-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Nisancım ya maşallah senn de baya çok şeyin varmış aynı yıl evlenicez inş ama bnm daha o kadar yok :bbo:

anneme kalsa daha çok eksiğim var canım.
yetişmez diye kaç yıl önceden başladı.
bi dantellerde sınır koydum. kullanamam çok bişe alma dedim.
çok şükürki çok fazla bi eksiğim yok. kalanıda allahın izniyle tamamlıcaz.
haftasonu aldıklarımın resmini eklerim size. evde pc de çoğu.

Nan bizim topiğin fıstıkları(ada,sonbahar,nisan,çilek,pinar,papatya) buraya transfer olmuş bende buradayım artıkın o yüzden.
Merabayyn herkes:d

Son düzenleme:
:)) ben nasılsa yeter diye kutudan çıkarmamştm da :))))

başka neler olabilirr CADIARZU

çatal kaşık ve bol çay içilen bi ev olursa çay bardağı ve çay kaşığı kesinlikle çok olmalı diyorum.
bizim evde yaklaşık 30ar kaşık çatal var. küçük çatalda aynı şekilde.
ve bi okadarda çay kaşığı.
ucu ucuna yetiyo ancak. bende oyüzden fazla aldım.

ereğlim evet canım buraya transfer olduk.
hoşgeldin sende.

hisar-catal-bicak-takimi-300x224.jpg

hisar-catal-bicak-takimi-300x224.jpg

Benim yemek takımım şuna benziyor ahh keşke çatal bıçaklarımda benzesekaydirigubbakcemile3

güzelmiş cnm
çatal bıçakları netcen kibar değil bence bunauyumlu olarak pierr cardi nin bi takımı var süper uyar bi bak almadıysan

zeynep(sonbahar olan ) :) kız sen o halıları nasıl yapıyosun çok hoş olmuş yeni gördüm aman zamanın varsa zaten yapabiliyosun hiç alma kendin yap gayet güzel ve yatak odasınada anca böyle bişey gider zaten ellerine sağlık bu arada :)

anneme kalsa daha çok eksiğim var canım.
yetişmez diye kaç yıl önceden başladı.
bi dantellerde sınır koydum. kullanamam çok bişe alma dedim.
çok şükürki çok fazla bi eksiğim yok. kalanıda allahın izniyle tamamlıcaz.
haftasonu aldıklarımın resmini eklerim size. evde pc de çoğu.

evt cnm bizde başladık yavaş yavş dediğin gbi son zmanda almak maddi acıdan zor olucak ...

beklioruz cnm fotolarını :lepi:

biricik kız bende piere cardinin de yemek takımıyla catal bıcak takımı beğendim ama dehşet pahalıya ALLAH nasip ederse napim bi kere alıyoruz diye kıyıp onları almayı düşünüyorum

X