Çeyiz için nevresim takımı /bornoz alışverişi

Özdilek'den 1 sene önce bornoz aldık inanılmaz güzel. Yıkandıktan sonra tüylenme vs. yapmıyor. English home karaca, nerdeyse çoğu markadan havlu alıp denedim ama özdilek'in kalitesi hiçbirinde yoktu. Bir tık pahalı ama uzun süre kullanım için daha mantıklı.

Karacanın nevresim takımlarını kullanıyorum ve hiç memnun değilim evleneli bir yıl bile olmadı ve hepsinin rengi soldu çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Yemek takımlarımıda karacadan almıştım onlarında desenleri silindi Karaca pişmanlıktır

Varol diye bir markanınkini almıştım senelerdir kullanıyorum çok memnunum, karaca dakine de mağazada bakıp inceleyeceğim. Bence güzeldir. Bu arada chakra yı da öneririm çok ama çok memnunum, yatak boyutunuz büyük kalın yataklardansa battal boy çarşafları çok güzel sarıyor yatağı çıkmıyor dışarıya hiç. Bende nevresim de beyaz tercih ediyorum bu arada çok güzel duruyor

8 yıl önce Karaca'nın Pamuk saten uyku seti ve nevresim takımları nı almıştım ceyizime. Hala yeni gibi desem abartmış olmam sanırım gundelige kullandığım dahil yıpranmadı

Yemek takımını 8 yıl önce aldım hala yeni gibi çatal bıçak takımımda. Pamuk saten olan nevresim ve uyku setimde inan hala yeni gibi. Ancak dediğin gibi tencere kurpları daha ilk yıldan yandı . Düdüklü kapağı hemen bozuldu . Bu konuda size katılıyorum

Karacayı bilmem ama Özdilek bornoz setini beğenmedim. Heryerinden ip atıyo

Ben de o seriden aldım ama markası farklıydı gene de kumaşı hemen hemen aynı oluyor çok kaliteli kolay eskimez ben de beyaz tercih ettim gayet memnunum

Almışken hepsini bir yerden alayım diyorum ya. Mutfak aletlerimi de Karacadan alıcam zaten o yüzden tek yerden almak benim için daha iyi olacak. Ev tekstilini de annem falan kullanıyor hep memnun aynı şekilde. Bu seriye bayıldım bir de ya

Benim şuan kendi yatağımda kullandıklarım karaca aile evinde hiç olmadı öyle bir şey acaba makinadan falan sıkıntı olmuş olabilir mi?

Zaman yakın ve her şey belli ama olmasa bile hele ki böyle düz beyaz bi nevresimi önden almanın bi zararı olmaz bence her şeye gider sonuçta. Böyle tam zevkime göre bulmuşken almamak bana anlamsız geliyor

Zaman yakın ve her şey belli ama olmasa bile hele ki böyle düz beyaz bi nevresimi önden almanın bi zararı olmaz bence her şeye gider sonuçta. Böyle tam zevkime göre bulmuşken almamak bana anlamsız geliyor
hee zaman yakin ve aday belliyse tamam o zaman:)
ben erkenden ceyiz alisverisine girdiniz diye düşünmüştüm

Etrafımda hiç dikebilecek birileri yok bir kaç yerden tanımadığım fiyat almıştım öncesinde onlarda hazırlardan pahalı.. Kumaşı içinde baktığımda yorumlar hep olumlu açıkçası sağlıksız bir noktasını göremedim ben.

Düz beyaz olması beni ayrıca vurdu zaten. Temizliği gösteren iç açan bi tarafı oluyor Gidip mağazada bakıcam zaten 2 takım alırım diye düşünüyorum.

Mutfak aletlerini ben o zaman A.azondan söyledim. O zamanlar aynı seçtiklerimi yarı yarıya daha uyguna aldım. Mağazadaki seçtiğin model ile internet fiyatlarına bir bak, kampanya şu an ne biliyorum hangisi uyarsa onlara dikkat et

Aynı modelin Özdilek versiyonunu almıştım yıllarca hiçbir şey kaybetmedi , ben malesef Özdilek , Taç dışında çok kaliteli bulmuyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…