-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

:a015:

adacım çok az var neden hala başlamadın

canım ben biraz tombişim ya aslında ne birazı bayağı tombişim dedim kilo vereyim öyle eeee böyle diye diye zaman geçti,bir de modelime tam karar veremedim belki modelime net karar verseydim bu kadar beklemezdim,ha diyeceksin karar verdin mi yok şekerim nerdeeeeeeeeee mafoldumben

ayh evet adacım ben dedim gezelim gezelim yok diyolar yaza çok model çıkar diyolar
bilemiyorum üff adacım çok az kaldı hayatım senin yaaa halen yok ortada gelinlik ay ben bile çok tedirginim

sorma canım ya ama yeter yani bu hafta sonu da bakacağız en geç önümüzdeki hafta sonu artık kararlaştırmış ve moda evi işini halletmiş olacağız inşallah

Tatlım karşıda mağazalar var ancak ben % 30 indirimini sadece merkez de showroom da uygulatabiliyorum o tarafta mağazalardan birine gidip bakabilirsin beğendiğin bir model olursa bu tarafa gelirsin metrobüsle hemen önünde iniyorsun zaten ancak böyle yardımcı olabilirim canım

anladım canım senin yerin nerde tam olarak ben anadolu yakasındayım, ve mağazanın adına ne canım

canım peki anadolu yakasında nerde şubeniz var? ve senin olduğun mağaza nerde canım
çok soru sordum galiba boshayallersmile

olur mu hiç öyle şey canım ne demek şimdi bizim karşıda maltepe,cemil topuzlu,palladium da şubelerimiz var ve benim olduğum yer merkez bina,üretim yapılan yer florya-bağlar

olur mu hiç öyle şey canım ne demek şimdi bizim karşıda maltepe,cemil topuzlu,palladium da şubelerimiz var ve benim olduğum yer merkez bina,üretim yapılan yer florya-bağlar

heh tamam canım benim ben yatak örtüsü alıcam ne kadardan başlıyo ve indiriminden bende yararlanabilirmiyim :kedi:

aaaa neler neler konuşmuşsunuz ben alışveriş derdine düşüp internetten uzak kalınca, ay evimi dayadık döşedik ama bi konuda fikre ihtiyacım var. biz sadece yatak odası salon mutfak banyo ve bi tane de misafir falan gelirse onun yatabilecegi ve günlük oturabilcegimz bir oda hazrladık, evim de cok geniş, daha 3 tane odam var. bazıları boş bırak kullanmana gerek yok temizliği çok zor olur bütün evin diyo, bazıları olmaz öyle boş boş diyo, ben de diyorum ki biri çalışma odası olsun, 2si boş kalsın, zaten bebeğim olursa biri onun simdi eşya alıp bi daha o zman boşaltmak saçma, digerine de ortalık derli toplu dursun diye fazlalıkları camaşırlıgı falan koyarım. siz ne dersiniz?

valla müjde benim daha bi evim bilem yok
olmayınca kafada yormuom fazla:))
ama birini giyinme odası yap
birni sinema odası yap biri de bebeğe kalsın
bukadar evi olanın parası da vardır:)
güzel bi ses sistemi kurun anacım kocaman da bi tv alın karşısına da süper koltuklar
benden kafamı yormayan halimle fikr buakdar

biriciğim canım nice mutlu,sağlıklı,huzurlu yaşlara canım,sevdiklerinle birlikte sorunsuz bir ömür geçirmeni dilerim.Nice Mutlu Yıllara,ayrıca havlularını da güle güle kullan

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]
teşekkür ederim adacımmopuyorumnanaktan
biricik iyi ki doğdun canım, nice senelere inş:))
teşekkür ederim gülsüncümmopuyorumnanaktan
kirazlıya bayıldımmm
kaydirigubbakcemile5
hepsi çok güzel canikommm
güle güle kullan :-)
sağol hilalimopuyorumnanaktan

selam kızlar sağolun
biriciğim doğum günün kutlu olsun

sağol çilekimmopuyorumnanaktan

kızlar bu da yeni aldığım takı askım, kolyelerimi yüzüklerimi asmak için kaydirigubbakcemile3

kolyeasks.jpg

gdmt canım ne güzel mudo da ben de görmüştüm bunlardan
güle güle kullan

biricik kız d. günün mü
Allah sevdiklerinle daha nice yıllar göstersin
morukla dişlerin dökülsün torunların d. gününde evini bassın emi:KK70:

gdmt canım ne güzel mudo da ben de görmüştüm bunlardan
güle güle kullan

biricik kız d. günün mü
Allah sevdiklerinle daha nice yıllar göstersin
morukla dişlerin dökülsün torunların d. gününde evini bassın emi:KK70:

sağol lepicimopuyorumnanaktanne kız ne biçim dua bu dişlerin dökülsün flan kendimden korktum valladelikafadulden

gdmt ne kadar güzelmiş o askılk öyle güle güle kullan.

teşekkür ederim, ben de çok severek aldım :asigim:

kızlar ya bu arada size bişey danışacam, ben adet yerini bulsun diye tek yatak örtüsü alıcam, hani böyle misafir falan gelince yatak odam daha güzel gözüksün diye. sizce resimdeki yatak örtüsü nasıl olur? ben çok beğendim ama sizin fikriniz nedir acaba? fisfisfis

4723.jpg

bu da almayı planladığım bornoz takımı bayanssulusmile ben kırmız aşkım da siyah tutkunu, tam bizlik olmuş bu set kaydirigubbakcemile3

4768.jpg

gdmt tatlım takı askılığın çok zarifmiş güle güle kullan

yatak örtüsü ve bornoz takımına gelince; kırmızıya düşkünlüğünü belirtmişsin eee o zaman hiç kaçırma güzelim,beğenip içine sinen bir şeyler olsun

ben artık süpürge araştırcam onu da gelecek aylar içinde alcam
bölece elektrikli aletlerde eksik kalmayacak
süpürge de gönül isterki maraton silence force olsun fallan
ama onlar çok pahalı
daha makul neler olabilir kızlar
sulu sistemmi toz torbalı mı torbasız mı
torbasızlarda da filtre değişimi varmış
torbalı da belli süre sonra çekiş azalıyor
sulu da suyu dökmek zor geliyor
neye göre seçicez

suluyu kullanmak zor olsa da, her seferinde dökmek, yıkamak falan, ben kesinlikle sulu derim. biz kendi evimizde sulu kullanıyoruz, gerçekten temizliği çok daha güzel oluyor, hem dışarıya toz vermek yerine odadki tozları da içine çekiyor.

lepi ayyyy alemsin kuşum ya :) süpürge ile ilgili bütün tezleri çürütmüşsün,anemmm iyiki kendim almamışım ben kızkardeşim hediye aldı o yüzden çok rahatım bu konuda :)

X