-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hoşbuldum canlarımmm.
müjdecim iyi olmuş ama kesinleşmiş en azından. böylesi daha hayırlı olur belki de. mutluluklar dilerim tekrar.

gdmt canım gayet iyiymiş fiyatlar. ben netten alışverişe alışamadım bi türlü. ama kafama yatmaya başladı. güle güle kullan canım.

saol cnm, okuldan kızlarla tatile cıkcaktık son kez kız kıza, yalan oldu bi ona üzülüyorum, neyse artık balayında çıkarırım acısınızemuszemus

doğru tatlım alışınca olmuo :)
bende mi alsaam şimdi kafam karıştı

valla tavsiye edebilirim, ekmeğini zevkine göre yapıyosun zemuszemus susamlı, çekirdekli, çörekotlu, kepekli undan falan kaydirigubbakcemile2 değişik değişik yapıyorus, bu aralar favorimiz keten tohumlu olan mesela cokacimcoook

saol cnm, okuldan kızlarla tatile cıkcaktık son kez kız kıza, yalan oldu bi ona üzülüyorum, neyse artık balayında çıkarırım acısınızemuszemus

aa iyi fikirmiş kız kıza tatil. neyse artık. ufak kutlamalar yaparsınız artık.
belayı daha güzel olur bence de? aklinialirimsmile

A101 e gelmişti, biz ordan aldık ama hepsiburada da var, baktım şimdi, hatta orda 85 e düşmüş fiyatı, biz 100e almıştık kaydirigubbakcemile2

güle güle kullan cnm. bende bim falan takip ediyorum aklıma geldikçe. fikilerin hoşuma gitti. :hulya:

bunu da sipariş ettim bakalım, bikaç güne gelir heralde kaydirigubbakcemile2

Galanz KC1368 Kahvaltı Makinesi

3 ' ü Bir Arada : Mini Fırın, Mini Tava, Çay & Kahve Makinası

5818.jpg

puff yaa ben çok korkuyorum evlilikten çok küçüğüm daha :kedi: benim de temmuz ortası olsa keşke 15 gün 15 gündür eyvahedigeldismile

off offff benim de böle yakında olsaydı keşke, hiç sıkma canını, keyfini çıkar bence :jeyyar:

bizim daha aileler tanışcak, söz olcak, nişan olcak da düğüne sıra gelcek mafoldumben

eğer aileler sorun çıkarmazsa biz 2011 şubatında düşünüyoruz düğünü, daha çooooooooooooooooooooook var mafoldumben mafoldumben mafoldumben

off offff benim de böle yakında olsaydı keşke, hiç sıkma canını, keyfini çıkar bence :jeyyar:

bizim daha aileler tanışcak, söz olcak, nişan olcak da düğüne sıra gelcek mafoldumben

eğer aileler sorun çıkarmazsa biz 2011 şubatında düşünüyoruz düğünü, daha çooooooooooooooooooooook var mafoldumben mafoldumben mafoldumben

bi yandan mutluyum ben de yani ama gerçekten çok acele ettim ben :kedi: daha okul bitmedi, hatta daha çoookl var bilmiyorumkismile

X