-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

müjdecim hayırlı olsun .güzel bir ön balayı gecirmeni diliyorum daha devamı var biliyorum :) ayakkabına yazdınmı bizi unuttum dersen boğarım seni :smiley-cool: canım fotlarıda bekliyoruz dönüşünde bir ömür mutluluklar

06.008.1779.000101t4.jpg

bende bu pikeyi almayı düşünüyorum sizce nasıl?

güle güle kullan canım aldıklarını
bence al hoşuma gitti

ay valla nası heyecanlıyım beğendi gibi duruo annem paylaşmaz benle düşüncelerini ama bütün gün yüzü gülüodu ali çeçek almış gelirken ve birde muhteşem bir kolye harika rüya gibi bir gündü cnm ya

mujdem cnm hayırlısı olsun cnm ya evet şu ayakkabının altındaki yazıları merakla beklioruz allah bi ömrü boyu mutluluk versin

ay valla nası heyecanlıyım beğendi gibi duruo annem paylaşmaz benle düşüncelerini ama bütün gün yüzü gülüodu ali çeçek almış gelirken ve birde muhteşem bir kolye harika rüya gibi bir gündü cnm ya

senin adına çok sevindim cnm çok ince düşünmüş hediye alarak annenin yüzü güldüyse bütün gün beğenmiş anlamına geliyo bence hayırlısı olsun cnm bu iş oldu bana kalırsa

selaam canlar...deryacım hadi gözün alsın sende sıraya girdin ayakkabını hazırla listeniin en başına beni ayakkabının en çabuk silinecek yerine de beni yaz sempatiksalakcinni

günaydın kızlar
nasılsınız bakalım
albüm yaptım,görmek isteyenler buyursun
k.validemin en son getirdikleri ve bnm haftasonu aldıklarımı ekledim:eek:

Günaydın Kızlar Haftasonu aldım lal serisini ilk çeyizim demeyimde :KK70:
işte evlenmeye karar verdikten sonra bilinçli aldığım ilk çeyiz

oooo hayırlı olsun sipit :-) güzel günlerde kullanırsın inş. :)

Gülsncmm hazırlıklarda pek bişi yok :KK70: dün kayınvalidemle görümcem beni kurstan almaya geldiler :KK70: bakırköyde gezdik abiyelere baktık kınada giyinmem için.Çok çeşit yok fiyatlarda pek bi pahalı.Mart ın 15 inden sonra sezon açılıomuş.O güne kadar bişi yapmicaz :KK70: Daha eşya bakmadık gelinlik bakmadık yapılcak bir sürü iş var ama 1 haftada da yapılabilirmiş öle diolar :KK70: dedim yürüyün gidin :KK70:

oooo hayırlı olsun sipit :-) güzel günlerde kullanırsın inş. :)

Gülsncmm hazırlıklarda pek bişi yok :KK70: dün kayınvalidemle görümcem beni kurstan almaya geldiler :KK70: bakırköyde gezdik abiyelere baktık kınada giyinmem için.Çok çeşit yok fiyatlarda pek bi pahalı.Mart ın 15 inden sonra sezon açılıomuş.O güne kadar bişi yapmicaz :KK70: Daha eşya bakmadık gelinlik bakmadık yapılcak bir sürü iş var ama 1 haftada da yapılabilirmiş öle diolar :KK70: dedim yürüyün gidin :KK70:

Sağol Şekerim vallahi yerimsenibenyerimseniben
eee Canım 1 haftada yapılır ama hangi birisi yani çok zor gamyoncuiremsu

X