-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

[QUOTEzeynebim gelmiş hoşgelmiş
çok özledim seni yaaŞeniz geri dönüş ne zaman gülüm[/B][/QUOTE]

zeynepcim senin eklediklerin pilav tencerelerine bayıldım çok hoşlar ama tek tencere için fiyat pahalı takımlar daha ucuza geliyo.

bürcüğümmmm bende çok özledimm
neler yaptın görüşmeyeli
şuan istanbulda amcamdayım burda internet var 2-3 gün burdayım girebilirim sonra tekrar eve döncem 10gün sonra da samsuna inşallah kesin dönüş ayın 20 si gibi yani :jeyyar:
ben iki tane 4lü çelik takım aldımta bürcüğüm sadece teflon olarak pilav tenceresi istiyorum bir küçük bir büyük onun için tek bakıyorum.
ama fiyat çok dediğin gibi
kızartma tenceresi içi çok değil ama onada annem emaye olmaz dedi :sinifsinif:
hilal güzel günlerde kullan inşallah canım ne güzel
bürcüğüm o tencere gibi şey çorba tenceresi sofrada sıcak kalsın diye

bürcüğüm birinciyi çok beğendim ikinciyi hiç beğenmedim bebeğim :emir_bebek:
fiyatı da çok iyiymiş birinciyi al kesinlikleeeolumunekankayizsmile

iyi hadi zeynepcim yakınmış dönüşolumunekankayizsmile
bende ne yapayım canım valla sen yokken bişey almadım çeyize sen gel hızla akıcaz çeyizleresempatiksalakcinniöyle işte canım nevresimlere yorum lütfen.

hilalim evet kırmızıya kesin alıcam gözüyle bakıyorumda ikinciye karar veremedimCADIARZU

o zaman şunlar nasıl peki

evet canım fiyat çok çok uygun başka yerlerde sordum 75 flan dediler bunuda 50 dedi adamda 2 tane alnca accık ikram et dedimdelikafaduldenpazarlık yapmak sünnettir hem sevap işleyem hem tasarruf yapam.:jeyyar:

iyi hadi zeynepcim yakınmış dönüşolumunekankayizsmile
bende ne yapayım canım valla sen yokken bişey almadım çeyize sen gel hızla akıcaz çeyizleresempatiksalakcinniöyle işte canım nevresimlere yorum lütfen.

hilalim evet kırmızıya kesin alıcam gözüyle bakıyorumda ikinciye karar veremedimCADIARZU

inşallah canım
ama eskisi gibi alamiycam ben artık :gitme:

tamam zeynepcim öteki maviliyi eledim
bende daha çok onu beğenmiştim zatenzemuszemus
birde blender seti almayı düşünüyorum canım ama halen karar veremedim phılıp beğendim onunda mikseri hamur çırmada zorlanıyomuş ayrı mikserede para vermek istemiyorum kararsızımCADIARZU

noldu gülüm iflasmı ettin yoksam:içelim:

ya ben her ay 50 bazen enn fazla 100 milyon bursumdan çeyiz için ayırıp birşeyler alıyordum ama artık ayıramayacağım
evde kalıyordum ben iki arkadaşla beraber
anlaşamadık evden çıkmak istedim tek kişilik aparta çıkcam gidince inşallah ama biraz pahalı olduğu için babama fiyatını 50 milyon az söyledim anlayacağın durum bu :sinifsinif:
ama evden ayrıldığım için yazın kira vermek zorunda kalmayacağım 3 ay boyunca her ay 200 milyon bursum bana kalcak yazın beni kimse tutamaz :lepi:
Allahın izniyle yazın alacaklarım biter böylelikle para biriktirmeye başlayabilirim elektrikli aletler ve son anda alınacaklar için:dance:

bende geçende bi fırn bezi birde dolap süsü rende aldım:ecrin_bebek:
rendenin süsü de mi olurmuş deli kız aklinialirimsmile
tamam zeynepcim öteki maviliyi eledim
bende daha çok onu beğenmiştim zatenzemuszemus
birde blender seti almayı düşünüyorum canım ama halen karar veremedim phılıp beğendim onunda mikseri hamur çırmada zorlanıyomuş ayrı mikserede para vermek istemiyorum kararsızımCADIARZU

sana braun dedim arzum diye tutturdun philips nerden çıktı şimdiiiiii:eek:klava:
sendin o dimi CADIARZU

ooooo
dolap süsü çok hoş biricik
evet 1.yi al güzelmişşş

bende alışveriş yapmak istiyorum ikea ya gitmem gerekkk

kızlar istanbulun neresindesiniz ben gelmişken buluşma filan yapsakya sengözlerimebaksanab

Ben bahçelievlerde oturuyorum canım :)

Benide kimse götürmüo ikea ya hiç gitmedim :KK43:

kayınvalidem almış geçen hafta bende dün gittim paket yaptırmış bide :-) görünce çok sevindim geldim hemen diğer çeyizlerimin yanına koydum :-)

güle güle kulan canım

zeynepcim birde sen burdayken fikir alayım
iki tane nevresim takımı alıcam özdilekten bornozu getiren adama sipariş edicem çift kişiliği 45 fiyat çok uygun.sence nasıllar

ikisi de güzel bence

o zaman şunlar nasıl peki

evet canım fiyat çok çok uygun başka yerlerde sordum 75 flan dediler bunuda 50 dedi adamda 2 tane alnca accık ikram et dedimdelikafaduldenpazarlık yapmak sünnettir hem sevap işleyem hem tasarruf yapam.:jeyyar:

bunlardan mavi olmayan daha güzel

bende geçende bi fırn bezi birde dolap süsü rende aldım:ecrin_bebek:

ya fırın bezi ben de almak istiyorum ama önlükle takım olsun diyorum hep kalıyor bu yüzden:S
güle güle kullan sen emi:)

X