-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım peki markas modeli ne
fiyatına bakayım
sulularda da sanırım su kapasitesi öenmliymiş
hani kolay kirlenmemei açısından

hehe adaa
uyuzumdur
pessimistiğimdir:))
ama öle yalanmı hepiciğinde bişi var:))
bana da biri hedaye etse
ya da güzel b indirimden alsam da düşünmek zorunda kalmasam
ütü kampanyadan oldu düşünmüodum bile
tost makinesi indirimden oldu gene düşünmüüodum
robotum bi anda karşıma çıktı hiç bilmiodum
bi bu kaldı
bu da öle ilk görüşte aşk olsa kurtulsam:)

ucuz buldukça annemden bile habersiz alıp kenara koyduğum nevresim takımlarım :kedi: kaydirigubbakcemile3

canım peki markas modeli ne
fiyatına bakayım
sulularda da sanırım su kapasitesi öenmliymiş
hani kolay kirlenmemei açısından

bizimkisi bundan: Fantom Deluxe 4500 Su Filtreli 1800 Watt Elektrikli Süpürge
çok ses çıkarıyor ama ben emiş gücünden memnunum, böle halıyı kaldıracak gibi oluyo bazen süpürürken kaydirigubbakcemile3

fiyatı da 100 lira gibi bişey

Son düzenleme:

Teşekkürler lepi:) aslında çok mantıklı sinema odası ama salona da kocaman bi tv aldık zaten bi de artık bişey istemeye utanıyorum o varken bi tane daha büyük tv isteyemem, ne evi ben aldım ne de bi eşyayı, bi porselen yemek takımı aldım koskoca ev için kaydirigubbakcemile3 hala okuduğum için kendi param da yok mafoldumben okulu bitirip para kazanabilirsem onu da ben yaparım artık kaydirigubbakcemile5 düğün tarihim de kesinleşti bi sıkıntı sardı beni :/

nevresimler süper. tam benlik yaaa. ben de anneden gizli çok aldığım oldu. yeni indirimler nerede nevresimde bana fikir verirmisiniz.

allah mutluluğunu artırsın canım. içi dolu olsun evinin. ne güzel. şanslısın demekki.

düğün ne zaman?

allah mutluluğunu artırsın canım. içi dolu olsun evinin. ne güzel. şanslısın demekki.

düğün ne zaman?

saol cnm, ya düğünü temmuz sonu istiyodum ben ama kesin değildi, şimdi çok sıcaklarda iyi olmaz diye haziran sonu istedi erkek tarafı, aslında mantıklı ama böyle beklediğimden daha erken bi tarihe alınınca telaşlandım birden. 26 haziranda düğünüm. evi eşyaları herşeyi onlar aldı düğünü de onlar yapıyolar, artık ben de bişey diyemiyorum :kedi:

nevresimler süper. tam benlik yaaa. ben de anneden gizli çok aldığım oldu. yeni indirimler nerede nevresimde bana fikir verirmisiniz.

ben bu resmini eklediklerimi hep, hepsiburada sitesinden aldım, zaman zaman güzel indirimler uyguluyo zemuszemus gerçi şu anda ilk takım hariç diğerleri gayet makul fiyatta kaydirigubbakcemile5 siteye bi göz atın isterseniz

benim aldıklarım şu an sırasıyla, 83 tl- 30 tl- 35 tl - 42 tl olmuş bayanssulusmile

hoşbuldum canlarımmm.
müjdecim iyi olmuş ama kesinleşmiş en azından. böylesi daha hayırlı olur belki de. mutluluklar dilerim tekrar.

gdmt canım gayet iyiymiş fiyatlar. ben netten alışverişe alışamadım bi türlü. ama kafama yatmaya başladı. güle güle kullan canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…