-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

o da fazla bi çaydanlıklı çay setine ben o kadar vermem ne gerek var yawwkaydirigubbakcemile3

22 liraysa güzelmiş bana bak yaww 450yse tipsiz diyorum 22 ye inince fiyat güzelmiş diyorum:roflol::roflol:

450 de çok ama valla
o kadar para veremem

Nisanım, papatya sağ olun.
Adacımmm kayınpederine çok kızıyorum çok şey demek lazım ama kötü bişey diyemiyorum sonra çilek kızar:)

ereğli evin çok kullanışlı canım dolu halinide görürüz inşallah .RABBıM herşeyi içine sindirsin güle güle oturun şimdiden :)

bu arada kızlar merakımı maruz görün bu bcük dediğiniz uğurböceğimi??? birde nşye gelmiyoki evlendi falanmı??

asgd, eregli, graceful, HejaR12, nnisanyagmuruu, papatyaa88, sirkencubin, _Biricik_, _CiLek_+

hepiniz 2010 da evleniyo musunuz kızlar?

evi almış bitmiş ...gerisini size bıraksaya :bbo: gönlüne göre düzenlersin yani

caydanlık takımı bencede 450 ise pahalı ..
gratefull fincan takımı benimde çok hoşuma gitti mudoda var yukarıda biri öyle demişte yanlış mı anladım

yok kıs ben daha nişanlıda değilim en kısa zamanda hayırlısıyla olucak ALLAH ın izniyle ortada bişey yok ben atladım hemen buraya

Ada asıl bombayı anlatayım ev,eşya,altın hepsi gerçekten hikaye mühim olan huzur, mutluluk dün bi daha anladım.
Dün nişanlımla çok büyük kavga ettik sahilin ortasında herkese rezil olduk yüzükleri çıkardım eline veriyordum bitti s...r git sakın gelme peşimden falan dedim hayır dedi olmaz dedi sonra aldı yüzükleri öyle atılmaz böyle atılır diye savurdu gitti biyere yüzükleri herkes bize baktı çok rezil olduk:gitme::gitme: Kalbimi çok kırmıştı çünkü iyice dolmuştum kaç aydır öyle bir patladım ki neyse en son barıştık gittik bulduk yüzüklerikaydirigubbakcemile3 Aman siz siz olun kıymetini bilin nolur tecrübeyle sabit :gitme::gitme: Üzmesin kimse birbirini.

ayy canım yaa çok üzüldüm
aileler bazı şeylere karımasa ne olur sanki

2011 gelinleri daha çokmuş hayırlısı olsun kızlar kaydirigubbakcemile2

biricik canım olsun sen en iyisini yapıyosun çeyiz hazır olsun kocada gelir vakti gelince
:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…