-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

2665.jpg

opuyorumnanaktan :sm_cool::nazar: - 11 Eylül - tiwinky - düğün:nazar: opuyorumnanaktan :sm_cool:
:nazar: - 12 Eylül - DaMla - düğün
:nazar: - 18 Eylül - FE.OZ - düğün
:nazar: - 19 Eylül - papatya2507 - düğün
:nazar: - 19 Eylül - undomiel - düğün
:nazar: - 25 Eylül - hatige - düğün
:nazar: - 25 Eylül - sirkencubin - düğün

:nazar: - 25 Eylül - çiğdemkök - düğün
:nazar: - 3 Ekim - lepi - nikah
:nazar: - 3 Ekim - Cilek - düğün
:nazar: - 10 Ekim - MELTEMRE - nikah
:nazar: - 16 Ekim - Elcintih - düğün
:nazar: - 23 Ekim - NektaR - düğün
:nazar: - 29 Ekim - emel_1988 - düğün

2665.jpg

Son düzenleme:
2665.jpg

opuyorumnanaktan :sm_cool::nazar: - 11 Eylül - tiwinky - düğün:nazar: opuyorumnanaktan :sm_cool:
:nazar: - 12 Eylül - DaMla - düğün
:nazar: - 18 Eylül - FE.OZ - düğün
:nazar: - 19 Eylül - papatya2507 - düğün
:nazar: - 19 Eylül - undomiel - düğün
:nazar: - 25 Eylül - hatige - düğün
:nazar: - 25 Eylül - sirkencubin - düğün

:nazar: - 25 Eylül - çiğdemkök - düğün
:nazar: - 3 Ekim - lepi - nikah
:nazar: - 3 Ekim - Cilek - düğün
:nazar: - 10 Ekim - MELTEMRE - nikah
:nazar: - 16 Ekim - Elcintih - düğün
:nazar: - 23 Ekim - NektaR - düğün
:nazar: - 29 Ekim - emel_1988 - düğün

2665.jpg

9 ekimimi atlamışsın ama

eee işte iftara kadar bile olsa az çok dinleneceksiniz belki daha yoğun geçecek ama genelde anneler aman ramazan geliyor diye hep önceden başlamıştır yapmaya. :KK70:

eee işte iftara kadar bile olsa az çok dinleneceksiniz belki daha yoğun geçecek ama genelde anneler aman ramazan geliyor diye hep önceden başlamıştır yapmaya. :KK70:

haklısın canım, biz de hep onu düşündük aman ramazan gelmeden en azından çoğu şey bitsin diyeee :)) anneler zaten panik :KK70: laelaelaelaelae

ah o annelerrr bilmezmiyimm cnmm yaaaa onlar aslında ortada hiçbirşey yokken başlıyorlarrrr sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile2 iyiki varlarrr :1hug:

bazen çok kızıyorum olur herşey ne bu stres diye sonra üzülüyorum :1hug: kesinlikle benden daha heycanlı onun heycanı bana yansıyan aslında yok içimde sadece zamanın sıkıntısı vardı nişanda falan :nazar:

bazen çok kızıyorum olur herşey ne bu stres diye sonra üzülüyorum :1hug: kesinlikle benden daha heycanlı onun heycanı bana yansıyan aslında yok içimde sadece zamanın sıkıntısı vardı nişanda falan :nazar:

kızıyoruzzz hemde nasıl, ama kızdıklarımııı hep şuan bende yapıyorumm :)) sempatiksalakcinni abartma olur herşey stres yapma olur herşey demekten yoruldum, neysekii kuyruğuna gelmek üzereyeiz, şimdi evin yerleşim aşamasında stres yapıyoo :)) sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni oluyo herşey iştee :))

zamanı da çok takıyosun cnm yaaa, geçiyo zaten anlamıyacaksın koşturmalar çoğalıncaaa zemuszemus

X