-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

evet canım öle birde biz bayramdan önce götürecez çeyizi yoksa birdaha gidemeyiz bayram sonra sünnet var kuzenlerin halledelimde bitsin

haklılar ama iftarada kadın yemek yapacak sahurda yine yemek bu arada oruç tutucak derken bayrama yaklaşıcaz falan filan en iyisi önceden bitirmek yerimseniben

kesinlikle, eee bide mukabeleye gidiyolar komşulara.. olsun erken olsun güç olmasın

bu arada cmtsi-pazar kırılacak ıvır zıvırlarımızı götürdük eve, baya birşey taşıdık, cmtsi ne kötü oldum ağladım annemde baktım gözlerini kaçırıyo, neyseki pazar ikimizde iyiydikk :1shok:mirmirmirmir

kesinlikle, eee bide mukabeleye gidiyolar komşulara.. olsun erken olsun güç olmasın

bu arada cmtsi-pazar kırılacak ıvır zıvırlarımızı götürdük eve, baya birşey taşıdık, cmtsi ne kötü oldum ağladım annemde baktım gözlerini kaçırıyo, neyseki pazar ikimizde iyiydikk :1shok:mirmirmirmir

eeee tabi bide onlar var onlarında hakkı oruçlu iken dinlenmeliler biz nasıl yapıcaz bilmiyorum. annemde bende çalışıyoruz :gitme::gitme:
kadın mı tutusak :roflol:

ağlamayın beeee ne ağlaması olmaz kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile:KK1:

eeee tabi bide onlar var onlarında hakkı oruçlu iken dinlenmeliler biz nasıl yapıcaz bilmiyorum. annemde bende çalışıyoruz :gitme::gitme:
kadın mı tutusak :roflol:

ağlamayın beeee ne ağlaması olmaz kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile:KK1:

aman sulugöz bi annem varr :)) kadın tutmaya annen izin vercekmi, genelde beğenmezler kendi işimi kendim yaparım derler yaaaa bizimki ölee :lepi:

aman sulugöz bi annem varr :)) kadın tutmaya annen izin vercekmi, genelde beğenmezler kendi işimi kendim yaparım derler yaaaa bizimki ölee :lepi:

eee benim annemde öyle şimdiden ağlıyor desem yeridir akannehir
yok be canım şaka yapıyorum ne kadını yine biz yaparız ama sanırım daha zor olacak hem ev hem iş hemde bizim evi yerleştirme artık haftasonlarır yapıcaz bişeyler sositososito

eee benim annemde öyle şimdiden ağlıyor desem yeridir akannehir
yok be canım şaka yapıyorum ne kadını yine biz yaparız ama sanırım daha zor olacak hem ev hem iş hemde bizim evi yerleştirme artık haftasonlarır yapıcaz bişeyler sositososito

kesinlikle cnm, hafta sonları yapılıyo zatennn annem çalışmıyo ama evin işleriyle uğraşıyo zaten.. kendisi temizlik hastasının hastasıdır daa sempatiksalakcinni

eee bende hafta içi çalışıyorum mecbur hafta sonları yapıyoruz herşeyi ve yetiyoda erken başlayıncaaa :1hug:

kesinlikle cnm, hafta sonları yapılıyo zatennn annem çalışmıyo ama evin işleriyle uğraşıyo zaten.. kendisi temizlik hastasının hastasıdır daa sempatiksalakcinni

eee bende hafta içi çalışıyorum mecbur hafta sonları yapıyoruz herşeyi ve yetiyoda erken başlayıncaaa :1hug:

evet artık bi şekilde yapıcaz evide aldıktan sonra başlarız zaten temizlemeye sositososito ondan sonra kirlense bile üstünden temizlik yaparız arada yerleştiriken de tekrar laelaelaelaelae başladık bile yavaş yavaş aldıklarımızı koliler içinde koyuyoruz
bende şimdi kışa girerken yazlıklarımı toparlıycam bi daha aç topla olmasın diye.

evet artık bi şekilde yapıcaz evide aldıktan sonra başlarız zaten temizlemeye sositososito ondan sonra kirlense bile üstünden temizlik yaparız arada yerleştiriken de tekrar laelaelaelaelae başladık bile yavaş yavaş aldıklarımızı koliler içinde koyuyoruz
bende şimdi kışa girerken yazlıklarımı toparlıycam bi daha aç topla olmasın diye.

en iyisini yaparsın cnm... bende hep koli yaptım üzerlerinede neresi için olduğunu yazdım, kırılacak yazdım hepsine dikkatli taşınsın diye :roflol:

en iyisini yaparsın cnm... bende hep koli yaptım üzerlerinede neresi için olduğunu yazdım, kırılacak yazdım hepsine dikkatli taşınsın diye :roflol:

Bende genelde kapatıyorum sıkı sıkı sonra üstüne aynen kırılacak dikkatli taşıyın yazıyorum. Bide benim ailemdekiler de görmek istiyor kapattığımı sürekli açıyorum . :)
şimdi yemek odasını çeyiz odası yaptık sempatiksalakcinni

ay bide bu çeyizin gitmessi vaar:S
bayramdan evvel ramazanda zor olur gibime gelio
ama ramazandan sonrada iki haftasonu kalıo
çok sıkışık yav
daha herşeyim kolilenmedi bile:S

lepi canım sende ozaman ramazan boyunca onları kolilersin.
Bayramdan önce de götürürüsünüz yerleştirmesi de var sanırım.
1 hafta sonu götürürsünüz 1 haftasonuda hep beraber yerleştirirsiniz.

bende öyle düşündüm yaa
kışa girerken yazlıkları toplıcam hurçlıcam sonra giderken kışlıkları almıcam bırakıp giderim dedim. ne gerek var sonbaharda toplarım hepsini yavaş yavaş götürürüm evime.
bazen diyrm bu kolileme hurçlama işinde acelemi ettik ki
ama kışın vaktim olmayabilir.birde onlarla uğraşmak istemedim yaa

bende öyle düşündüm yaa
kışa girerken yazlıkları toplıcam hurçlıcam sonra giderken kışlıkları almıcam bırakıp giderim dedim. ne gerek var sonbaharda toplarım hepsini yavaş yavaş götürürüm evime.
bazen diyrm bu kolileme hurçlama işinde acelemi ettik ki
ama kışın vaktim olmayabilir.birde onlarla uğraşmak istemedim yaa

Bende bazen öyle düşünüyorum ama dediğin gibi zaman olmazsa sıkışmayalım sırnaşık şey
senin ne zaman canım gün belli oldu mu bizimdaha belli değil aslında belli olsa inan daha güzel olacak en azından ona göre bişeyler yapıcam plan yaparım kafamada :KK1:

Bende bazen öyle düşünüyorum ama dediğin gibi zaman olmazsa sıkışmayalım sırnaşık şey
senin ne zaman canım gün belli oldu mu bizimdaha belli değil aslında belli olsa inan daha güzel olacak en azından ona göre bişeyler yapıcam plan yaparım kafamada :KK1:

canım eylülde belli olcak benimde en geç isanın 2. haftası olur.
o da sınava giricem geçemezsem bu yıl nisanın ilk haftası sınavım olur.o yüzden 2.haftası die konuştuk.ayy evet bi belli olsa
ama benim ekim sonu gibi gelinliğim falan alıncak
belli zaten nerden alıncağı nasıl olcağı.ama biraz daha ucuzlarmı die beklioruz :KK1:
onuda çok kışa bırakmak istemedim ya git gel olcak karda kışta uğraşılmaz

lepi canım sende ozaman ramazan boyunca onları kolilersin.
Bayramdan önce de götürürüsünüz yerleştirmesi de var sanırım.
1 hafta sonu götürürsünüz 1 haftasonuda hep beraber yerleştirirsiniz.

dediğin gibi olcak sanırım canım
ramazanda ne var ne yok kolileyim kalmasın ortalıkta bişiyim
mutfak dolaplarından banyo dolabına yatak altından salona balkona kadar dağılmış durumdayım:KK70:D
selam kızlarr
dün gece giremedim gezmeğe gittimmm oh çok güzel geldi ev çok sıcaktı akşam serinledim biraz dışarda yaa.
ohh en iyisini etmişsin evler fırın gibi

lepi daha kolilemedin mi kuşum sen çeyizlerini
yok değil bi tane kolilemiştim okadar gerisi dağınık şekilde
kışlık kazaklarımı yıkadım hurca koydum ama onlar toplu:)

X