-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

çabuk ekle cnm

inşallah hayırlısı cnm bu arada merak ettim nerelisin

çeyiz aşkı:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3evettt ne aşk ama:ecrin_bebek: çok masraflı herşey ama yaaa....şimdi ben size bişey danışmak istiyorum arkadaşlaropuyorumnanaktan

esra cım bizde beyaz eşyalarımızı geçen sene aldık bereket onların taksidi yok ben zaten çeyizimi bitirdim sayılı bizimde evde oturcağımız evde kiracı var nisan ayında çıkcak hemen toparlicaz evi salon tutuldu zaten şubatta nikah işlemlerine başilicaz mobilyalarıda evimiz küçük bi ara gidip ölçü alıp ona göre yaptırcaz
biz peşin aldık beyaz eşyaları cnm nikah işlemlerinede haftaa başlamayı düşünüyoruz nişanlım işsiz şimdi işe başlamadan halledelim diye düşünüyoruz son 1 ay bende evde olucam son hazrlıklarda öyle geçer

bu çeyiz değil kızlar.
cmrtsi günü aldım resim çektim. sizede gösteriyim dedim :kedi:
sabah giydiğimde içime sinmedi sanki
oysa vitrinde çok güseldi.1hafta hayaliyle yaşadım :roflol:
ama etiketi kopardığım için değiştirme şansım kalmamıştı
3486.jpg
[/URL][/IMG]
güzel durmuş nisanım ben beğendim yakışmış sana

asgd hayırlısıyla yüzükleri takarsınız sizde inş.
Nisan fena diil bebem kazağın. Beğendimm.
Yılbaşında napiyonuz kızlar?j Benimki normalde bi yere yer ayırtcaktı ikimiz 100ü geçiyordu fiyatı bi kaç saat eğlenmek için bende vazgeçtim boşver gitmeyelim dedim çok para harcamayalım diye pehhh dün barışmamızı kutladık tüm gün yılbaşındaki meblağa yakın gitti:gitme::gitme: Yılbaşındada gitmiyorum bi yere evde bütün gece portakal,çekirdek yicemm-tatlicadiarzu- Buluşmicazzz :enbuyukkk:

nisancım güzelmiş ya niye beğenmedin
güle güle giy

nisan renk tonları çok net belli olmuyo ama yakışmış canım güle güle kullan

güzel durmuş nisanım ben beğendim yakışmış sana

teşekkür ederim kızlar. ne biliyim bian öle düşündüm giyince.
annemle babamda çok beğendi.
ki babam öle kolay kolay düşüncesini söleyen bi insan değildir kaydirigubbakcemile3

şimdi ben yemek takımımı bone china dan beğendim royal serisinden yemek takımı 100 parça ve 4 küsürden 3 küsüre iniyo...ama annem çok dio beni üzüyo...çok ısrar edersem alırlar daa...dio ki annişim mesela...yarın bi gün misafrlerin gelnce...mesela kaldırmana yardımcı olurken çatur öutru kaldırırlar için gider...ya da bulaşık makinasında çizilio cart crt vsvs....dio...

kız dedii mağazadaki...çok özle bi parça beğenmişsiniz...koleksiyon parçasıymış....bi sürüüü bişey ben dee daha daa çok sevdimmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X