Cift cizgiyi gördüm....

canim yazmamissin henüz nerdesin ne yaptin merak ettim....insallah güzel bir haber verirsin bizlere bekliyoruza.s

tatlım dün 3 gibi gidebildim ancak hastaneye bugünde resmi tatil olunca çıkmazmış yarın sabah 9 ile 12 arasında arayarak ögrenicem inş. artık sabredemiyorum. dr.lada görüştüm idrarda çıkmayıpta kanda çıkadabilir dedi. sabırsızlanıyorm gece ruyamda 16 çıkmış olarak gördüm :) ruyamın gerçek olmasını istiyorum. ama bir yandanda korkuyorum ya 0 çıkarsa diye yarın inşallah iyi bir haber vermek istiyorum herkese

insallah canim sakin ol fazla heycanlanma belki hamissindir canim...insallah güzel haberini aliriz canim...:dance:

allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş cnm... darısı başımaa...başımızaaaa....

kan tahlili sonucum 0.08 senağlama offf çok moralim bozuldu. normalde 28 günü 1 gün bile geçmezken bugün 15 gün oldu hala tık yok ama sonuç negatif. aslında hala umudumu kaybetmiş değilim belki (trilyonda 1 ihtimalle) vardır bişey diyorum. olabilirmi aceba kızlar?

doktorun birsey demedi mi peki canim?!!! bende anlamadim...15 gün geciktin de nedir ki o zaman??? migde bulanma, kusma falan belirtilerv varmi sende canim?? benim 2 gündür falan basladi sabahlari cok kötü oluyor...

doktorun birsey demedi mi peki canim?!!! bende anlamadim...15 gün geciktin de nedir ki o zaman??? migde bulanma, kusma falan belirtilerv varmi sende canim?? benim 2 gündür falan basladi sabahlari cok kötü oluyor...

dr.umla görüşmedim canım tahlil sonucunu mail olarak aldım hastaneden bugün yarım çalışıyorlar eşimde yok oyüzden gidemedim. normalde 28 i 1 gün bile geçmezdi 15 gün olmasına ragmen hala negatif bende anlayamadım valla . canım zaten bir haftadır falanmide bulantım oluyoduda böle hafifti ama aynen senin gibi 2 gündür bende sabahları çok kötü uyanıyorum bide 2 gündür böyle kasıklarımda ve rahmimin içinden snki biri iple çekiyomuş gibi agrıya benzer bişey oluyo ilk defa dünden beride aşırı idrara çıkıyorum. anlayamadım ki yalancı gebelik mi yaşıyorum nedir? bu arada sende mide bulantıların için yatagının baş ucunda tuzlu kraker tarzı bişey bulundur ve sabah kalktıgında miden bulanıyorsa yataktan çıkmadanbiraz atıştır öyle çık yatagından ozaman iyi geliyormuş

tuzlu kraker i bilmiyordum canim ama yani basimda ekmek vardir bir dilim...migdem ac oldugum icin rahatsizlaniyor...yedikce rahatliyor ama yinede gün boyunca rahatsiz oldugu belli oluyor...
insallah hamilesindir canim...bende anlamadim

Merhaba arkadaslar...sakli gününü bekliyoruz doktora gidecem, insallah hersey yolundadir 2 gündür sabahlari migdem bulaniyor, gün boyunca rahatsiz oluyorum... aksamlari migdem acayip yaniyor ve su an bile yaniyor...sanki ates var söndüremiyorum...su iciyorum ama !! insallah doktor hanim sali günü bir hap verir yani bitkisel bisey yoksa 3 ay falan sürer bu naparim bilmem... papatya cayi iciyorum ama olmuyor ... annemed söylüyor ki bana bebek istemek o kadar kolay mi diyor

turkuaz sen ne yaptin canim, ne durumdasin?? esinle paylastin mi merak ettim....

canlarım ya bende 3 gun gecıktım test yaptım ikinci çizgı bıraz pembe gıbı gorunuyodu pozıtıfmıdır acaba

sağol canım darısı tüm isteyenlerin başına inşallah
biz 1 seneye yakın bi zamandır korunmuyoduk.eşim falan baya bi ümidi kesmişti hatta korunmamamıza rağmen bebişimiz olmuyo diye.ama ben ona diyodum her şeyin bi vakti saati vardır diye ki nitekim de öyle oldu.gerçi daha kocişimin haberi yok baba olacağından

hamile arkadasları tebrik ederim acaba bi ilaç yada kür kullandınızmı canlarrrrrr

15 gün geçip de negatif çıkması gerçekten ilginç.inşallah bu gecikmenin sebebi bebiştir hamilelik belirtisi var mı peki?umarım dilediğince olur her şey

turkuaz sen ne yaptin canim, ne durumdasin?? esinle paylastin mi merak ettim....

yok canım malesef hala söyleyemedim.aynı evin içinde iki yabancı gibi yaşadığın birine hamile olduğunu söylemek çok zor.bugün doktora gitmeyi düşünüyorum kesin sonucu alıp ondan sonra söylerim artık bakalım hayırlısı.
benim de midem bi kaç gündür kötü.en ufak bi şeyde hemen bulanıyo.özellikle karnım açsa daha da kötü oluyo.

canım çok sevindim ne zamandır istiyordunuz biraz bekletti sanırım bebek sizi bebeğin babasının içine doğmuş baksana git test al demiş hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…