-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım bizde önceki sayflarda bu olayı konusuyodu pier cardının kılerde cok pahalıya bende kararsız kaldım alsammı almasammı basına bısey gelse ıcım gıderr bılmıyorum napıcam zaman var daha bana düşünüyom işte

3 küsür deken 3 bin tlmi
tabi çok çok ne demek oha yani bi tabağa taş çatlasın 600 tl anca veririm ben alma canım boşver tabakmı kalmadı

phenomen cim çok güzelmiş tabakların güle güle kullan

havluların çok güzeller güle güle kullan canım.

çok teşk. ederim cnm
bende çok beğendim bunu fiyatı ne kadar acabaCADIARZU

topic daha yeniydi eklemiştim ama görmeyenler için hadi listeyi bir kere daha ekleyeyim :)

[url=http://urlal.com/dqqf]
[/URL]

bu liste benim çok işime yaradı bir baktım baya tamamlamışım ben çeyizi

1. olanı beğendim sadelikten yanayım o da şık ve sade bir takım.

Benim yemek takımım şuna benziyor ahh keşke çatal bıçaklarımda benzesekaydirigubbakcemile3

ereğli çok şık cnm çok beğendim.güle güle kullan

cnm vaktim var akşamları otururken yapıyrm elimde çabuk hemen bitiyor.el emeği olması yönünden düşündüm böyle

işte kızlar bunlarda benm :kedi:

güle güle kullan papatya.cezve tak. kaça aldın tatlım. çatal bıçaklarımız benziolar birbirlerine çok hoş hepsi.güzel dünlerde kullanman dileğiyle.

selam kızlarr ben geldim çıkıcam birazdan.sınavım varr dua edin banaa

o 4 den 3 e iniyo diye konuşma bin lira üzerinden miydi kızlar yapmayın ya o kadar para verilir mi

kızlar ya günlük kullanabileceğim yemek takımı ile çatal bıçak takımı arıyorum fakat fiyatları uygun olack,var mı önerebileceğiniz bi marka, bi de fiyatlarıyla beraber söylerseniz çok memnun kalırım:)

canım ben praktikerden 55 tlye aldım kütahya porselen 24 parça ben iki takım aldım
birde realde var güral 24 parça 50 tl

canım bildiğim kadarıyla karacda kampanya vardı bi bak istersen

Misafir Banyosu Paspasım ve Havlum
[/url][/IMG]

Ebeveyn Banyosu için Sabunluk ve Diş Fırçalığım
[/url][/IMG]

Tek Kişilik Battaniyem
[/url][/IMG]

Bornoz Takımım
[/url][/IMG]

Yatak Örtüm (Bunu geçen yıl almıştım, sizce güzel mi arkadaşlar? Daha şık birşey daha mı alsam diye düşünüyorum?)
[/url][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…