-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

rendenin süsü de mi olurmuş deli kız aklinialirimsmile

sana braun dedim arzum diye tutturdun philips nerden çıktı şimdiiiiii:eek:klava:
sendin o dimi CADIARZU
olur tabi canım arkasında mıhnatıs var he he arada birde sarımsak rendelerim delikafadulden:roflol:
yaa zeynepcim bu ara phılıps çok tutuluyo braunda beğendiklerim çok pahalı onu eledim ama bundada kafam karışık neyse nevresimi alayımda bi sonra iyice incelerim onubilmiyorumkismile

sendin dediğin kim kız

ooooo
dolap süsü çok hoş biricik
evet 1.yi al güzelmişşş

bende alışveriş yapmak istiyorum ikea ya gitmem gerekkk
75 liracık bi milyoncudan aldım:roflol::sm_cool:bişey almaya param yoktu bunalıma girdim dayanamayıp aldım ve rahatladım:roflol::sm_cool:
ne alıcan ikeadan cnm

ufak tefek alırım dediğin gibi ancak işte
yaramaz cici filan delikafadulden
kaydirigubbakcemile5
ayyyyyyyyy biri benide ikeaya götürse yaaaaaaaaa mafoldumben
gel ben götürem seni canımaklinialirimsmile

kızlar merhabaa:))
şu çeyiz işi hiç bitmiyo dimi püff boshayallersmile
canım para olsa da bitmese alsak alsak dursak sositososito
Ben bahçelievlerde oturuyorum canım :)

Benide kimse götürmüo ikea ya hiç gitmedim :KK43:

bende bi kere gittim geçen sene içinde kendimi kaybettim çok keyifli
ama sapak biyerde kalıyor sanırım kimseye beni götürün de diyemiyorum :sinifsinif:

valla neresi nerdedir çok da bilmiyorum ama şuan yakacıkdayım iki üç gün sonra cevizlide olcam galiba bunları hepsi kartal diye geçiyor
buralarda kimsecikler yokmu mafoldumben

hoşgeldin ervaa.s.

zeynepcim gerçekten seninle tanışmayı çokisterdim ama böyle bi şansım yok:çok üzgünüm:

yaa lepikim bende takım bulursam alırım bi tane daha güzel olur hem ama hiç rastlamadım yaa:uhm:hem fazla çeyiz göz çıkarmaz dimi

olur tabi canım arkasında mıhnatıs var he he arada birde sarımsak rendelerim delikafadulden:roflol:
yaa zeynepcim bu ara phılıps çok tutuluyo braunda beğendiklerim çok pahalı onu eledim ama bundada kafam karışık neyse nevresimi alayımda bi sonra iyice incelerim onubilmiyorumkismile

sendin dediğin kim kız

75 liracık bi milyoncudan aldım:roflol::sm_cool:bişey almaya param yoktu bunalıma girdim dayanamayıp aldım ve rahatladım:roflol::sm_cool:
ne alıcan ikeadan cnm

kaydirigubbakcemile5

gel ben götürem seni canımaklinialirimsmile

ayyy ne güzel olur hadi gidelim hadi gidelim zemuszemus
yani braun mu arzum mu diye konuştuğumuz sen miydin diye tereddüt ettimm
aslında burdayken adaerin sağolsun indirim yapabileceği home sweet homea gidip beğendiğim masa örtüsünü alsam delikafadulden

sen nerde oturuyosun biricik
75 kuruş mu hehehehe çok iyiymiş
evet bende takım istiyorum kızım önlükle birlikte olsun :-)

kafamda kesinleşmiş bişe yok canım hiç gitmedim bol çeşit varmış çoğunluk olarak süs eşyası alıp çeyizime koymak istiyorum evlenince lazım olur :)

ayyy ne güzel olur hadi gidelim hadi gidelim zemuszemus
yani braun mu arzum mu diye konuştuğumuz sen miydin diye tereddüt ettimm
aslında burdayken adaerin sağolsun indirim yapabileceği home sweet homea gidip beğendiğim masa örtüsünü alsam delikafadulden

evet bendiimm:jeyyar:
git al canım gelmişken gez biraz

birde bunu buldum canım nasıl

kafamda kesinleşmiş bişe yok canım hiç gitmedim bol çeşit varmış çoğunluk olarak süs eşyası alıp çeyizime koymak istiyorum evlenince lazım olur :)

kız süs alırsın eve uymazsa ama yasakkelime

ben biraz çıkıyorum gelirim kızlar

ben g.o.p. oturuyorum canım.

iki kere gittim cnm bi eşarp askılığı birde tv ünitesi aldık o kadar.

evet süs eşyası çok var vazo çiçek biblo flan ama bazı şeyler çok pahalı yaabenneyaptımki

daha var cnm düğüne baya takp edeym ben biraz kampanyaları

güral porselen'de 6 tane kampanya var hem de cok iyi kampanyalar. internet sitelerinde var, guralporselen.com. 228, 232 parça falanlar. yemek takımı, çatal-kaşık, tencere, kahvaltı v.s. ben yemek takımımı güral'dan aldım,opera serisinden. kütahya porselende de vardır. zaten kardeş kuruluşlar. 2'si de aynı kişinin. kütahya porselenin sahiplerinin soyadları güral'mış o yüzden 2 firma kurmuşlar. benim çatal bıçağım vardı o nedenle kampanyalardan faydalanamadım. bi bakın bence.

merhaba kızlar
çeyiz çeyiz çeyiz.... paracıklarım bitti çeyiz derdi bitmio yaa dimiiiboshayallersmileboshayallersmile

anam kalabalıklaşmış burası
nasılsınız kızlar
yeni gelenler hoşgeldiniz
para biter çeyiz bitmez :lepi:

teşekkür ederim bende iyiyim hatigecim yine çeyiz peşindeyim:eek:

levrek hoşgeldin
evet para bitiyo ama çeyiz bitmiyo yaamafoldumben

X