-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

zeynep cim nete sevgilinize kitap yazdırın gibi birşey yazıyorsun çıkan ilk sayfa canım

hoş bir şey gerçekten
doğum gününde yapabilerim bende opuyorumnanaktan yada yazın ayrı kalıyoruz sürpriz yollarım o zaman sana hediye kitap aldım derim sadece gönderirken çok güzel olurzemuszemus

merhaba a.s. herkese bende nişanlıma sevgililer gününde sakallı ipten halı örneği düşünüyorum sizce nasıl fikir?çok kararsızım bir an önce karar verip başlamam lazım sizlerinde fikirlerine ihtiyacım var.Birde spor ayakkabı alacağım.Teşekkür ederim

Kızlar aklıma gene bi ufak ama manalı bi hediye geldi çokta esprili:KK70: Hani kapı tokmakları oluyorya onların altındaciftlerin isimleri ve soyisim yazan bişiy var hani oooooooooo:d
Anaaa ben bide bunu yaptırıyım bare çocuğun adı yanında benim adım onun soyadı falanaklinialirimsmile

Pişşşt pişşt yeni bi hediye daha buldum:KK70:
brang.jpg

Fotoğraf albümünüzdeki tüm fotoğrafları yanyana dizelim. Uzaktan bakınca en sevdiğiniz fotoğrafı oluştursun.diyor.
Bu nasıl yawwwwww?

68626573.jpg

slm kızlar bugün sizin için çektim hurcun birini açtım ereğlie patiğimi çekcektim bunlarıda çektim açmışken.
kızlar bunların hepsini el emeği yapan bi kadın var annem onlara yaptırdı çünkü bizde hiç böle şeyler bilen birileri yok.
52927512.jpg

48776869.jpg

81427083.jpg

39326116.jpg

004ns.jpg

bu iğne oyası mevlüt örtüm
46282270.jpg

bu iğne oyalı mendilim.
43707861.jpg

seccadem
71352129.jpg

32524662.jpg

namaz örtüsü
grnt0242.jpg

tepsi örtüsü bu hediye gelmişti yaptırmadık.
grnt028s.jpg

bir çift bebek patiği
grnt014ei.jpg

budaa benim patiğim.
grnt031s.jpg

bu poşetliğim annemle yaptık.
ponponları ben yaptım.
grnt032b.jpg

bunuda hazır aldım tepsi örtüsü
grnt040s.jpg

bukadarrr

Son düzenleme:
çok yorucuydu
saçımı yıkadım fön çektimde bi bakayım ne var ne yok dedim
başım ağrıyo ilaç alıp tv izlerken uyumak istiyorum mirmirmirmir
annemler yok evde

Güzzzzzzzzz o çeyizlik cici yazmalar ne güsel öyle kız gerçi diğerleride öylede. Sen mi yaptın yoksam kurdelalıları sanırsam kurdela kurs gitmişmiydin gitcekmiydin bişiler vardı:) Güle güle kullan hepsini şimdiden canım.
Esraaaaaa naber kuş?
Zeynepp güzelim senin sınav nasıl geçti?
Nisan uyu annem:KK70:

X