-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

aylık karın ağrısı muhabbeti
sabah karın ağrısıyla uyandım
babama iğne attırdım anca geçti

vallaya
aprıdığı bişi değil bide bilmeyen kalmıyo
bak geldim 50 tanesi ne oldu die geliyo
allah razı olsun seviyolar merak ediyolar ama böle olunca cvp ermek zor oluyo

Nisaaaaaaaaaaaaaaaaan geçmiş olsun annem:) Zeynep sanada.
Kızlar naberler?j

kısmetse 2011 yazı canım
çeyizimallahın izniyle tamam sayılır
bi teflon tencere-tava ve baharat takımım eksik
diğerleride son dk alınacak halı,perde,mobilya ve koltuk duvar rengine göre alacağım 1-2 örtü vs
bide beyaz eşyalarımı en son alıcam
yani bnm gözümde pek eksiğim yok

Nisan bebemmmmmm mobilya falan bakındık kız bırlardayım pek açamadımmm ama sizi çok merak ediyom açmayınca:gitme:

Fikir edindik biraz henüz almadık yalnız bizim burası fazla kazık ya da bizim bütçe el vermiyor diim. Şehir dışına falan bakıncass öle alıcaz. Çok güzel şeyler var ama(((

askere gitmeden önce bizde çok gezerdik bakardık eşya
ne güsel günlerdi
gelsin kaldığımız yerden devam edicez inş

Hayırlısıyla gelsin hele bi tek derdiniz bakmak olsun canım. O günlerde gelir inş.

amin canım
10 ay kaldı
1seneden aşağı düştükte 2 ayını bile yedik
hayırlısıyla 10 ayda bitecek inş

bu akşam k.validemdeyiz yemekte
annemin günü var
k.valideme yakın biyerde.. o doğru geçecek
bizde babamla eve uğrayıp gidicez

yarında ben anneanneye gidicem
aşure yapıyolarmış
yeleği yarın verebilicem sonundaboshayallersmile

aaa zeynep bende bunu alırım diyordum.
hem Hisar yani ürünleri iyi diyorlar bi sorun çıkmaz dşye düşünmüştüm
ama sırf bi kişinin yorumuylada koskoca hisar çöpe atılmazlmaz:

canım şöyle yapmaya karar verdim orta boy çaydanlık almycam çaycı alcam onun yerine
çaycı alsammı almasammı düşünüyordum zaten alacağım çaydanlık üç dört kişi gelen misafir için olacaktı bir küçük bir de büyük çaydanlığım var.misafirede çaycı iyi oluyormuş sıcak sıcak ocağa gidip gelmektense salona tak koy iç :)
onu da zamanı gelince alırım artık...
kahvaltı seti beğenmiştim demiştimya karacanın onu alışveriş merkezinde görmüştüm çarşıda herzaman aldığım züccaciyeye sordum(çeyiz setini flan ordan almıştım) ürün daha kataloğa flan da girmemiş ama numarasını öğrenirsen hemen isteriz gelir dedi yarın gördüğüm yere gidip ürün kodunu rica edicem bakalım eğer gelirse alcam hemencik zemuszemus ama taksitle tabi :jeyyar:

nisan geçmiş olsun canımmmm
eregli he kız ereğli çok pahalııı :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…