Ciddi anlamda fal bakan

Slm lene falimi gönderiyorum $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400181784.824602.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400181805.027946.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400181825.068149.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400181842.062402.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400181858.711636.jpg

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1115587
Eki Görüntüle 1115588
Eki Görüntüle 1115589

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayatinizda ki erkek sizi çok mutlu ediyor adeta ayaklarinizi yerden kesmiş. İcinz temiz ama siz nedensiz yere kendinizi biraz sikmissiniz. yuzu genis bir erkek sizinle ilgili bir sey duyup cani sikilacak. Karisiklkk var hayatinizda cozrmedigim. eger bir ilskiniz varsa bu ilskiyi kiskanan fare gibi bir dusmaniniz cikmis hic guzel degil. Tertemiz bir A harfi var. Elinizden ufak miktarda para cikiyor ve cok istediginiz bir sey yakinda olucak

Çok sikintili bir fal ve dedikodudan başka bir şey cikmamis elle tutulur. Çok nazara geliyorsunuz sanirim ama bu kadar karisiklik içinde çok güzel bir şey yasayacaksiniz icini z ferahlayacak. AileniZ de çok sikintili hic acilmamis başka da bir şey goremedim fal biraz sulu olduğunda böyle cikar başka zaman daha telveli birakirsanjz daha iyi cikar ve o zaman yine bakarim iyi geceler

İlk gördüğüm şey sizin çok inatci olusunuz cevrenizdekiler sizin yapmanzi istemediğiniz bir şey için sizi çok eleştiriyorlar ama siz kulaklarinizi tikamis bildiğiniz oluyorsunuz. İçini çok sikintili ama bunun sebeplerinden biri de sizin hayatiniza insanların yorum yapmasi. Yuksek makamli biri var burada bu insanla bir konuşma mi var yardim mi bekliyorsunuz bilemedim. Rahatsız biri var mi ailede ? Uç kişiden gozaydini almissinz güzel bir olay için ve yakin zaman da bir istediğinizi elde etmissiniz. Ailenzde de bir sikinti var sanki karanlik cikmis onun dişinda bir şey goremedim

Öncelikle bir iliskiniz var mi ? Varsa iki taraftan da can sikan durumlar olmuş. Falinizi kapatırken tuttuğunuz dileğiniz cabuk bir vakitte olucak. Bu erkekle sarmas dolas cikmissiniz ama kafanizda bur suru soru işareti doğru mu yapiyorum yanlis mi ? Aileniz bu konuyla ilgili oturup konuşuyorlar ama onların da cani Sikkn ve karsi taraftan biri de düşünceli bu ilişki için zor bir süreç gibi. babaniz ya da aileden başka bir büyük bir şeye sinirlenmiş bagiriyo ve kafasi çok dolu. Beklediniz telefon haberi de yakin zamanda gelecek. Karisik bir hayat karisik bir fal ve sonuca ulasilan dilek...

Koltuk cikmis istediginiz bir makam var ve üstünde bir vakit. Uç dört kişi gezmeye gidiyorsunuz ve sizi bekleyen kişiden duyacaginiz habere cok sasiracaksiniz. Hanenin üstünde kara bulutlar var sikinti yapmis aileye. Amaciniza ulaşmak için çok cabalamaniz gerekiyor ve artik sikilmissiniz bu durumdan. Temiz gozyaslariniz olmuş mutluluk için dökülen .

Arkadaşlar gormeyipte bakmadigim varsa kusura bakmasin. Kahve fali aslında 6.hisse dayanir yani birebir bakmak her zaman daha iyidir internetten ilk defa burada bakiyorum ne kadar bakilabilirse o yüzden çok fazla performans beklemeyin iyi geceler

Koltuk cikmis istediginiz bir makam var ve üstünde bir vakit. Uç dört kişi gezmeye gidiyorsunuz ve sizi bekleyen kişiden duyacaginiz habere cok sasiracaksiniz. Hanenin üstünde kara bulutlar var sikinti yapmis aileye. Amaciniza ulaşmak için çok cabalamaniz gerekiyor ve artik sikilmissiniz bu durumdan. Temiz gozyaslariniz olmuş mutluluk için dökülen .

teşekkür ederim..
bu haber iyi mi kötü mü?
yani iş durumum olacak gibi mi? :26:

İlk gördüğüm şey sizin çok inatci olusunuz cevrenizdekiler sizin yapmanzi istemediğiniz bir şey için sizi çok eleştiriyorlar ama siz kulaklarinizi tikamis bildiğiniz oluyorsunuz. İçini çok sikintili ama bunun sebeplerinden biri de sizin hayatiniza insanların yorum yapmasi. Yuksek makamli biri var burada bu insanla bir konuşma mi var yardim mi bekliyorsunuz bilemedim. Rahatsız biri var mi ailede ? Uç kişiden gozaydini almissinz güzel bir olay için ve yakin zaman da bir istediğinizi elde etmissiniz. Ailenzde de bir sikinti var sanki karanlik cikmis onun dişinda bir şey goremedim

keske dediginiz gibi olsaydi da bir istedigimi elde etseydim yada gozaydnlarim olsaydi ama malesef :KK43: yine de tesekkur ederim zahmet edip baktiginiz icin

Öncelikle bir iliskiniz var mi ? Varsa iki taraftan da can sikan durumlar olmuş. Falinizi kapatırken tuttuğunuz dileğiniz cabuk bir vakitte olucak. Bu erkekle sarmas dolas cikmissiniz ama kafanizda bur suru soru işareti doğru mu yapiyorum yanlis mi ? Aileniz bu konuyla ilgili oturup konuşuyorlar ama onların da cani Sikkn ve karsi taraftan biri de düşünceli bu ilişki için zor bir süreç gibi. babaniz ya da aileden başka bir büyük bir şeye sinirlenmiş bagiriyo ve kafasi çok dolu. Beklediniz telefon haberi de yakin zamanda gelecek. Karisik bir hayat karisik bir fal ve sonuca ulasilan dilek...

ay şok oldum eski sevgilime niyetlemiştim evet cok problem oldu konusmuyoruz kac zaman oldu ama cok ozledım aklımda hakkaten bı suru soru ısaretı var olurmu olmazmı .. dogru aılemde anne ve babamla kavgalyım. zaten bekledıgım telefon ondan gelse biz aramızdakılerı duzeltsek benım aılem problemlı . bılemıyorm vaktı varmı harfi vrmı bide tipler nasıl cok tesekkur edıyorum bu arada :KK53:

Lene çok geç oldugundan şimdi kahve yapamayacağım ama rica etsem yarin yollasam benim falimada bir göz atarmisin ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

lene ,benim falimada bakarmisin rica etsem resimleri paylasiyorum

Resimleri paylastim, yorum yaparmisiniz ?

Eklentiler

• $1400227388223.jpg
    $1400227388223.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $1400227405028.jpg
    $1400227405028.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 38
  • $1400227419579.jpg
    $1400227419579.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $1400227437363.jpg
    $1400227437363.jpg