Ciddi anlamda fal bakan

$IMG_20140518_181407.jpg $IMG_20140518_181326.jpg tesekur ettım şmdıden net mi bilmiyorum ama bitane daha foto eklemee calstım hata veriyo

Son düzenleme:
Eşimin falina yorum yaparmisin lene lütfen...?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400430944145.jpg
    $1400430944145.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 40
  • $1400430996812.jpg
    $1400430996812.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 37
  • $1400431022992.jpg
    $1400431022992.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 43
Falinizi yeni gördüm. Esinizin sikintisi var fok yüklü bir ödeme yada borcu ona silinti yapmis. Sizi huzursuz eden bir şey var 6.his belki de o yüzden sizde huzursuz ediyor. esinizle ayni boyda uzun sacli bir bayan misiniz yakinlasmaniz var da
Beklediginiz bir haber bir bayandan geliyor. Vee en onemlisi silah cikmis kotu bir haber f ve e harfleri de bu haberin etrafinda.. Haneniz temiz aslinda ana disaridan sikinti var bir de esinizin dilegi neyse oluyor

Lene sen bana bakmisdin ya orda demisdin Benim evliligimi istemeyen biri var. Kusura bakma aklima takildi bu kisi erkek mi kadin mi? Görünüyor mu nasil biri oldugu?

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Lene sen bana bakmisdin ya orda demisdin Benim evliligimi istemeyen biri var. Kusura bakma aklima takildi bu kisi erkek mi kadin mi? Görünüyor mu nasil biri oldugu?

Hangi faldı canın inan hiç hatırlamıyorum o kadar çok fal baktım ki :KK50:

Eki Görüntüle 1119302 Eki Görüntüle 1119303 tesekur ettım şmdıden net mi bilmiyorum ama bitane daha foto eklemee calstım hata veriyo

tertemiz bir fal pek söylenecek bir şey yok aslında. beklediğiniz bir haberiniz var. Çok düşünceli bir erkek ve birine küsmüşsünüz ama aklınızz o kişide.. Ailenizin içinde çok temiz ve bir isteği var sadece ailenin başka da birşey göremedim

Eşimin falina yorum yaparmisin lene lütfen...?

Ne kadar karışık bir fal ya da siz karışıksınız bilemedim. Ailenin içinde bir sıkıntı var ama bana maddi sıkıntı gibi geldi iki ayrı ödenecek toplu para var ve o sıkıntı yapmış olabilir. İki erkek kavga ediyor ne için orasını size bırakıyorum? evli misiniz ya da değil misiniz bilmiyorum ama hayatınızda biri varsa o insan size sadık fakat sizin aklınız geçmişten birinde gibi geldi sürekli geçmişte yaşıyorsunuz sanki. Ailede sözünü dinletmeyi seven bir erkekle bir konuşma olucak bir karar verilecek sizin adınıza. Karmaşık olaylar, birbirini ezmeye çalışanlar çok karışık bütünleştiremedim falı birbiriyle. Kararsız biri misiniz acaba bundan mı bu karışıklık neyse umarım hayatınızı kısa zamanda yolunuza koyarsınız iyi geceler

Hmmm sagol canim baska bur kadinla hoslaniyor mu acaba o görünüyor mu yada sevdigi birisi öyle birsey gördün mü? Kötü haber neyle ilgili

Açık olmamı ister misiniz? tek bir şey sorucam eşinizle aynı boyda mısınız ve saçlarınız uzun mu?

Orta yaşlı bir kadının yalanını yakalayacaksınız ve buna yine orta yaşlı bir adam çok sinirlenecek.Üç kişi bir yolculuk yapacaksınız ama illa uzun yol olarak düşünmeyin. Siz ufacık problemleri bile dağ gibi büyüten birisiniz sanırım fazla abartacaksınız bir sorunu. Uzun bir yolunuz var bir süre geçtikten sonra tekrar bir yola çıkmak isteyeceksiniz fakat yolunuz kapalı. Hanenizin içi çok temiz fakat dışarıda bir sıkıntı sizi bekliyor ve bu sıkıntı aileye doğru yola çıkmış .

Cikti cogu sey sadece o uzun sacli bayan ben olabilirim düsündüm f ve e harfi o bayanda mi geciyor?

Ne kadar karışık bir fal ya da siz karışıksınız bilemedim. Ailenin içinde bir sıkıntı var ama bana maddi sıkıntı gibi geldi iki ayrı ödenecek toplu para var ve o sıkıntı yapmış olabilir. İki erkek kavga ediyor ne için orasını size bırakıyorum? evli misiniz ya da değil misiniz bilmiyorum ama hayatınızda biri varsa o insan size sadık fakat sizin aklınız geçmişten birinde gibi geldi sürekli geçmişte yaşıyorsunuz sanki. Ailede sözünü dinletmeyi seven bir erkekle bir konuşma olucak bir karar verilecek sizin adınıza. Karmaşık olaylar, birbirini ezmeye çalışanlar çok karışık bütünleştiremedim falı birbiriyle. Kararsız biri misiniz acaba bundan mı bu karışıklık neyse umarım hayatınızı kısa zamanda yolunuza koyarsınız iyi geceler

Lene helal olsun çok güzel bakiyorsun gerçekten. Evet iki ayri ödenecek toplu para var gerçekten. Tüp bebek yaptiracagiz bu yüzden Ben çok karisigim gercekten. Iki erkegin neden kavga ettigini bende bilemiyorum. Evliyim evet dogru. Falda ki karisiklar sanirim gercekten benim kararsizliklarimdan kaynaklaniyor. Cok sagol lene.

tertemiz bir fal pek söylenecek bir şey yok aslında. beklediğiniz bir haberiniz var. Çok düşünceli bir erkek ve birine küsmüşsünüz ama aklınızz o kişide.. Ailenizin içinde çok temiz ve bir isteği var sadece ailenin başka da birşey göremedim

çok teşekürler cnm.evet beklediğimz bi haber var bu haber olumlu mu olr hayrlı mı olr bılmıyorum sen bu konuda bısey soylemek ıster mısın cnm.nişnlım cok dusunceli evet :) bi yerden iş teklifi geldi ondan haber bekliyoruz.ailemin tek bi isteği var bi an önce evlenmem hayırlısyla.

Orta yaşlı bir kadının yalanını yakalayacaksınız ve buna yine orta yaşlı bir adam çok sinirlenecek.Üç kişi bir yolculuk yapacaksınız ama illa uzun yol olarak düşünmeyin. Siz ufacık problemleri bile dağ gibi büyüten birisiniz sanırım fazla abartacaksınız bir sorunu. Uzun bir yolunuz var bir süre geçtikten sonra tekrar bir yola çıkmak isteyeceksiniz fakat yolunuz kapalı. Hanenizin içi çok temiz fakat dışarıda bir sıkıntı sizi bekliyor ve bu sıkıntı aileye doğru yola çıkmış .

Lene lütfen bu kere daha bakabilirmisin bana canim? Bundan medet umuyorum, yani okadar derine düsdüm 😞

Lene yarin kahve iciem, bana da bakar misin? Ben de sana istersen iskambil/kahve bakarim.

X