-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

biricik kız bende piere cardinin de yemek takımıyla catal bıcak takımı beğendim ama dehşet pahalıya ALLAH nasip ederse napim bi kere alıyoruz diye kıyıp onları almayı düşünüyorum

amaan çok pahalıysa alma cnm bi kere alıyosun ama bi parçası kırılsa ya da bişey olsa oturur ağlarım valla:roflol:

amaan çok pahalıysa alma cnm bi kere alıyosun ama bi parçası kırılsa ya da bişey olsa oturur ağlarım valla:roflol:

bende ağlarım :):roflol: almazsamd aiçimde kalıcak öyle onun dışında çok beğendiğim birşeyde yok şi,mdilik bakalım kısmet artık hangisi nasipse o olucak

Kızlar bilenler bilir kayınpederime bozuktum ev fikrimi dikkate almadığı için. Dün onlara oturmaya gittim dedim ki baba ben sana küstüm gittin kendi kendine eve bakıyosun benden başka herkesi toplamışsın insan der bi arar kızım gel bak bi ev var gel, sende beğenecek misin der ama nerrrde dedim şakayla karışık
O da dedi kızım sen kusura bakma evin peşinde çok kişi vardı ben seni aramaya fırsat olmadan ev kaçmasın diye sözleşmeyi imzaladım ben emlakçıyla konuşurken bile kaç kişi o evi sordu dedi. Bende ay baba duyanda evi bişey sanar dedim şakayla karışık gülüştük falan hem sizden bişey olmaz kaç aydır bi ev bile beğenemediniz dedi.
Akşamda beni getirdiler hemde oturmaya geldiler bahaneyle tamda çayları dağıtıyordum bende dedim Allah razı olsun kayınpederimden şimdi bi bardak çayı haketti dedimkaydirigubbakcemile3 gene şakayla misafirler falan vardı bayağı bir güldü herkes. Nişanlımda şaşırıyor babam normalde çok ciddidir herkes çekinir falan diye bende hadi uleyyn diyorum.-tatlicadiarzu-

Çilekkk bebem naber görüşemiyoz yauf. Senin tabaklarda çok güzel bebekkk.
Papatya saol kızz .

Son düzenleme:
bende ağlarım :):roflol: almazsamd aiçimde kalıcak öyle onun dışında çok beğendiğim birşeyde yok şi,mdilik bakalım kısmet artık hangisi nasipse o olucak

bn bi yemek takımı sordum 3.900 dedi akannehirya ondan bi parça kırılırsa heralde ağlamaktan beter oluruz :roflol:

neyse şimdilik alma biraz bekle belki hevesin geçer:roflol:fazla para vermektende kurtulursun:sm_cool:

güle güle kullan canım eklesene resimleri aslında ben söylemeden eklemen lazım:mymeka:bi çaydanlık 280 mı:1shok::1shok::1shok:yok artık geçende bi çaydanlık gördüm 45 e süperdi valla:lepi:

maşallah kız aranız iyi kayınpederinle nazar değmesin .şimdi noldu sen tutulan evi pek beğenmedin anlaşılan doğrumu canım?

olur böyle şeyler kuzum:içelim:

Kızlar bencede oha be bi yemek takımına taş çatlasın 750 bayılabilirim hayatta üstü vermem ötüyor mu pahalıları sanki yaw:roflol:
asgd saol canımm ev aldıda kayınpeder bize fikrimi sormadan aldı.

bn bi yemek takımı sordum 3.900 dedi akannehirya ondan bi parça kırılırsa heralde ağlamaktan beter oluruz :roflol:

doğru canım benim sorduğumda 1 ... küsuratıda vardı hatırlayamıyorum ama içinde sadeve yemek takımı var. fıncan takımı bardak takımı falan yokk çok pahalıya piere cardıne gırersem cıkama heralde ınsan kullanmayada kyamaz ya vazgecıcem yada bı ıkısıne razı olucam bakalım artık

ereğli canım olsun boşver takma adamcağız kendince bi işe yaramak istemiş:) senin dile getirmende iyi olmuş bi daha sana sormadan bişey yapmamaya özen gösterir hayırlısı olsun canım

Jumbonun o çaydanlıklı çay setine aşığım resmen bir parayı bulupta edinemedim:gitme:
Kayınvalideye dayayacağım ama çok istiyorummm:ecrin_bebek:
asgd sağ ollll canım

evt cnm ... hem maddi yönden çok olmayan hmde içimize sineni alcaz artık :1rolleyes:

Kızlar bencede oha be bi yemek takımına taş çatlasın 750 bayılabilirim hayatta üstü vermem ötüyor mu pahalıları sanki yaw:roflol:
asgd saol canımm ev aldıda kayınpeder bize fikrimi sormadan aldı.

bende ev kiraladı sandım daha ne istiyon ev almış adamcağız rahat et diye:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…