-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

şimdi ben yemek takımımı bone china dan beğendim royal serisinden yemek takımı 100 parça ve 4 küsürden 3 küsüre iniyo...ama annem çok dio beni üzüyo...çok ısrar edersem alırlar daa...dio ki annişim mesela...yarın bi gün misafrlerin gelnce...mesela kaldırmana yardımcı olurken çatur öutru kaldırırlar için gider...ya da bulaşık makinasında çizilio cart crt vsvs....dio...

kız dedii mağazadaki...çok özle bi parça beğenmişsiniz...koleksiyon parçasıymış....bi sürüüü bişey ben dee daha daa çok sevdimmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım bizde önceki sayflarda bu olayı konusuyodu pier cardının kılerde cok pahalıya bende kararsız kaldım alsammı almasammı basına bısey gelse ıcım gıderr bılmıyorum napıcam zaman var daha bana düşünüyom işte

şimdi ben yemek takımımı bone china dan beğendim royal serisinden yemek takımı 100 parça ve 4 küsürden 3 küsüre iniyo...ama annem çok dio beni üzüyo...çok ısrar edersem alırlar daa...dio ki annişim mesela...yarın bi gün misafrlerin gelnce...mesela kaldırmana yardımcı olurken çatur öutru kaldırırlar için gider...ya da bulaşık makinasında çizilio cart crt vsvs....dio...

kız dedii mağazadaki...çok özle bi parça beğenmişsiniz...koleksiyon parçasıymış....bi sürüüü bişey ben dee daha daa çok sevdimmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

3 küsür deken 3 bin tlmi
tabi çok çok ne demek oha yani bi tabağa taş çatlasın 600 tl anca veririm ben alma canım boşver tabakmı kalmadı

phenomen cim çok güzelmiş tabakların güle güle kullan

havluların çok güzeller güle güle kullan canım.

çok teşk. ederim cnm
bende çok beğendim bunu fiyatı ne kadar acabaCADIARZU

topic daha yeniydi eklemiştim ama görmeyenler için hadi listeyi bir kere daha ekleyeyim :)

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

bu liste benim çok işime yaradı bir baktım baya tamamlamışım ben çeyizi

canlarım daha önce kızlara söylemiştim yemek odası takımı aldık diye.Aldık almasına da ben hep tv ünitesi düşündüğümden vitrin olayını hiç hesaba katmadığım ve şimdi takımımın vitrini olduğu için mecburan içine bardak seti vs. alacağım.Ya da vitrin içine koymak için başka fikirler de verebilirsiniz. Ama öncelikle şu iki takımdan hangisi daha güzel söyler misiniz :)

bu setin adı berivan

bu setin adı demet

ikisinin de fiyatı 107 Tl, havale ile 99 Tl :)

1. olanı beğendim sadelikten yanayım o da şık ve sade bir takım.

hisar-catal-bicak-takimi-300x224.jpg

hisar-catal-bicak-takimi-300x224.jpg

Benim yemek takımım şuna benziyor ahh keşke çatal bıçaklarımda benzesekaydirigubbakcemile3

ereğli çok şık cnm çok beğendim.güle güle kullan

zeynep(sonbahar olan ) :) kız sen o halıları nasıl yapıyosun çok hoş olmuş yeni gördüm aman zamanın varsa zaten yapabiliyosun hiç alma kendin yap gayet güzel ve yatak odasınada anca böyle bişey gider zaten ellerine sağlık bu arada :)

cnm vaktim var akşamları otururken yapıyrm elimde çabuk hemen bitiyor.el emeği olması yönünden düşündüm böyle

cezveikili.jpg

j1449490.jpg

intmajestik.jpg

j5124220.jpg

j5124210.jpg

işte kızlar bunlarda benm :kedi:

güle güle kullan papatya.cezve tak. kaça aldın tatlım. çatal bıçaklarımız benziolar birbirlerine çok hoş hepsi.güzel dünlerde kullanman dileğiyle.

selam kızlarr ben geldim çıkıcam birazdan.sınavım varr dua edin banaa

o 4 den 3 e iniyo diye konuşma bin lira üzerinden miydi kızlar yapmayın ya o kadar para verilir mi

kızlar ya günlük kullanabileceğim yemek takımı ile çatal bıçak takımı arıyorum fakat fiyatları uygun olack,var mı önerebileceğiniz bi marka, bi de fiyatlarıyla beraber söylerseniz çok memnun kalırım:)

kızlar ya günlük kullanabileceğim yemek takımı ile çatal bıçak takımı arıyorum fakat fiyatları uygun olack,var mı önerebileceğiniz bi marka, bi de fiyatlarıyla beraber söylerseniz çok memnun kalırım:)

canım ben praktikerden 55 tlye aldım kütahya porselen 24 parça ben iki takım aldım
birde realde var güral 24 parça 50 tl

canım bildiğim kadarıyla karacda kampanya vardı bi bak istersen

Misafir Banyosu Paspasım ve Havlum
3684.jpg
[/url][/IMG]

Ebeveyn Banyosu için Sabunluk ve Diş Fırçalığım
3693.jpg
[/url][/IMG]

Tek Kişilik Battaniyem
3698.jpg
[/url][/IMG]

Bornoz Takımım
3703.jpg
[/url][/IMG]

Yatak Örtüm (Bunu geçen yıl almıştım, sizce güzel mi arkadaşlar? Daha şık birşey daha mı alsam diye düşünüyorum?)
3708.jpg
[/url][/IMG]

X