-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bak samsun da bi yer varmış canım

Son düzenleyen: Moderatör:
teşkler canım.
çok düşünceli o konuda hoşuna giden bişey olursa alır hemen
cnm ya ben saten yatak takımı aldım.
krem rengi şık birşey.
onun şıklığına yakışır birşeyler olmalı.
krem rengide olabilir koyu kahve sütlü kahve tonları ama daha çok kırmızı ya da siyahta yoğunlaşıyorum.
aldığım her aksesuvar kırmızı siyah çünkü.
abajurler bile kırmızı alındı.
şimdi birde ben el emeği olsun düşüncesi ile kırmızı kilimler yapıcam 2 tane.
ondan uygun bişey arıcam.

zeynep ben de öle aldım banyo seti değişik modeli. 45 liraya aldım bende. ama çöp kovası yoktu. onu da metallerden aldım artık
kızlar ykm de süpürge vardı philips. 212 lira fiyatı.indirimdeymiş.emiş gücü çok fazla 450 wat. maratonlarla aynı. denedim çok güzel çekiyor. elimi kaptı valla. toz torbalı işte klasik bi model ama ii.2000 wat
özellikleri
Maks. 450 Watt emiş gücü üreten 2000 Watt motor
Son derece verimli 2000 Watt motor kusursuz temizlik sonuçları için 450 Watt emiş gücü üretir.

Mobilyaların çevresinde bile kolay temizlik
Benzersiz üçü bir arada özelliğe sahip üçlü tri-aktif başlık
Maksimum temizlik verimliliği için aerodinamik olarak tasarlanmış bu benzersiz başlıkta, köşeler ve kıvrımlardaki tozu almak için yan fırçalar, büyük parçaları almak içinse bir ön açıklık vardır. Her seferinde anında pırıl pırıl bir sonuç alırsınız.

Ferahlatıcı ve temiz bir koku bırakır
Aktif koku kontrolü hoş bir koku yayar
Özel, ferah, temiz bir koku vermek için her Jewel tamamen entegre ve ayarlanabilir aktif koku kontrolü ile birlikte gelir. Koku taneciklerinin çiçek (FC8025) ve limon kokulu (FC8026) türleri mevcuttur.

Renk(ler) Mavi kapak
Model Tüm zeminler
Motor
Maks. giriş gücü 2000 W
IEC giriş gücü 1800 W
Maks. emiş gücü 450 W
Hava besleme 43 l/s
Vakum 32 kPa
Elektrikli süpürge spesifikasyonları
Elektronik güç kontrolü Var, cihaz üzerinde
Boşaltma filtresi Süper Temiz Hava filtresi (FC8030)
Toz torbası kapasitesi 3 l
Toz torbası türü s torbası (FC8021)
Clean Comfort Cassette toz torbası Evet
Toz torbası dolu göstergesi Evet
Kordon uzunluğu 7 m
Faaliyet yarıçapı 10 m
Tüp Metal vernikli teleskopik boru
Ek Düğmeli bağlantı ünitesi
Park etme/saklama yardımı Evet
Tekerlekler Plastik tekerlekler
Aktif koku kontrolü Evet
Ağırlık 5,7 kg
Gürültü seviyesi Lc IEC 76 dB
8587.jpg

aa kalitesi çok iyi canım.
ben elimde dokundum aldım 100 e.
ama iki sene oldu ben alalı.
rengi kalitesi çok güzel
iiki taraklı kullanılabiliyor
çok yer kaplamıyor.
dikişleri sağlam.
makinede de yıkanır.
yani ben beğendim aldım.
tavsiye ederim

canım bu model değildi dimi?
iki taraklı derkenCADIARZU
bunun rengi güneşte solmuş gibi görünüyor sizce?

zeynep kırmızı olarak beğendiğim bu var canım bordoya dönük taç ama biraz tuzlu sengözlerimebaksanab
18655buyuk.jpg

aslında kumaşı da güzel görünüyor ama rengi koyu bej ayzıyor ben mi pembe görüyorum iki sitede var ikisinde de aynı resim var rengi bej yazıyor:bbo:

evet renk fotoda değişik çıkabiliyor.
benim ki bej renk mesela ama foto da nasıl görünür bilmem ben size lila rengi koydum.

Casandra Home Collection
bak zeynep kırmızı:lepi:

PALA TEKSTİL İLKADIM SANAYİ SİTESİ 53.SOK NO:35 KUTLUKENT Samsun 0362 266 55 99
bak samsun da bi yer varmış canım
ayy canım benim ya üşenmemiş bakmış teşekkür ederim site açılmıyor diyince ben hiç bakmadım.bir iki ay hiçbir şey alacak durumda değilim ama sonrasında bakarım inşallahzemuszemus
merhabalar;
bende yeni üyelerdenim...hiç çeyizim yoktu yavaş yavaş almaya başladım...
misafir için yemek takımımı kütahyadan aldım çatal bıçak takımımı aryıldızdan...
günlük yemek takımı içinde schaffer almayı düşünüyorum.ama çevremde hiç kullanan yok kararsızım açıkçası.bir internet sayfası var toplu set yapmış schaffer yemek tk+kahvaltı tk+korkmaz çatal bıçak tk+kormaz tencere takımı 4 adet 800 tl sizce nasıldır?bana yardımcı olur musunuz?

canım bahsettiğin setin fiyatı iyi görünüyor ama set olduğu için model seçeneğinde seni kısıtlar.günlük takım için schaffer yeterlidir bence kullanmadım ama günlüğe pahalı bir takıma gerek yok diye düşünüyorum çok kötü bir şey olmadıkça modelini beğenmen yeterli bence
zeynep canım birincsi fazla iddialı gibi ama siyah beyaz düşünüyorsan ikinci daha hoşmuşopuyorumnanaktan

canım bu model değildi dimi?
iki taraklı derkenCADIARZU
bunun rengi güneşte solmuş gibi görünüyor sizce?

]

tam olara o model değil benim model artıkın nette yok kaydirigubbakcemile3
tarak değil yanlış yazmışım canım taraf.
yani iki kısımlı kullanılabiliyor benim aldığımın

zeynep kırmızı olarak beğendiğim bu var canım bordoya dönük taç ama biraz tuzlu sengözlerimebaksanab
18655buyuk.jpg
[/QUOTE]

cnm çok şık ama ben o hatayı bir tek yatak takımını alırkn yaptım
onuda annem heves etti aldık şimdi hem ona yakışsın hemde çok pahallı bişey olmasın istiyorum.
kızlar size bişey sorcam. ben şimdi kilim gibi bişey yaptım sakallı ipmi ne diolar işte ondan krem ve koyu yeşil. hoşta oldu gerçi bitmedi bitsin eklerim resmini. böyle bişey koyulur çeyize dimi. ilk başta çok pahallı halılar alamayız ama hani mutfak halısı gibi fln. yada hole gibi. birde onların bordosundan 2 tane yatak odasına yapmak istiyorum. dışarda satılanlara baktım düz bordo minnacık şeye 200 dediler nee oldum 2 tane alıncak ben yapsam olmaz mı yaa

gitme gitme kız iyidir buralar

aman kızlar ya çok güzel nevresimler var ya alasım var ama gerek yok almaya. aldık artık. eskiyince alırız artık

tam olara o model değil benim model artıkın nette yok kaydirigubbakcemile3
tarak değil yanlış yazmışım canım taraf.
yani iki kısımlı kullanılabiliyor benim aldığımın

hııı tamam kaydirigubbakcemile3
aaa zeynep lepinin gösterdiği de çok güzel bence siyah kırmızııkaydirigubbakcemile5

elemonur canım seti beğenirsen alabilirsin ama o paraya tek tek de alabilirsin.
ben kütahya yemek takımı 340
tefal 5 li tencere 250
scahafer çatal bıçak 145 e aldım.
ama benim düdüklüm falaln vardı

eylemounur ben çok pahallı bişeyler almadığım için bu konuda yardımcı olamıyrm sana.
evet tatlım lepinin gösterdiğide hoşmuş ztn abajurlerime de böle bişey uyucak tahminim

pınarım yaptım ztn ben bitane
ama iki renk ya parçalar dikilmedi.
teşk. ederim canım el emeği olsun istedim
bunun bordosunu yapıcam.
em bakıom süpürgeye görmedim daha

X