Cift cizgiyi gördüm....

inşallah her şey gönlümüzce olur:Saruboceq:

canım ya sağ ol birinin böyle demesi bile beni çok mutlu ediyor. inşallah hayallerim yıkılmaz.bide benim gögüslerim adet dönemlerimd çok agrır ama şu an hiç bişey yok aceba böylede olabilirmi? şu salı günü hayırlısıyla bi gelseydi artık

canım öncelikle şu an sakin olman gerekiyor çünkü bu bebişin için çok önemli. 2.si hiçbir babanın bi bebeği olacağını öğrendiğinde nekadar küs yada kızgın olsa bile (ki eşinde bu bebişi çok istiyormuş) olumsuz bir tepki vereceğini sanmıyorum. güzel düşün güzel şeyler olsun inşallah. ama bana kalırsa hemen söylemelisinki bu stresden biran önce kurtulmalısın.

benim gögüslerim cok agirmisti ve hala agriyor...bazi insanlarin ki hic agirmaz yani takilma öyle...

Insanin elinde degil ki zaten seni cok ii anliyorum canim:)))

hımm tamam tatlım. galiba ben iyice paronoyak olmayabaşladım allahım bir işaret ver lütfen

canımmm bneim lütfen paranoyak olma değmez senden kıymetli bir varlık varmı bak etrafına değmez inan bna bir panaoraya olark ben pişmanım yaşadıklarıma lütfen rahat ol birgün konacak meleğin göbüşüne

tebrikler canım.çok sevindim.dün sabah 8.30 itibariyle ben de çift çizgiyi gördümhihoyyyt

kızlarrrrrrrrrrrrrrr ikinizide canı gönülden tebrik ediyorum..okuyunca ben bile heyecanladım inanın...birşeyi merak ettim kaçıncı ayda hamile kaldınız.bizim altı ayımız bitti ve ben bu sabah adet oldum..ama sizin yazılarınız bana umut oldu..bu ay doktora gidicem aslında bişey yapmayacak çünkü 1 sene dolmadan birşey yapmıyoruz dedi ama ben içim rahatlasın diye gidicem.inş tez zamanda hepimiz böyle güzel haberler veririz tüm sevdiklerimize..okadar çok müjde bekleyen varki..

sağol canım ama elimde değilki. inşallah konar göbüşüme ve bütün isteyenlere canım.

insallah hersey gönlünce olur canim...bende cok bekledim o cift cizgiyi görmek icin...13 aydir istiyorduk, ben 8 ay hap kullandim biraktim hamis kalmak istedigim icin olmadi...temmuzda doktora gittik acaba bir sorun varmi diye...hormonlarima bakildi, tiroide bakildi hersey yolundaydi...sonra adet gübümün 4. günü ve 22. günü kan verdim ve onlarin sonucunu bekliyordum bu ay ki hic gerek kalmadi testi yapinca 2 kez cift cizgiyi gördüm:lepi: aslinda hep istiyorduk ama artik umutsuzluga kapilmaya baslamistim...Allah o kadar büyükki canim neyi ne zaman verecegini biliyor...bu bize cok ii geldi...sali günü randevum var doktorda, insallah hersey yolundadir...
senin alti ayin gecti...istersen bi doktora gidin de bana yapilan bu testlerden sanada yapilsin...ama evet tedavi icin en azindan 1 sene gecmeli...

kızlar bugün kan tahlili yaptırmaya gidiyorum dr. istemedende kendim gidip tahlil yaptırabiliyormuşum. artık acebamiki sorusundan kurtulcam inş.:uhm::uhm: aslında negatif çıkarsa ben kabul etmediğim için yine acebamıki dicem ama... inşallah pozitif çıkar kızlar lütfen dua edin bugün bana.

dualarimiz seninle Allah insallah en güzelini verir ama eger olmazsa üzülme canim...bekliyoruz sonucunu...:1rolleyes:

inş cnm benim iyi dileklerin için teşekkürler..ben korunmayı bırakmadan önce doktora gitmiştim ozaman banada hormon testi yapıldı herşeyin normal olduğu söylendi.vajinal ultrasonla da muayene edildim o da gayet güzel çıktı.ama ben dayanamıyorum tabi beklemek çok zor geliyor.mutlaka rabbim bir zaman belirlemiştir bunu da çok iyi biliyorum.bu ay randevu aldım adetimin ortası gibi gidicem hem yumurta kontrolüde yapılsın..bakalım doktor ne diyecek..sen de içini ferah tut canım şuanki mutluluğunun tadını çıkar..inş herşey yolunda gider ve bebeğini sağlıklı birşekilde kucağına alırsın..sizin bu güzel haberleriniz bizede umut veriyor..oyüzden sormuştum kaç ay sonra hamile kaldığını..

askısı ve turkuaz ikinizi de tebrik ederim.sizin adınıza çok sevindim...

bende biran önce bebiş sahibi olmak istiyorum.

love-honey ben 5 aylık evliyim.ilk 1 ay korundum.korunmayı bıraktıktan 15 gün sonra gebe kalmışım.

2.5 hafta önce bebişimin kalbinin durması sonucu gebeliğim sonlandırıldı.

bende pko var.ve 15 yaşında tedavi görmeye başlamıştım.

doktorlarım bana hep bebeğimin olmayacağını söylemişlerdi.

ama Rabb'im o kadar büyük ki...kürtaj sonrası dr.a sorduğumda pko larla bir alakası yok dedi.

korunmam bitsin yine düşünüyorum.çünkü pko lar patlayıp yumurtaları çatlatabiliyormuş.

Allah bütün isteyenleri evlat sahibi yapar hayırlısıyla inş.

önce size verir sonra da bana...

inş. 1-2 ay içinde bizlerde çift çizgiyi görenlerden oluruz...

anliyorum canim....Allah gönlüne göre versin opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim tatlım. inşallah akşam hayatımın en mutlu haberini sizlerle paylaşmak için burada olurum

canim yazmamissin henüz nerdesin ne yaptin merak ettim....insallah güzel bir haber verirsin bizlere bekliyoruza.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…