-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

amin cnm bnm ya
ama herşeyi bana uygun kafa yapısıda tamam ağzımın içine bakıo daha ne olsun ki aşık değilim ama ben onla mutlu olurum onuda mutlu edebilirim olmasını çok istiorum

ben evlendim! antalyadayız şuan aşkımla, mükemmel bişey evli olmak, bir an önce darısı başınıza hatunlar, sizi özledim, yemeğe inmeden bi bakıym dedim ama terkedilmiş burası:bbo: yok kimsecikler

müjdeeee canım hayırlı uğurlu olsun allah çok mutlu etsin inşallah

anlat bakalım neler oldu neyaptınızz

slm kıslar nasılsınız hafta sonunuz nasıl geçti biz aşkımla sinemaya gittik bugün
müjdecim hayırlısı olsun cnm nasıl geçti

hepinize çok teşekkür ederim, herşey tek kelimeyle muhteşemdi, ve şuan antalyadayız, böyle bişeyden haberim bile yoktu, eşim gitmek zorunda diye biliyodum ben. ömrümün en güzel günüydü resmen, ama aşırı kalabalıktı 2500 kişi civarı, biz 2000 civarı bekliyoduk, salona sığamadılar hatta, en güzel kısmı da takı ve tebrik kısmıydı tabiki! konuk çok olunca takıda cok oluyo doğal olarak! en kısa zamanda hepiniz bu mutluluğu yaşarsınz umarım, ben pek kalamıyorum nette doğal olarak, ama cok özledim hepinizi, çok iyi bakın kendinize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…