-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

grace kalitesini bilmiyorum ama az öncede yazmıştım
bime buhafta çaycım gelio 44 tl ye
markasını hatırlamıyorum ama

Birick elbisen çok güzelmiş, güzel günlerde giy. Ben de bir elbise aldım fotoğrafını bulabilrsem ekleyim. Bimdeki çaycıya bakmak lazım. Ben tostmakinesine baktım; tefalde hepsinin yüzeyleri teflon. Bana satış görevlsi yüzeyi döküm olanlardan almamı önerdi. Siz ne yaptınız? Tost makinesini alan var mı?

slm kızlaar, bir arkadaş tost makinesi sormuştu ben korkmazın 3'lü setini aldım.
çaycı, kahve mak. ve tost makinesi 165tl'ye almıştım. Çelik yüzeyli

1870.bmp
[/url][/IMG]
Genel Özellikler

A356 Siyah Çaytez
Demlik:0,9 lt.
Çaydanlık:1,6 lt.
Paslanmaz Çelik
Ergonomik güvenli kullanım
Otomatik sıcak tutma ve kaynatma
1600 W
Otomatik kaynatma butonu
Paslanmaz çelik gizli rezistans
Otomatik sürekli sıcak tutma butonu
360 derece dönebilen kablosuz besleme ünitesi

A362 Vision Elektrikli Cezve
Paslanmaz çelik
4 fincanlık kapasite
Kolayca kontrol edilen açma-kapama düğmesi ve lamba
360 derece dönebilen portatif alt besleme ünitesi
Ergonomik el yakmayan ısıya dayanıklı plastik kulp

A326 Slimline Tost Makinesi
Otomatik ısı kontrolü sayesinde yalnız gerekli olan enerjiyi harcar
Izgaraları kolayca sökülüp temizlenebilir
Çok maksatlı pişirme kızartma özelliklerine sahiptir
Izgaralar yanmaz yapışmaz PTFE maddesi ile kaplı olduğundan yiyecekleriniz bu yüzeylere yapışmaz
Sandvinç ve tost olarak kullanım özelliklerine ilaveten ızgaraların yatırılması halinde ızgara yapımında da kullanılabilir

sağol nisancım
senin albümüde gördüm dün nişanlının giysileriyle kendinkini takım yapmışsın güle güle giyininzemuszemus

teşekkürler canım
böle 1-2 takım bişeyimiz olursa hoş olur die düşündüm :kedi:

ya kenwood geliyomuş markafoniye de
ondan sordum canım
kenwood kaliteli bi marka

anladım cnm

bizim evde çoğu küçük ev aletleri sinbodur. ve biz çok memnunuz. en basitinden ben liseden beri yani yaklaşık 7 senedir saç düzleştirme makinesini kullanıyorum hala :ecrin_bebek: bişicik olmadı. onun dışında kettle ını, saç kurutma makinesini, ekmek yapma makinesini, rondosunu, mikserii ve blenderını da kullanıyoruz yıllardır. hiç sorun yaşamadık.

Birick elbisen çok güzelmiş, güzel günlerde giy. Ben de bir elbise aldım fotoğrafını bulabilrsem ekleyim. Bimdeki çaycıya bakmak lazım. Ben tostmakinesine baktım; tefalde hepsinin yüzeyleri teflon. Bana satış görevlsi yüzeyi döküm olanlardan almamı önerdi. Siz ne yaptınız? Tost makinesini alan var mı?

güle güle giy biricikim :-) pek bi güzelmiş

sağolun kızlaropuyorumnanaktan

kettle alırken gizli rezistans olmasına ve hani basıpta çalıştıdığımız kısmının aşağıda olmasına dikkat etmek gerekiyormuş
rezistans açık olunca kireçlenme kaçınılmaz o da bozulmasına neden oluyormuş
açma kapama düğmesinin aşağıda olmasının mantığı ise ısınma durumunda tellerin daha az zarar görmesi
ucuz mallarda malesef rezstans açıkta oluyor
toat makinesinde nekadar dengeli bastığına bakın derim
dökme demir tabakaları olsa daha da güzel olur
rondo vs de pek bişi beklemiyorum kessin biçsin yeter zaten özelliklerini bilmeden rengini sevip aldım:)
ütü de ise su akıtmasın güçlü buhar versin suyu çabu bitmesin acap ağır olmasın yeter

buarada kewood pahalı ama gerçekten iyi bi marka tost makinemi ondan aldım
inşallah markafoni aldığımdan ucuza vermez üzülürüm:)

ay bi de bugün bi çift ondurma kasei aldım:)
bir de şişe süngeri aldımderin şeylerin içini kolay temizlemek için
ama beleşe geldi son dediğim çünküben 1 lira görmüştüm kasada iki lira geçti
benim gördüğüm doğru imiş oyüzden hepten paramı geri verdiler hehe:))

slm kızlaar, bir arkadaş tost makinesi sormuştu ben korkmazın 3'lü setini aldım.
çaycı, kahve mak. ve tost makinesi 165tl'ye almıştım. Çelik yüzeyli

selam cimcime bu kampanyayı bende gördüm
sen ne zaman almıştın canım?sitesinde görmüştümde şu anki kampanyanın fiyatı 165 değil çünkü?
biricik elbisen güzelmiş cnm . iyi günlerde kullan

X