-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

var cnm valla var bide onları beklemek evde, neyseki kayınvalidem bekledi hep şimdiye kadar gelenleri perdeci, mutfak beyaz eşya vs :)) bunlarıda bekler :KK70:

ama bi o kadarda zevkli şu tabloyu şuraya asalım, saat şuraya, ibonun elinde matkap ben de usta vida vereyimmi dübel vereyimmii :)) sempatiksalakcinni:roflol:

Bİ AND geldi gözümün önüne bizim hallerimiz :KK1::KK1::KK1: epey eğlenceli olur siz kaç aydır tam olarak başladınız şimdi son 6 ay mı düğün hazırlıkları için yerimseniben

Bİ AND geldi gözümün önüne bizim hallerimiz :KK1::KK1::KK1: epey eğlenceli olur siz kaç aydır tam olarak başladınız şimdi son 6 ay mı düğün hazırlıkları için yerimseniben

hehehee çok komik oluyoruz :)) :roflol: biz tam olarak eşya vs eşya bakmaya gezmeye iboyla şubat da başladık fikir edinmeye, ama hızlanma mart - mayıs hızlandı :)) bu ara hepten hızlııı :))

ama kız ıvır zıvırı daha çok 1 yıldır alıyorum fazla hatta 1 yıldan :)):teytey:

şimdi sadece hafta sonları değil, hafta içleri iş çıkışı bile biyerlerdeyiz :)))

davetiye işinide cmtsi halledicez, benim uzun zamandır istediğim model vardı o olcak bakalım :))

hehehee çok komik oluyoruz :)) :roflol: biz tam olarak eşya vs eşya bakmaya gezmeye iboyla şubat da başladık fikir edinmeye, ama hızlanma mart - mayıs hızlandı :)) bu ara hepten hızlııı :))

ama kız ıvır zıvırı daha çok 1 yıldır alıyorum fazla hatta 1 yıldan :)):teytey:

bazen acaba ben mi erkenden diyorum acele ediyorum. ikimizde öyleyiz çünkü..
eşyalar için fikir edinmek istiyoruz,düğün salonu için bi yer bependik haftasonu ona bakıcaz falan filan.
çeyizler benimde ocak ayından beri böyle hızla ilerliyor :hulya::hulya:

nisan bepanthen sür çok iyi geliyor hem gerilmesini engelliyor
hemde yanmana engel olur .
haftasonun güzel geçmiş en azından ne güzel.

eve gelince bepanthene sürdüm cnm hemen
kızarıklığını aldı
bugün daha iyi. bronz bi görünüm oluştu kaydirigubbakcemile3

bend e fotoladım herşeyi aldıklarımızda listeledim
kutu mutu aşçmam bantladıktan sonra:)

kaydirigubbakcemile3 sende bendensin
bende resmini çektim herbişeyin
sonra koliledim ve bide liste yaptım kolinin kapağına yapıştırdım
acaba ne vardı bunda die açmayalım boşuna dimi yerimseniben
annem deli dio banakaydirigubbakcemile3

teşekkürler sipit
akşama k.validemler geliyo