-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende be iyilik beni soruyosan iyi ziyaretlere başlamışsınız sevindim hadi hayırlısı sorunsuz altlatırsın inş:Saruboceq:

müjdecim evet gercekten güsel bişey yaşıtlarından olgun olunca ınsan ben sahsen kendı yasıtlarımla anlasamazdım benı tasıyamazlardı dıye dusunuyorum ben daha agır bı ılıskı ıstıyodum oylede oldu cok sukur.
deryacım hayırlı olsun baya gelısmeler olmus

müjdecim evet gercekten güsel bişey yaşıtlarından olgun olunca ınsan ben sahsen kendı yasıtlarımla anlasamazdım benı tasıyamazlardı dıye dusunuyorum ben daha agır bı ılıskı ıstıyodum oylede oldu cok sukur.
deryacım hayırlı olsun baya gelısmeler olmus

canım bi de ben zaten kücüğüm, hatalarım sacmalıklarım olablir, karsımdakinin olgun olması lazım ki, hatalarımı görmezden gelebilsin, bi anda sinirlenmesin, mantıklı ve tutrlı davranabilsn, beni kırmadan uyarabilsin. zaten kendi yaşıtlarmzla evlnmemz şuan icin cok zor, iyi bi meslek edinip askere gdip gelmeleri baya vakit alıyo cnkü zaten...

deryacım bu arada sen icini ferah tut=)

canım bi de ben zaten kücüğüm, hatalarım sacmalıklarım olablir, karsımdakinin olgun olması lazım ki, hatalarımı görmezden gelebilsin, bi anda sinirlenmesin, mantıklı ve tutrlı davranabilsn, beni kırmadan uyarabilsin. zaten kendi yaşıtlarmzla evlnmemz şuan icin cok zor, iyi bi meslek edinip askere gdip gelmeleri baya vakit alıyo cnkü zaten...

deryacım bu arada sen icini ferah tut=)

haklısın bende aynı şeyleri düşünüyorum birbirimizi tamamlamamız lazım

tatlı rüyada kendini hamile görmek bekar kız için evliliktir
bende arada görüorum çok tuhaf hissediorum kendini bende adını biliorum söylediler rüyamda

X