-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Kızlar bilenler bilir kayınpederime bozuktum ev fikrimi dikkate almadığı için. Dün onlara oturmaya gittim dedim ki baba ben sana küstüm gittin kendi kendine eve bakıyosun benden başka herkesi toplamışsın insan der bi arar kızım gel bak bi ev var gel, sende beğenecek misin der ama nerrrde dedim şakayla karışık :KK70:
O da dedi kızım sen kusura bakma evin peşinde çok kişi vardı ben seni aramaya fırsat olmadan ev kaçmasın diye sözleşmeyi imzaladım ben emlakçıyla konuşurken bile kaç kişi o evi sordu dedi. Bende ay baba duyanda evi bişey sanar dedim şakayla karışık gülüştük falan hem sizden bişey olmaz kaç aydır bi ev bile beğenemediniz dedi.
Akşamda beni getirdiler hemde oturmaya geldiler bahaneyle tamda çayları dağıtıyordum bende dedim Allah razı olsun kayınpederimden şimdi bi bardak çayı haketti dedimkaydirigubbakcemile3 gene şakayla misafirler falan vardı bayağı bir güldü herkes. Nişanlımda şaşırıyor babam normalde çok ciddidir herkes çekinir falan diye bende hadi uleyyn diyorum.-tatlicadiarzu-

aferin kız. ne güzelde anlatmışsın derdini kaydirigubbakcemile3

cezveikili.jpg

j1449490.jpg

intmajestik.jpg

j5124220.jpg

j5124210.jpg

işte kızlar bunlarda benm :kedi:

bi gün benimde çeyizim olucak:roflol::roflol::roflol:

papatya güzelmiş aldıkların,hayırlı olsun..

X