-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

zeynep bu halı gayte güzel yetenek varsa yap derim nolacak zaten yatak odaları nekadar ki .
eşyayı koyuyosun adım atmaya yer anca kalıo
koyarsın bunu gider.
uf daha halı var dimi:S
ev kurmak yemnlen kafa sıyırtıcı birşey
al al al bitmiyor.
a bu da alıncak aa bu eksik
yicem kafayı
zeynep siz beyaz eşya ne düşünüosunuz nekadar ayıracaksınız ve beyz mı alcan
benim gönlüm nox da ama tuzlu onlar hep:KK43:

kızlar teşekkürler :))
biraz naz yaptım galiba...
hiç anlamam çeyiz işlerinden sürekli bu siteye girip yorumları okuyordum sonra dayanamadım üye oldum...
ben taçta %15 indirimim var o nedenle bütün ev tekstili ürünlerimi taç online satıştan alıyorum siteden teslimatında da hiç sorun çıkmadı...

süpürge süpürge huuuuuuuuuu
küsüom bak :umursamaz:

canım ucu çok orjinalmiş özellikleride çok iyi gözükyor daha ne olsun güle güle kullan zemuszemus

zeynep
bu kirpi iplere benziyo ondan sanırım ama hani şu shaggy halı diyorlar yeni çıkanlar varya temizliği biraz sıkıntı ama fiyatları çok uygun canım abimlere 20 şer milyondan almıştık koştaştan çok da küçük değildi.ben uğraşmana deymez derim

zeynep bu halı gayte güzel yetenek varsa yap derim nolacak zaten yatak odaları nekadar ki .
koyarsın bunu gider.
al al al bitmiyor.
yicem kafayı

biz inoks aldık canım. napalım tuzlu muzlu bi kere alınıo aklımızda kalmasın dedik. her ay 260 lira ödüyoz kişi başı düğüne bitcek

koyarsın bunu gider.
al al al bitmiyor.
yicem kafayı

cnm dediğin doğru küçük oluyor ztn. evet yapabiliyorum. ben bunun aynısını yaptım ip bitti
gittim aradım o ipten bulamadım krem rengiydi.koyu yeşil aldım iki renkli yaptım tekrar söküp üzüldüm ama napim yarım napcam onu ben.
valla 3.500 ayırcaz çok büyük buzdolabı düşünmüyoz lepiciğim inş. yeter bu para aşmamak lazım marka düşünmedik hiç :KK43: daha var die sallanıoz .
geçenlerde sordum işte bu boy halı bu ipten yapılmış 200 tl dediler eee 2 tane alıncak o kadar para veremem ya içim acır valla

hiç anlamam çeyiz işlerinden sürekli bu siteye girip yorumları okuyordum sonra dayanamadım üye oldum...
ben taçta %15 indirimim var o nedenle bütün ev tekstili ürünlerimi taç online satıştan alıyorum siteden teslimatında da hiç sorun çıkmadı...

taç kalitelidir
kendi sitesinde de sorun çıkmaz eminimki

340 falan mış. internette de baktım en ucuz bimeks te o da 297 milyon
bu 212 lira

al gitsin be hacıı daha uygunu yokmuş işte

canım ucu çok orjinalmiş özellikleride çok iyi gözükyor daha ne olsun güle güle kullan zemuszemus

zeynep
bu kirpi iplere benziyo ondan sanırım ama hani şu shaggy halı diyorlar yeni çıkanlar varya temizliği biraz sıkıntı ama fiyatları çok uygun canım abimlere 20 şer milyondan almıştık koştaştan çok da küçük değildi.ben uğraşmana deymez derim

ben el emeğide olsun istedim biraz ama.
evet cnm kirpi ipten ördüğümde de o kadar fiyata mal oluo ztn.
bunları makinaya atıp yıkıosun araştırdım kullananlar hiç problem yaşamamışlar

ay bunu okuyumca ne geldi aklıma memlekette zonguldaktayım tatilde neyse gittim çarşıda birkaç taçı gezdim filan arkadaşlarıda dolaştırıyorum peşimde güzel güzel flan diye kataloğu da aldım eve döndüm akşam.açtım kataloga bakıyoruz annemle aa buda çok güzel aa bu da çok güzel derken kapı çaldı kargo geldi
ZORLU TEKSTİL(TAÇ)
ya rabbim dedim bu kadar övemem bana bedava kupon mu yolladılar ne yaptılar filan kaydirigubbakcemile3
baktım taç %5 indirim kartı bende online sitesine üye olmuştum ordan yollamışlar %5 sağolun yaaa çokmuş dedim içimden :roflol:

kızlar buzdolabıyla ilgili ne düşünüyosunuz ,
ben biraz geniş olsun içi istiyorum o yüzden genişkere bakıorrum ama eni ya 70 cm yani standart yada 85 cm eşek kadar kasap buzdolabısı gibi gördüm hep
derinliği daha derin olanlardanmı alsam ne yapsam bilemiyorum
ocak ayında alıcaz bizde

biz inoks aldık canım. napalım tuzlu muzlu bi kere alınıo aklımızda kalmasın dedik. her ay 260 lira ödüyoz kişi başı düğüne bitcek

kanıma girecen hee:sinifsinif:
nekadar tuttu ne ne aldınız şekerim markası ne bir de:hulya:

cnm dediğin doğru küçük oluyor ztn. evet yapabiliyorum. ben bunun aynısını yaptım ip bitti
gittim aradım o ipten bulamadım krem rengiydi.koyu yeşil aldım iki renkli yaptım tekrar söküp üzüldüm ama napim yarım napcam onu ben.
valla 3.500 ayırcaz çok büyük buzdolabı düşünmüyoz lepiciğim inş. yeter bu para aşmamak lazım marka düşünmedik hiç :KK43: daha var die sallanıoz .
geçenlerde sordum işte bu boy halı bu ipten yapılmış 200 tl dediler eee 2 tane alıncak o kadar para veremem ya içim acır valla

200 çok be geceden geceye ayağım değicek oraya-tatlicadiarzu-
ben ce ev belli olsun ona göre yap kuzum sen de bendensin he herşeyim bitsin istiyorsun zor tutuyorum ben kendmi hee yoksam şimdiye eksik kalmicaktı ben dekaydirigubbakcemile3

zeynepcim yeter o para kesin. biz inoks aldık 4150 sen beyaz istiyodun kesin yeter

lepicim buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi aldık. ama çamaşır makinesi beyaz. 4150 tuttu. 8 aya böldürdük. markası siemens

X