-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Tşk edecim adacım :-)

ya kızlarr ben denediğim gelinliği baktıkça dahada çok beğeniyorum içime siniyo
ayh alsammı :p

Adacım çok yakın olucaz yaşasınnnnn :) Görüşürüz inşallah sık sık..

evet tatlım Allah'ım o günleri göstersin görüşürüz elbet,ben zaten Serap'a çok yakın olacağım,buluşuruz tabi :) süper olur

Kızlar KPSS zor bir sınav evet ama sıkı çalışıp doğru tercihler yaparsak atanabiliriz.Bende seneye KPSS ye gireceğim.Benim arkadaşım 78 le atandı..Ama 98 le atanamayan var, nedeni yanlış tercihler+ branşın ihtiyacı..Mesela fizikte 1 kişiyi atamışlar geçtiğimiz yıllarda düşünsenize ve adam 98le açıkta kalmış doğal olarak..

evet bak bu konuda çok haklısın benim branşımda da 5 bilemedin 10 kişi alıyorlar moda tasarımı öğretmenliği malesef böyle atanamıyoruz

evet cnm nie şaşırdın
hemde benden daha çok olanlarda var :roflol:
çene kısmı derken ben zaten sarışınım fazla yoktu tek tük vardı çımbızla çekmekten dolayı siyahlaşmıştı. iğneli epilasyonda sarardı ve azaldı ama devam edemedim çünkü nişanım oldu ziyaretler oldu kuaförde iple aldırmak zorunda kaldım :)

bu arada mause un pili bitti yine :roflol: :mymeka:

şaşırmamın nedeni şu canım, bende de var malesef şuan tektük cımbızla çekiyorum ama çoğalıyo, sadece bende böyle olduğunu düşünerek üzülüyodum senağlama
Hatta bigün sözlüm dediki nasıl sevebiliyosunuz sakallı olan yaratıkları :)) yani erkekleri kasteddi, oysaki benimde sakalım var :)) Bide pko'lular çok tüylü oluyorya ondan korkuyorum ben, o hastalık vardır diye aslında adet düzenli ama korkuyorum işte

canım çok fazla inceleyincede insan bıkıyor, bir süre sonra beğenmemeye başlıyor bilmiyorumkismile

kızar bende evlendiğmde pendik kartal civarında oturucam :)
adacım bende yatak örtüsü almak istiyorum nasıl yardımcı olabilirsin, ben şuan pendikte oturuyorum şubeniz varmı bana yakın?

Hilal beğendiysen al tabi niye düşünüyosun :)
Adacım Allah o günleri göstersin inşaallah bize yaa komşuculuk oynayalım tatlım :)

ayh yok bıkıp sıkılmıyorum her defasında aynı heycanla bakıyorum da biraz daha araştrııym ben yaaavvv

hani şöyle düğününe 6 ay 1 yıl gibi bir zaman olmuş olsaydı biraz daha bak derdim ama canım zaten ne kaldı ki senin de bir de içine sinen modeli bulmak çok zor baksana benim halime 72 gün var ve ortalıkta provasına başlanmış gelinlik bile yok mafoldumben

hani şöyle düğününe 6 ay 1 yıl gibi bir zaman olmuş olsaydı biraz daha bak derdim ama canım zaten ne kaldı ki senin de bir de içine sinen modeli bulmak çok zor baksana benim halime 72 gün var ve ortalıkta provasına başlanmış gelinlik bile yok mafoldumben

canım geçen sayfada sana bişey yazmıştım ama görmedin galiba tatlım :)

ayh evet adacım ben dedim gezelim gezelim yok diyolar yaza çok model çıkar diyolar
bilemiyorum üff adacım çok az kaldı hayatım senin yaaa halen yok ortada gelinlik ay ben bile çok tedirginim

kızar bende evlendiğmde pendik kartal civarında oturucam :)
adacım bende yatak örtüsü almak istiyorum nasıl yardımcı olabilirsin, ben şuan pendikte oturuyorum şubeniz varmı bana yakın?

Tatlım karşıda mağazalar var ancak ben % 30 indirimini sadece merkez de showroom da uygulatabiliyorum o tarafta mağazalardan birine gidip bakabilirsin beğendiğin bir model olursa bu tarafa gelirsin metrobüsle hemen önünde iniyorsun zaten ancak böyle yardımcı olabilirim canım

Tatlım karşıda mağazalar var ancak ben % 30 indirimini sadece merkez de showroom da uygulatabiliyorum o tarafta mağazalardan birine gidip bakabilirsin beğendiğin bir model olursa bu tarafa gelirsin metrobüsle hemen önünde iniyorsun zaten ancak böyle yardımcı olabilirim canım

anladım canım senin yerin nerde tam olarak ben anadolu yakasındayım, ve mağazın adına ne canım

X