Çeyiz için nevresim takımı /bornoz alışverişi

Konuyla ilgili olarak büyük zincir markalardan nevresim, havlu vs... almanızı önermem. Kumaş kaliteleri gerçekten çok düşük, evladiyelik ürünler değil çabuk yıpranma ve yenisini aldırma üzerine dizayn ediliyor. Çevrenizdeki butik çeyizcilerle çalışın. Evinizi kurmadan ölçü gerektiren şeyleri almayın nevresim, masa örtüsü gibi. Günümüz tempo çağı çok cicili bicili şeyler zamanla rafa kalkıp kullanımdan çıkıyor, onca verilen paralar dolap bekliyor sizin için örnek resimler ekleyeceğim bu tarz ürünler %100 kullanılır hiç bir parçası ziyan olmaz
Bu tarz desenler herkese olmaz ama işte ben kullanmam mesela. Bende de bunlar ziyan olur. Ben daha bu attığım gibi asil duran modelleri seviyorum. Tabii bunlar zevk meselesi sonuçta. :)

Benim şuan kendi yatağımda kullandıklarım karaca aile evinde hiç olmadı öyle bir şey acaba makinadan falan sıkıntı olmuş olabilir mi?
Yok ya sanmıyorum başka yerden aldığım nevresimlerde öyle bi sıkıntı yaşamadım açıkçası o yüzden ve çevremde de çok duyuyorum karacanın tekstil ürünlerinin kötü olduğunu

Konuyla ilgili olarak büyük zincir markalardan nevresim, havlu vs... almanızı önermem. Kumaş kaliteleri gerçekten çok düşük, evladiyelik ürünler değil çabuk yıpranma ve yenisini aldırma üzerine dizayn ediliyor. Çevrenizdeki butik çeyizcilerle çalışın. Evinizi kurmadan ölçü gerektiren şeyleri almayın nevresim, masa örtüsü gibi. Günümüz tempo çağı çok cicili bicili şeyler zamanla rafa kalkıp kullanımdan çıkıyor, onca verilen paralar dolap bekliyor sizin için örnek resimler ekleyeceğim bu tarz ürünler %100 kullanılır hiç bir parçası ziyan olmaz
Ben Sakarya da bi pikocuda nevresim yaptırdım yani görseniz kıç kadar dükkan ama 4 sene olacak neredeyse taş gibi hiç bozulma falan olmadı. Zincir markalar halt etmiş yanında.

Ben Sakarya da bi pikocuda nevresim yaptırdım yani görseniz kıç kadar dükkan ama 4 sene olacak neredeyse taş gibi hiç bozulma falan olmadı. Zincir markalar halt etmiş yanında.
Benim resmini eklediğim nevresim de öyle, kendim dikiyorum. Hiç bir hazır marka o kadar kaliteli değil, ilaveten işçiliklerinide beğenmiyorum. En güzelini yapmışsınız güle güle kullanın🙏

Karaca white collection cidden çok iyiymiş. Ben de nevresimde dümdüz beyaz kullanmayı seviyorum. Hem eşleştirme derdi de olmuyor. Ama kalitesini bilemem; ben Taç veya Yataş alırım her zaman. Havluda da Özdilek.
Aynı düşünüyoruz bu konuda. Düz beyaz her şeye gider eşleştirme derdi olmaz ve cidden çok da şık duruyor. Kalitesi içinde şüphem pek yok aslında sadece gidip mağazada bi bakıcam.

Ben bornoz almıştım. Çok da muhteşemdi diyemem ama kullandım 6 yıl. Zaten ne kadar kullanılacaklar? Kaşıkları iğrençti yastıklar da iyi değildi. Genelde karacayı kalitesiz bulanlardanım ben de. Ama alınir kullanılır yani. Klasiktir ama ev tekstili denince Özdilek yav.
Evde de kullandığımız marka karaca sıkıntı yaşamadık bu güne kadar. Bu kolleksiyonda gözüme çok hoş geldi belki alan kulanan vardır diye açtım postu açıkçası.

Karaca aşırı şans işi. Ben nevresimlerinden, çatal kaşık, tabak vs mutfak ürünlerinden memnun kaldım ama küçük ev aletleri no no. Bahsettiğiniz ürünün reklamını yapan şirketlerden biriyiz bana güzel gelmişti incelerken ama denemedim tanii
Annemde baya var küçük ev aleti teyzemde de aynı şekilde tanıdğım kimseden de kötü duymadım açıkçası🙄 Ama gerçekten çok güzel duruyor nevresim serisi dibim düştü desem yeridir :)

Ben de bi yatak örtüsğ nevresim takımı seti almıştım 4 yıldır kullanıyorum yatak örtüsğnğ seviyorum gerçekten yumuşak bir hissi var tel sıklığı filan bilmiyorum ama onu serdiğimde daha güzel bir yatma hissi vardı ondan öıymış :) yatak örtüsü seti de güzeldi benim çocuktan sonra kullanmamaya başladım direkt battaniyesini örtüyorum kışın yazın pike yetiyor örtü yerine. Mutfak ürünlerimi de karacadan almıştım yemek takımı vs tencereleri dışında memnunum bi sıkıntı yaşmadım
Karaca home'un ürün kumaşları güzel oluyor zaten ya o konuda şüphem hiç olmadı. Evde de kullanıyoruz şu an pek çok ürününü zaten.

Sanki somon rengini almıştım aynı seymi bilmiyorum ilk kullanimalrda bende elektriklenme yaptı ama üç beş yıkama sonrası güzel his. Temiz duruyor büyüklüğü güzel battal boy hoşuma.gitmisti..15.yil ve eskimiş olsada duruyor yenilesem iyi olur kaç bin TL acaba
Bende bu seriyi acayip beğendim. Özellikle o tatil için gittiğimizde hayran kaldığımız otellerin havasını veriyor olması 🤯

dantela nın ürünleri bi tık pahalı ama çeyiz için hem gösterişli hemde çok güzel. heryerde bulunmuyor tabi bide
Pahalı her zaman daha iyi kalite demek değil ya. Karacanın o tarafını seviyorum. Mümkün olduğunca uyguna en iyi kalite. Hele bu seferki baya başka bişi olmuş gibi duruyor.

Merhaba ben onu kullanmadım ama çeyiz konusunda sadece şunu söyleyebilirim hiç pahalı şeyler almana gerek yok yastık ve yorganın kaliteli olsa yeterli özdilekten almıştım yorgan yastık diğer şeyleri trendyoldan felan almıştım hediye de çok gelmişti bana baya birikmişti :) herşey gönlünce olsun 💚🍀
Çoook teşekkür ederim 😍 Ama en azından bir kaç kaliteli takım şart bence yeni geline ya 🫣

Bende Karaca nın premium setini almıştım pudra renk nevresimi, yatak örtüsü, battaniyesi çok güzel çıktı ancak pike takımı için aynı şeyi söyleyemicem. Nevresim gerçekten yumuşacık pamuklu öneririm.
Kullananlar hep beğenmiş zaten ya herkes cidden otel etkisi diyor bakalım en kısa zamanda gidicem mağazaya.

Çeyiz hazırlığında ev tekstili bakarken Karaca Home’da White Collection diye bir seri gördüm ”Kendi odanda, kendi yatağında otel hissi.” diyorlar pamuk saten nevresimler falan. Ayrıca yüksek tel sıklığına sahip olduğundan ultra dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlıyormuş. Beyaz kullanmayı tercih edeceğim bir renk zaten temizliği falan gösteriyor. Benim çok hoşuma gitti bir de burada kullanan vardır belki diye sizlere sorayım dedim ne dersiniz?
Ben aklına gelebilecek bir çok markanın nevresimini kullanmış biri olarak yorum yapıyorum. Bende farklı markalara ait 3 tane beyaz nevresim var. Biri 30 dereceden yıkıyorum bozulmamış demiş ama nevresim 30 dercede yıkanmaz en az 60 derece gerekiyor. Hele ki beyaz nevresimi 30 derecede yıkarsan 3-5 kullanımdan sonra yastıkların sapsarı olur. Ayrıca 30 derecede en kalitesiz ürün de olsa zaten bozulmaz. Abartıyor muyum bilmiyorum ama ben beyaz nevresimlerimi 90 derecede yıkıyorum o yüzden hangi markadan alırsan al o dercede hatta 60 derecede yıkayınca pamuk saten tüylenme yapar. İlla beyaz kullanacaksan gerçek otel ürünleri satan yerlerden al bence onları 90 dercede de yıkasan hiçbirşey olmuyor amaaaa tabi ki kırışma problemi oluyor çok sık dokuma olduğu için. Son olarak ben linensin nevreaimlernden aşırı memnunun hatta evde olan diğer markaları atıp onlardan aldım. Pamuk saten olanı da var ama beyaz değil desenli onlarda bozulmadı 60 derecede.

X