Cift cizgiyi gördüm....

doktor 6 haftalik hamilesin dedi:))) hesapladigimda öyle oluyor iste ama olabilir diye duydum ben zaten:))
18 ila 20si arasi yani gün olarak her ayin 18 ila 20si arasi olurdum:)))[/QUOT

aşkısı nbr nasıl gidiyo hamilelik?epeydir yazamadım.malum sorunlar vardı.neyseki yavaş yavaş yoluna girmeye başladı herşey.
seninle hemen hemen aynı zamanlarda doğum yapçaz Allah nasip ederse.ben de 5 kasımda gittim doktora.6 hafta 5 günlük dedi SAT ı baz alarak.kalp atışlarını da duydum.8 mm miş daha.ne kadar mucizevi bi olay di mi?içimizde kalbi pıt pıt atan bi canlı var.haziran sonu temmuz başı gibi doğum görünüyo.ama benim ağrılarım var.akıntımda da hafif kan göründü pazar günü.şimdi de koyu sarıyla kahverengi arası.düşük riskine karşı ilaç verdi doktor ve bol bol dinlen dedi.ama çalıştığım için malesef gündüz fazla dinlenemiyorum.akşamları ve hafta sonları dinleniyorum artık.inşallah bi şey olmaz.

teşekkür ederim canım. allahım hepimize sağlıkla almayı nasip etsin. banada progestan verdi tatlım. ama ben hala almadım. ne biliyim korktum çünkü bana daha önce adet söktürücü olöarak vermişti onu o yüzden emin olamadım. aslında sitede araştırdım bi çok kişi kullanmış progestanı düşük tehlikesi için. allahım korusun bebişlerimizi. ama benim 2 sefer geldi bidaha gelmedi o kırmızı leke . inşallah seninkide bir an önce durur canımbnim. bu arada sende izmirdeymişsin hangi dra gidiosun ben drumu değiştirmeyi düşünüyorumda

selam canim...Allah'a sükür ii godoyor...akintim falan olmadi yok yani sükürler olsun öyle bir durumum yok, insallah bebis sana simsiki sarilir ve birakmaz canim... evet bana haziranin sonu dedi doktor demekki ayni zamana denk geliyor...insallah kazasiz belasiz aliriz bebegimizi kucagimiza canim. Benim ilk zamanlarda agrim vardi karni altinda ama normal demisti doktor...migde bulantilarim da fazla olmuyor, biraz sabahlari, biraz aksamlari ama sükürler olsun cok kötü degilim, öyle koku falan almiyorum yani rahatsiz etmiyor beni...sadece uykumu alsam ii gelkiyor, ki sabahlari uyuyorum zaten evde oldugum icin:))) sik sik acikiyorum ama asiri derecede de yemiyorum yoksa 9 ayin sonunda nolur halim neese, sende dikkat et kendine canim, yorma fazla kendini, Allah yardimcin olsun, peki esine anlattin mi durumunu?? yani söyledin mi hamis oldugunu, tepkisi ne oldu??? merak ettim canim...Allah'a emanet ol canim, görüsmek dilegiyle

Selam kizlar, insallah herkes iyidir
Bugün doktora gittim, randevum vardi, 2. kez gitmis oldum ve bebisim masallah büyümüs, kafasi, eölleri ve bacaklari belli oluyor inanilmaz birsey yaaaaa Hersey yolundaymis Allah'a sükür...kalp atislarini gördüm, hatta doktor hanim bakti ve olmasi gerektigi gibi atiyor dedi canim benim, büyüyor bebisim...ne güzel bir duygu yaaa Allah herkese nasip etsin...
sizinle paylasmak istedim kizlar...saglicakla kalin

selam tatlım ben iim teşekkürler. gördüğüm kadarıyla sende çok iisin maşallah. bebişinin sağlıklı olmasına çoooook sevindim tatlım. bende gitttim c.tesi dr.a 2. kez benim bebişiminde kalp atışları başlamış sesinide dinledik ağlıycaktım yavrum yaşama tutunmaya çalışıyor kıyamam ben. sizin eller ayaklar belli olmuş maşallah diyelim. kaç haftalık oldun tatlım ? mide bulantın falan yoktur inş. benim 15 gündür felaket derecedeydi bulantılarım c.tesi hastaneye yattık pazartesi çıktık. ama olsun bebişim için herşeye değer. allahım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş.

selam canim, insallah hersey gönlünce olur...benim bu hafta 10. haftam:))) kalp atislarini sadece gördüm ama duymadim sanirim bir zamani var burda...hatta Türkiye de sanirim 3 ayliktan sonra söylüyorlar kiz veya erkek mi diye ama burda 4 ayi gecmesi gerekiyor...
neese, bende migde bulantilarim oluyor tabi sabahlari ve bazen aksamlari ama gün boyunca iyiyim diyebilirim...hic kilo kaybetmedim diyebilirim... yani iyi durumdayim...sen hastaneye yattin demek, dikkat et kendine canim... senin ne kadar oldu??
Kendine ve bebegine ii bak canim, görüsmek üzere canim...öptüm

senin iyi olmana sevindim tatlım allahım dahada sağlık versin inş. bizim 8 hafta oldu tatlım. biz sizden 2 hafta küçügüz:) allahım herkesi korusun kendine iyibak canım görüşmek üzere

GÜNAYDIINN AMA BANA KİMSE YARDIM ETMİYOOOORRR adetimin 21.günü progesteron testi yapıldı 40.80 çıktı. Anlamı nedir? Hamilemiyim? Doktor o konuda birşey söylemedi. şu an adetimen 4 gün var. Çok merak ediyorum.

cANIM HER YERE YAZIOSUN FAKAT YAZDIĞIN MSJA CEVAP VERİLDİMİİ DİE BAKSAN BİDE
CEVAP YAZDIM SANA Bİ TOPİKTE

evet zazez in de dediği gibi baya bi topikte yazmışsın, ama telaşlanmışsın galba canım anlıyorum seni :) sonucun gayet iyi, yumurtlamanın gerçekleştiğini ve yumurtanın da iyi durumda oldupunu gösteriyor, hamile kalma olasılığın da var bu durumda eğer uygun günlerde deneme yaptıysanız:) hayırlısı olsun diyelim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…