik belirtisi var mı peki?umarım dilediğince olur her şey

inşallah canım inşallah bebişimdir. aslında sabahları uyandığımda mide bulantım oluyor. kasıklarım ağrıyor, rahmimde sanki batma çekme gibi bi acı oluyor ama herşey psikolojikte olabilir anlam veremiyorum. yarın sabah dr.a gidicem bakalım ne diyecek... canım sen hala söylemedin galiba eşine ama hadi artık söyle ve kurtul. bebekler hep ailelerine mutluluk getirirler, huzur getirirler, bereket getirirler bunlara inan. inşallah biran önce söylersin ve inşallah herşey yoluna girer

Kocaman öpücükler kizlar, cok cok mutluyum bebisimi gördüm ultrasonda kalbin attigini gördüm kizlar ay evet hamileyim ben inanamiyorum bebegimi gördüm yaaaa
Hersey yolundaymis sükürler olsun, 6 haftalik hamileyim ben oleeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyy
Allah her isteyene versin kizlar cok güzel bir duygu haykirasim geliyor herkese ben hamileyim diye

hamile olan arkadaşlar tebrik ediyorum sizleri umarım güzel bir hamilelik geçirirsiniz

tüm hamişleri tebrik ediyorum:)inş sağlıklı sıhhatli bebişleriniz olur torunlarınızıda görürsünüz:)))

canım benim çooook sevindim. yaprak kıpırtısı gibi atıyormuş ilk dönemde bebişlerin kalbi ben bile heyecanlandım valla. çok çok gözün aydın tatlım. inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini. bizede burda fotografını koyarsın bizde fotograftan severiz kuzuyuuu

tesekkürler canim, amin...evet aynen öyle kalbi atiyor yani!!! inanilmaz bisey yaaa Allah'in bi mucizesi:)) herkese nasip olsun insallah

kızlar bugün allahım büyük bir mucize gönderdi bana ve bende 2 saat arayla yaptığım iki testde de çift çizgiyi gördümm. çook mutluyum sanırım bebişim benimle

kızlar bugün allahım büyük bir mucize gönderdi bana ve bende 2 saat arayla yaptığım iki testde de çift çizgiyi gördümm. çook mutluyum sanırım bebişim benimle

tebrik ederim canım..rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin..adet günündemi yoksa adetinden öncemi öğrendin..
darısı bizlerin başına inşallah..

tebrik ederim canım..rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin..adet günündemi yoksa adetinden öncemi öğrendin..
darısı bizlerin başına inşallah..

çok teşekkürederim canım. inş. bende isteyen herkesde bebişlerine kavuşur. canım ben adetim 12 gün geçene kadar ilk günden itibaren hemen hergün test yaptım negatifti, 13. günde kanda baktırdım negatifti, 17. günde ultrasonla bakıldı görünmedi, bugün 20. günüm ve ben tam dr.umun verdiği adet söktürücüye başlamayı planlıyordum bugün ama sağolsun komşumun teşviki ile tekrar test yaptık bugün pozitif çıktı 2 saat sonra tekrar yaptım yine pozitif. ama bir yandanda korkuyorum ya hamile diilsem diye ama inş. vardır

tebrikler canım darısı basımıza inşallahhh belirtin varmıydı bide adet günün ne zamandııı????

merhaba hanımlar. Benim bugün regli olmam lazımdı 35 günde bir oluyorum ama olmadım. Hamile olanlara birşey sormak istiyorum akıntınız var mıydı gebeliğe yakın yada regli gününüze yakın. Yoksa hiç mi birşey yoktu. Ben genelde regli olacağım zaman kupkuru geçiriyorum reglime birkaç gün kala reglime kadar. Ama şimdi de akıntı yok. Yani hamilesiniz akıntınız var mı nasıl bir akıntı geliyor. Sol kasığım ağrıyor ve sanki bir sertlik var ama göğüslerde birşey yok. Sık tuvalete çıkma var uyku var.. Ama aslında küçük ihtimal hamile olmam birde bir gün geçince silikte olsa çıkar mı acaba..

tebrikler canım darısı basımıza inşallahhh belirtin varmıydı bide adet günün ne zamandııı????

teşekkürederim canım. inşallah hepimize versin rabbim. 15 inde adet olmam lazımdı ama hala olmadım. ara ara geceleri yada sabahları biraz biraz bulantım oluyor, birde kasıklarımda ağrım var, ayrıca adet olacak gibi karın ağrım oluyor ama yarım saate kalmadan geçiyor. başkada belirtim yok. göğüsler falan normal yani.

anladım tatlım benim benimde 3 günüm kaldı bugün bitince inşallah akıntım var gögüslerime dokunamıyorum kasıklarım agrıyo uykum geliyoo sık idrara cıkıom bide acıkma varr sabahları ac karna midem bulanıyo canım tuzlu seler cekiyo kabızımda ayrıca hakkımızda hayırlısı bana da dua et olurmu canımmm

bazı kişilerde adet gecikmesinden önce başlıyor belirtiler ve testlere bile pozitif sonuç verebiliyorlar ve inşallah sende bunlardan birisindir cnım. dualarımız hepimiz için tatlım ederim tabi allahım gönlüne göre versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…