Cift cizgiyi gördüm....

bazı kişilerde adet gecikmesinden önce başlıyor belirtiler ve testlere bile pozitif sonuç verebiliyorlar ve inşallah sende bunlardan birisindir cnım. dualarımız hepimiz için tatlım ederim tabi allahım gönlüne göre versin inşallah.

inşallah canım inşallahhh yaa eşim diyoki hele günün bi gecsinde öle kan testine gidriz inşallah rabbim bu defa yüzüme güler 15 ay oldu bekliyoruz canım ilk defa kloemn kulllandım ben bu ay inşallah ugur geitiri kasım ayı hepimiz meleklerimize hayırllısıyla kavusuruzzzz:KK19: :emir_bebek: :KK16:

Selam kizlar, o kadar cok mutluyum ki:))) cift cizgiyi gördüm...bu sabah idrar testini yaptim ve o kadar güzel bir cizgi ki o kadar cok belirgin ki:)))delikafadulden hele sükür cift cizgiyi gördümzemuszemus:nazar:
yarin doktora gidip kan testi yaptiricam emin olmak icin ama %99 hamileyim...ayyyyy aslinda ben yapmak istemedim yani tek cizgi görmek istemiyorum, esim israr edince gittim yaptim, bekledim ve gördüm!!! :emir_bebek: aglayarak esimin yanina gittim ona da gösterdim:))) cok mutluyuz ama esimin dedigi gibi kan testi daha önemli...

yarin kan testi yapicam ya, o zaman hemen ögrenebiliyormuyum hamile olup olmadigimi, yani sonuclar hemen cikiyor mu??
ay cok heycanliyim, haykirmak istiyorum ama su an yapamiyorum...yarini bekliyecez...hatta annem sordu bana bende kirmizilari gördüm dedim, sürpriz yapmak istiyorum daa...
ay ne diyeyim kizlar cok mutluyum, Allah en sonunda bize de insallah nasip etti...Allah her isteyene de versin insallah...:emir_bebek:
canım tebrik ederim saglıklı bi şekilde kucagına alman dilegiyle aminn inşllh tüm isteyen herkezin olsun:nazar:

merhaba hanımlar. Benim bugün regli olmam lazımdı 35 günde bir oluyorum ama olmadım. Hamile olanlara birşey sormak istiyorum akıntınız var mıydı gebeliğe yakın yada regli gününüze yakın. Yoksa hiç mi birşey yoktu. Ben genelde regli olacağım zaman kupkuru geçiriyorum reglime birkaç gün kala reglime kadar. Ama şimdi de akıntı yok. Yani hamilesiniz akıntınız var mı nasıl bir akıntı geliyor. Sol kasığım ağrıyor ve sanki bir sertlik var ama göğüslerde birşey yok. Sık tuvalete çıkma var uyku var.. Ama aslında küçük ihtimal hamile olmam birde bir gün geçince silikte olsa çıkar mı acaba..

selam canim, bende hic akinti olmadi, ve Allah'a sükür öyle birseyim yok benim, 6 haftalik hamileyim ben...nerdeyse 1 haftadir migde bulantilarim oluyor ara aksam sabah pek fark etmiyor...günün gecti mi canim?? yada adetine ne kadar var?? ben adetim gecikti ve 4 gün sonra yaptim testi ve cift cizgi cikti...insallah sende hamile olursun...

selam canim, bende hic akinti olmadi, ve Allah'a sükür öyle birseyim yok benim, 6 haftalik hamileyim ben...nerdeyse 1 haftadir migde bulantilarim oluyor ara aksam sabah pek fark etmiyor...günün gecti mi canim?? yada adetine ne kadar var?? ben adetim gecikti ve 4 gün sonra yaptim testi ve cift cizgi cikti...insallah sende hamile olursun...

canım bazu kişilerde hamile olunca akıntı geliyor normal bir akıntı bu korkulacak birşey değil mesela bende de rwgli olacağım zaman akıntım birkaç gün önceden kesiliyor. Zaten bugün sabahta kırmızıları gördüm. Ben 35 günde bir regli oluyorum zaten dün de tam günümdü ve gündüz hemen olurdum ama akşam olmuştu hala olmamıştım o yüzden yazdım 36. günde olmuş oldum aralıkta çalışmalara başlıcaz inşallah ama bir daha ki aya doktourma smear için gitcem bu arada yumurtalarıma da baktırcam. Hayırlı olsun canım seninde bebeğin mide bulantıları normal hatta hamileliğin iyi gittiğine işarettir belirtiler. Bebişinin orda olduğunun kanıtıdır. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. Zaten takip ettim seni dün akşam okudum yazdıklarını testte çıktığını felan.. Sen kaç günde bir regli oluyordun ve kaçıncı çalışmada hamile kaldın?

selam arkadaşlar snaırım bende hamileyim 2.5 hafta önce test yaptım pozitif çıktı geçen hafta yine yaptım negatif çıktı az önce tekrar yaptım ilk 1 dakika da silik ama çok belirgin 2. çizgi çıktı bu arada adeti günüm pazar günü sizce hamilemiyim göğüslerim büyüdü normal adet günüme yakın şişmiyodu midem çok yanmaya başladı ve çok sık sık idrara çıkıyorum birde karnım çokçabuk acıkmaya başladı çok mutluyum ama yinede umirlenmek istemiyorum pazar gününden sonra tekrar test yaparım inşallah adet olmam

selam arkadaşlar snaırım bende hamileyim 2.5 hafta önce test yaptım pozitif çıktı geçen hafta yine yaptım negatif çıktı az önce tekrar yaptım ilk 1 dakika da silik ama çok belirgin 2. çizgi çıktı bu arada adeti günüm pazar günü sizce hamilemiyim göğüslerim büyüdü normal adet günüme yakın şişmiyodu midem çok yanmaya başladı ve çok sık sık idrara çıkıyorum birde karnım çokçabuk acıkmaya başladı çok mutluyum ama yinede umirlenmek istemiyorum pazar gününden sonra tekrar test yaparım inşallah adet olmam

adet gününüz daha pazar günüyse 2.5 hafta önce nasıl pozitif çıktı ki onu anlamadım ben o aralar ancak yumurtlama günleriniz olması lazım. Çünkü yumurtlama beklenen regli tarihinden 14 gün öncesidir. Hatta bir hafta snra yaptığınız ve negatif aldığınız sonuç bile geçerli olmamalı.. Geçerli olacak test sonucunuz regliniz geçtikten sonra çıkacak sonuçtur. O yüzden regliniz geciktikten sonra test yapın.. Regliden 2.5 hafta önce nasıl pozitif çıktı alla ala enteresan ben mi birşeyi yanlış anladım acaba...

adet gününüz daha pazar günüyse 2.5 hafta önce nasıl pozitif çıktı ki onu anlamadım ben o aralar ancak yumurtlama günleriniz olması lazım. Çünkü yumurtlama beklenen regli tarihinden 14 gün öncesidir. Hatta bir hafta snra yaptığınız ve negatif aldığınız sonuç bile geçerli olmamalı.. Geçerli olacak test sonucunuz regliniz geçtikten sonra çıkacak sonuçtur. O yüzden regliniz geciktikten sonra test yapın.. Regliden 2.5 hafta önce nasıl pozitif çıktı alla ala enteresan ben mi birşeyi yanlış anladım acaba...

valla canım bende anlamadım ve üstelik 2 testi yaptığım negatif çıktı deöiştim ya nova markaydı ve yine aldım ondan nova marka bu sabah tekrar yapınca ilk dakika hemen silik çıktı ama 7 sinden sonra hastalanmazsam kesin sonucu o zaman alırım değilmi?

valla canım bende anlamadım ve üstelik 2 testi yaptığım negatif çıktı deöiştim ya nova markaydı ve yine aldım ondan nova marka bu sabah tekrar yapınca ilk dakika hemen silik çıktı ama 7 sinden sonra hastalanmazsam kesin sonucu o zaman alırım değilmi?

valla cnm daha yeni mi başladın bebek çalışmalarına yani yumurtlama regliden ne zaman sonra oluyor ve testte ne zaman çıkıyor bunları biliyor msun çünkü bu konuda tecrübesizsin gibi geldi. Yoksa daha regline 2.5 hafta varlen test yapmazsın.. Dediğim gibi reglin düzenliyse muhtemel regli gününden 14 gün geriye sayacaksın bu senin yumurtlama günün genelde öyle olur yani.. Yumurtlama günlerinde eğer bebek düşüncen varsa ilişkide bulunacaksın ve reglin geçene kadar hatta birkaç gün geçene kadar bekliceksin 10 gün önceden de sonuç veren testler var ama bunlar senin dediğin test değil daha pahalı. 2.5 hafta öncesinde daha yumurtlama zamanın bile gelmemiştir ya da ancak gelmiştir iki reglinin arasındaki gün sayısına göre değişir o.. Mesela 28 günde bir regli oluyorsan 14. günü yumurtlama günündür.7 si ise regli günün 8 inde tekrar yap pozitif sonucu alırsan kan tahlili yaptır emin olmak için ve doktora göster.. O sana bilgi verir.

canım bazu kişilerde hamile olunca akıntı geliyor normal bir akıntı bu korkulacak birşey değil mesela bende de rwgli olacağım zaman akıntım birkaç gün önceden kesiliyor. Zaten bugün sabahta kırmızıları gördüm. Ben 35 günde bir regli oluyorum zaten dün de tam günümdü ve gündüz hemen olurdum ama akşam olmuştu hala olmamıştım o yüzden yazdım 36. günde olmuş oldum aralıkta çalışmalara başlıcaz inşallah ama bir daha ki aya doktourma smear için gitcem bu arada yumurtalarıma da baktırcam. Hayırlı olsun canım seninde bebeğin mide bulantıları normal hatta hamileliğin iyi gittiğine işarettir belirtiler. Bebişinin orda olduğunun kanıtıdır. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. Zaten takip ettim seni dün akşam okudum yazdıklarını testte çıktığını felan.. Sen kaç günde bir regli oluyordun ve kaçıncı çalışmada hamile kaldın?

benim adetim 18 ila 20 si arasi olurdu...doktorun demesinde bende abdestlendigim günü aksami iliskiye girmistik, o zaman kalmisim hamis:))) Allah sana nasip etsin canim...

merhaba kızlar bu günlerde adet olmam gerekiyo 6-8 arası, göğüslerimde 15 gündür ağrı ve sızlama var normalde bi kaç gün ağrırdı adet günüm yaklaştıkça ama bu defa çok farklıoldu ve göğüs uçlarım belirgin koyulaşmaya başladı bugün test yaptım çift çizgi çıktı ama pozitif çizgi biraz silik çıktı bu durumda hamilemiyim çook merak ediyourm bilgisi olan yardımcı olursa sevinirmmm kızlar

benim adetim 18 ila 20 si arasi olurdu...doktorun demesinde bende abdestlendigim günü aksami iliskiye girmistik, o zaman kalmisim hamis:))) Allah sana nasip etsin canim...

Canım hayırlı olsun. Allah hayırlısıyla sağlıklı bir hamilelik süreci nasip etsin. Ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah. Birkaç şey merak ettim. Cevaplarsan sevinirim. Son adetini ne zaman oldun? Kaç günde bir adet oluyordun? 6 haftalık hamilesin sanırım, bunu ne zaman öğrendin? Yani adetin kaç gün geçtikten sonra? Son adetinden hemen sonra hamile kaldığını nasıl anladın? 14 gün sonra yumurtlama olmuyor mu genelde? Adetinden hemen sonra mı yumurtlamışsın? Merak ettim. Bilgilendirirsen sevinirim. Sağlıcakla.

18 ile 20 si arasında derken tarih olarak mı yoksa regliden sonraki 18. veya 20. günler mi anlamadım. Ayrıca regli oldun bitti hemen ilişkiye girdin ve hamile mi kaldın. Çok ender olarak regliden hemen sonra hamile kalan var ama dr sana ne dedi bu konuda çünkü rwgli zaten döllenmeyen yumurtanın atılma işlemidir ve yeni yumurtanın gelişimi 14 gündür hadi 20 günde bir oluyorsun diyelim ki en erken 21. gün olman lazım reglini 10. günde yumurtlarsın ancak geliş,r çünkü dr nasıl bir açıklama yaptı sana neden regliden hemen sonra yumurtluyormuşsun. Bende geç yumurtluyorum çünkü geç regli oluyorum 35. gün geliyor.. 21. günde de yumurtluyorum..

18 ile 20 si arasında derken tarih olarak mı yoksa regliden sonraki 18. veya 20. günler mi anlamadım. Ayrıca regli oldun bitti hemen ilişkiye girdin ve hamile mi kaldın. Çok ender olarak regliden hemen sonra hamile kalan var ama dr sana ne dedi bu konuda çünkü rwgli zaten döllenmeyen yumurtanın atılma işlemidir ve yeni yumurtanın gelişimi 14 gündür hadi 20 günde bir oluyorsun diyelim ki en erken 21. gün olman lazım reglini 10. günde yumurtlarsın ancak geliş,r çünkü dr nasıl bir açıklama yaptı sana neden regliden hemen sonra yumurtluyormuşsun. Bende geç yumurtluyorum çünkü geç regli oluyorum 35. gün geliyor.. 21. günde de yumurtluyorum..[/Q

doktor 6 haftalik hamilesin dedi:))) hesapladigimda öyle oluyor iste ama olabilir diye duydum ben zaten:))
18 ila 20si arasi yani gün olarak her ayin 18 ila 20si arasi olurdum:)))

Canım hayırlı olsun. Allah hayırlısıyla sağlıklı bir hamilelik süreci nasip etsin. Ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah. Birkaç şey merak ettim. Cevaplarsan sevinirim. Son adetini ne zaman oldun? Kaç günde bir adet oluyordun? 6 haftalık hamilesin sanırım, bunu ne zaman öğrendin? Yani adetin kaç gün geçtikten sonra? Son adetinden hemen sonra hamile kaldığını nasıl anladın? 14 gün sonra yumurtlama olmuyor mu genelde? Adetinden hemen sonra mı yumurtlamışsın? Merak ettim. Bilgilendirirsen sevinirim. Sağlıcakla.

son adetim 18 eylül dü. ben her ayin 18. veya 20si adet oluyordum. 6 haftalik hamileyim, sali günü doktora gittim o söyledi tabi.. 5 ila 7 gün falan gecmisti adet olmayinca test yaptim evde ve pozitifti, 1 gün sonra tekrar yaptim, tekrar pozitifti...doktorum 6 haftalik hamilesin deyince hesapladim ve o zamana geliyor..yani benim hesaplarima göre:)) adetten sonra mi diye tam bilmiyorum aslinda o öyle deyince ben öyle düsündüm yani...

merhaba kızlar bu günlerde adet olmam gerekiyo 6-8 arası, göğüslerimde 15 gündür ağrı ve sızlama var normalde bi kaç gün ağrırdı adet günüm yaklaştıkça ama bu defa çok farklıoldu ve göğüs uçlarım belirgin koyulaşmaya başladı bugün test yaptım çift çizgi çıktı ama pozitif çizgi biraz silik çıktı bu durumda hamilemiyim çook merak ediyourm bilgisi olan yardımcı olursa sevinirmmm kızlar

eger silik ciktiysa bile hamilesindir canim...baska bir test yap istersen yada kan testi yap anlarsin o zaman:))) insallah istedigin gibi olur

aşkısı canım sana bişey sormak istiyorum. kandada baktırdım ben bebişim gelmiş annesinin karnına ama daha 20 günlük falanmış geç döllenme olmuş:) ama benim akıntımın içerisinde çok az kırmızı leke gördüm 3 defa dr olabilir dedi ama düşük tehlikesi içinde ilaç verdi. sendede böyle birşey oluyomu yada olmuşmuydu? birde bu verdiği ilaç adet söktürücü olarakta verilen bir ilaç neyapmalıyım kullanmalımıyım bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

son adetim 18 eylül dü. ben her ayin 18. veya 20si adet oluyordum. 6 haftalik hamileyim, sali günü doktora gittim o söyledi tabi.. 5 ila 7 gün falan gecmisti adet olmayinca test yaptim evde ve pozitifti, 1 gün sonra tekrar yaptim, tekrar pozitifti...doktorum 6 haftalik hamilesin deyince hesapladim ve o zamana geliyor..yani benim hesaplarima göre:)) adetten sonra mi diye tam bilmiyorum aslinda o öyle deyince ben öyle düsündüm yani...

tamaam şimdi anladım hayatımm... şöyle anlatayım canım sana. normalde yumurtlama gününde hamile kalırsın. Yani reglinin 2. haftasına denk gelir bu zaman. Ancak doktorlar tam olarak hamile kaldığın günü elbette bilemezler bu 14. günde olabilir 13. günde olabilir reglindne sonra yani yumurtlaman belli olsada ne zaman bebeğinin oluştuğunu bilemezler ilişki günlerinin hangisinin tuttuğu bilinemeyeceği için o yüzden kesin bir tarih belirlemek için doktorlar gebelikten önceki son regli tarihini esas alırlar gebelik haftasını hesaplarken.. O yüzden sen hesapladığında regli tarihin çıkıyor cnm. Dr 6 haftalık diyor reglinin olduğu ilk günden sayıyor cnm..

aşkısı canım sana bişey sormak istiyorum. kandada baktırdım ben bebişim gelmiş annesinin karnına ama daha 20 günlük falanmış geç döllenme olmuş:) ama benim akıntımın içerisinde çok az kırmızı leke gördüm 3 defa dr olabilir dedi ama düşük tehlikesi içinde ilaç verdi. sendede böyle birşey oluyomu yada olmuşmuydu? birde bu verdiği ilaç adet söktürücü olarakta verilen bir ilaç neyapmalıyım kullanmalımıyım bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

hayirli olsun canim, insallah güzel bir hamilelik gecirirsin... ben kan tahlili yaptirmadim, gerek kalmadan ultrasonda gözüktü.. ama benimde hic akintim falan olmadi, o nedenle de tabiki ilac kullanmiyorum...ben sadece calcium eksikligi olabilir diye, vitamin gibi bir hap kullaniyorum.. Allah'a sükür su ana kadar öyle birseyim olmadi...eger doktorun dediyse niormal diye, takma kafani birsey olmaz sadece biraz daha fazla dikkat et kendine su 3 ayi atlatana kadar canim...saglikla laiiriz kucagimiza canim insallah...kötü seyler düsünmek yok!! öptüm seni canim..

hayirli olsun canim, insallah güzel bir hamilelik gecirirsin... ben kan tahlili yaptirmadim, gerek kalmadan ultrasonda gözüktü.. ama benimde hic akintim falan olmadi, o nedenle de tabiki ilac kullanmiyorum...ben sadece calcium eksikligi olabilir diye, vitamin gibi bir hap kullaniyorum.. Allah'a sükür su ana kadar öyle birseyim olmadi...eger doktorun dediyse niormal diye, takma kafani birsey olmaz sadece biraz daha fazla dikkat et kendine su 3 ayi atlatana kadar canim...saglikla laiiriz kucagimiza canim insallah...kötü seyler düsünmek yok!! öptüm seni canim..

sağ ol tatlım teşekkür edrim. inşallah normaldir. cevapın için teşekkür ederim talım.artık tek yapacagımız bütün bebişler içindua etmek galiba

canım hamile olmana çok sevindim:KK54: Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah.gerçi sen aşkısıya sormuşun ama aynı sorun bende de olduğu için cevap yazayım dedim.benim de alt karın bölgemde ağrım var.doktor bana da düşük tehlikesine karşı ilaç verdi.bol bol dinlen dedi.pazar günü de akıntımda hafif bi kırmızılık vardı.şu anda da ağrım devam ediyor.akıntım da koyu sarıyla kahverengi arası.doktor progestan verdi.sana verdiği ilacın ismi ne?inşallah bebişlerimiz :emir_bebek: annelerine sımsıkı tutunur da kötü bi şey olmaz.:nazar:

X