-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Bende genelde kapatıyorum sıkı sıkı sonra üstüne aynen kırılacak dikkatli taşıyın yazıyorum. Bide benim ailemdekiler de görmek istiyor kapattığımı sürekli açıyorum . :)
şimdi yemek odasını çeyiz odası yaptık sempatiksalakcinni

zaten gitme günü gelmeden kapatamazsıın, sen bile açıp bakıcaksın eksik varmı diye :)) bizimde ev fazlacana büyük 1 odayı sırf çeyiz odası yaptım :)):1hug:

bende kışa bi odayı boşaltıcaz hepsini taşıcam oraya.böyle çok ortada oldu ya.
ben kapadım ağızlarınıda :KK70: resimlerini çektim unutmayım die

canım eylülde belli olcak benimde en geç isanın 2. haftası olur.
o da sınava giricem geçemezsem bu yıl nisanın ilk haftası sınavım olur.o yüzden 2.haftası die konuştuk.ayy evet bi belli olsa
ama benim ekim sonu gibi gelinliğim falan alıncak
belli zaten nerden alıncağı nasıl olcağı.ama biraz daha ucuzlarmı die beklioruz :KK1:
onuda çok kışa bırakmak istemedim ya git gel olcak karda kışta uğraşılmaz

anladım canım bizimde haziran diye düşündük ama günümz belli değil bu kışa girmeden netleşir diye düşünüyoruz bayanssulusmilebayanssulusmile

dediğin gibi olcak sanırım canım
ramazanda ne var ne yok kolileyim kalmasın ortalıkta bişiyim
mutfak dolaplarından banyo dolabına yatak altından salona balkona kadar dağılmış durumdayım:KK70:D

bizim evde öyleydi ama artık tek odaya soktum hepsini :2:

zaten gitme günü gelmeden kapatamazsıın, sen bile açıp bakıcaksın eksik varmı diye :)) bizimde ev fazlacana büyük 1 odayı sırf çeyiz odası yaptım :)):1hug:

büyük evin en güzel şansı hem döküntüler olmuyor etrafta kapat kapıyı hiç bişey yok gibi.
hiç açılmayacakları kapadım içindekilere de yazdım sempatiksalakcinni

anladım canım bizimde haziran diye düşündük ama günümz belli değil bu kışa girmeden netleşir diye düşünüyoruz bayanssulusmilebayanssulusmile

bizim evde öyleydi ama artık tek odaya soktum hepsini :2:

büyük evin en güzel şansı hem döküntüler olmuyor etrafta kapat kapıyı hiç bişey yok gibi.
hiç açılmayacakları kapadım içindekilere de yazdım sempatiksalakcinni

sipit inş. cnm biran önce günümüz belli olsun
insan sıkıntı yapıyor kendine
strese girdim yaa.

ay kızlar valla eğer bi taşınma işimiz fln olursa eşyaları kolileme hurçlama konusunda çok tecrübeli olucaz:KK70:

vereliniortak kesinlikle ek iş olarak evlere taşımacılığa gidebiliriz :lepi:

sipit inş. cnm biran önce günümüz belli olsun
insan sıkıntı yapıyor kendine
strese girdim yaa.

inşallah canım benim inşallah

bend e fotoladım herşeyi aldıklarımızda listeledim
kutu mutu aşçmam bantladıktan sonra:)

ben burdayım arada kaçsamda burdayım :)) mobilyacı ile görüşmüş ibo da normalde Eylül 4 de teslim olcaktı ama haftaya getircez demişlerrr :)) sevindim :jeyyar:

aman bide bu dertler var yaw mobilyacılar-badana-boya
şimdi anlamak zor oluyor ama yaşadığımda daha iyi anlarım herhalde

var cnm valla var bide onları beklemek evde, neyseki kayınvalidem bekledi hep şimdiye kadar gelenleri perdeci, mutfak beyaz eşya vs :)) bunlarıda bekler :KK70:

ama bi o kadarda zevkli şu tabloyu şuraya asalım, saat şuraya, ibonun elinde matkap ben de usta vida vereyimmi dübel vereyimmii :)) sempatiksalakcinni:roflol:

X