-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

grace biraz geç oldu ama allah mutlu mesut etsin inşallah
sanırım senin düğününle benim nişanım aynı zamanda oldu
gerçi ben nişanlanmasam da olurdu

böcekk eet yavrum ben mustafayla evlenmeyi düşünüyorum, nolur bilmiyorum düğün mü nikah mı kalabalık mı sadece cevreden 3-5 kişi mi... abim babamı ikna etmeye uğraştı, en sonunda bunu dedi, hiç bişeye karışmıyorum naparsan yap, ben gelmem, bayramdan bayrama görüşürüz.
hee ben de gidiyorum, çanakkaleye bağlı canım. ne kadar kalıcagım belli olmaz sıkılırsam erken gelirim, otelde falan kalmicam zaten teyzemin evi var ona gitcem. ben zaten işe günlük gidiyorum ya, gittiğim gün para alıyrm sadece, o yüzden gitmediğimde pek dert olmuyo. şuan sadece 1 gelinlik var zaten digerlerinin hepsi bitti, kadın da tek başına dikiversin onu ayol.

:roflol:

emi cnm kusra kalma 10 temmuzda oldu demı
nereye taşıncaksınız kı
şuan kımın evındesınız peki
amma soru sordm haa:kedi:

grace bende analık duygsu yok hacı zor yanı yıllar yıllar var daha

kaydirigubbakcemile3 sen misin pembe sevmeyen Allah işte bugün bizim makine kaç kez çalıştı hiç bilmiyorum 10 olmuştur iflas etcek artık

ne gülüyon nan hanne:mymeka: olamas mı
tmm karbeyz ıstedım toz pembe oldu o kadarcık

jean cnm cocuklğmdan berı o renkler bana(yesıl mavı pempe lıla gıbı kız renklerını)ısınamadım
yanı hıc sevmım haa
kız yeğenım var zorla odasıa renk beğendırdı dedım bak şu duvar sıyah bu duvar beyaz ıkı kenarda kırmıız olsn tam bjk ama tabı kabul oılmadı
lıla ve pempe oldu
ayy ben cocumu bebekken alıştrcam farklı olsun az

ya böcük bizim iş karışık biz lojmandaydık. lojman satıldı. benim çalıştığım okul çok uzak ona daha yakın bi yer baktık orda da güzel kaloriferli ev bulamadık. şimdi bi ev tuttuk ama işime baya uzak. yalnız okul servisim var kapıdan alıcak beni idare edicez artık

cemre yaa bu çok özel konu burdan bısı demek ıstemıom sana
:umursamaz:

jean Allah belamı vırdı işte
ayy bende evdeydım bu ay cok fatura gelcek
encokta elektrık gelıo ekonomı yapam dedım nerdee ıkıkez mak.çalıştrdım aynı çamasrları ıkıkez 2,5 saatte yıkadım
cok ekonomık karıyım

emi normaldır cnm bence alışma sürecı bı çeşit

işin ıcnde eğer servis alacaksa ıdare edılır ınş güzel bı yer bulursunuz

Ne vuruyorsun yaaaasırnaşık şey.

kaydirigubbakcemile3 Bir şey olmaz o kadarcıktan.

cemree teşekkür ederim canım...hayırlısı olsun adına...

em ,her şeyde olduğu gibi zaman hepsinin ilacı ... başlarda çok normal bir şey bu....

böcük , hayırlısı olsun bebiş en hayırlı zamanda gelsin inşallah...

akşam olmuş burası coşmuş:))

jean ben tarkanın şarkıları sevmedim
acımicak gel anam babam gel acimicak acimicak
bu ne ayol zapıklar gibin tübe tübee 2 kelimeden şarkı yazolar artık :)

grace yemeklerde yaparmış eşine özene bözee yapıosun ya
kötü olmasını imkanı yok bence:)

böcük yeni işin hayılrı olsun canım

cemre sen evlendin mi nişanlandın mı noldu ailen mi istemio ben anlamdım

aynen hacı bizim beyazlar hariç hepsi kısa programda yıkanıyor tasarruflu mu bilmiyorum ki yıkıyoz işte :)

kaydirigubbakcemile3 alıştır bakalım ne dicek sana bebe boshayallersmile

emciğim olur herşey zamanla rayına oturur canım
işiniz gücünüz var sonuçta serviste var dert etme gerisini
taze gelin kocan da yok takıl dimi buralrda:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…