-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

jean
kolay gele
ne renk yapıyon evını
yok paramı alamadım henz:nazar:
bı kolejden haber beklıyodm geldı çok şükür bıkaç gün eğıtım sonrada işbaşı ınş

benim odam lila,oturma odası karamel,giriş gök mavi idi fakat babam boyayı yanlış almış sonra da değiştirmeye üşenmiş annemde boyadı oldu okyanus mavi aynı lacivert kaydirigubbakcemile3 annem diyo çok koyu ben diyorum yok anne alışırız ama sevmedim hacım,inş alırsın demekten başka yapacak bişey yok iyi ki kurtuldun ondan hadi hayırlısı kolej iyidir zemuszemus

hee jean bacım sanada hayırlı olsn ınş
bende bayadır bu kolejden haber bekledım cok kalıtelı bı kolej o yzden baya bı süzgecten gectık sonnda şansım güldü

grace bacım şimdı tam börülce zamanı bıde onu denesene ben bayılıyomm
bıde ben faslye ve börülceyı farklı yapıom bırazcık
yanı kesim şeklı nasıl anltsam bılemıomda böle yatay şekılde kesıom ınş anladınn anlatamıycam cnkü:roflol:bende anadolu yakasındayım:lepi:

hee jean bacım sanada hayırlı olsn ınş
bende bayadır bu kolejden haber bekledım cok kalıtelı bı kolej o yzden baya bı süzgecten gectık sonnda şansım güldü

grace bacım şimdı tam börülce zamanı bıde onu denesene ben bayılıyomm
bıde ben faslye ve börülceyı farklı yapıom bırazcık
yanı kesim şeklı nasıl anltsam bılemıomda böle yatay şekılde kesıom ınş anladınn anlatamıycam cnkü:roflol:bende anadolu yakasındayım:lepi:

inş canım sağol benim çok olmadı işten çıktım 1 ay sonra flan yepyeni işim oldu bu kez şartlar süper :nazar:

cemre h geldın nan koku mu aldın demı:jeyyar:

jean cnm güzldır herhal bende pastel renklerı neyım cok sefıom
mesela evde en cok fildişi bej tarzı renk hoşuma gıdıo
yatak odasında koyu mor
lila pembe ıse hiç sevmıom kızım olursa naparım bılmem
neyse bjklı olur heryerı sıyah beyaz ederık

jean cok sevndım nan
benımde şartlar ıyı okul acılma zamanı bıraz zorlancam ama evıme 5 dk uzalıkta sadece farketmez
hee ama benmkı kalıcı deıl 3 aylık dönem eğer beğenırlerse benı ozmn daımı eleman olcam
elımden gelenı yapcam

grace bacım ınsankaynaklarında olcam

hee böcek kokunu aldım geldimm =)
ben yemek yapmayı ögrendim biliin mi =) tabi hala basit şeyler ama geliştrdm kendimi =)

bu gece gökçeadaya gidiyorum gitmeden az giriym de dedikodu yapiim dedim =)

mustafa gelince gelcem, peder beyi hala ikna edemedik, evlenirsen evlen ben gelmem düğününe diyo :1shok:

emi h geldın bacım

cemre sende mı gıdıyon ne zmn gelcek
iş nolcak
yakın mı ora sana bende bılmıomda:roflol:
sen mustafayla mı düğün düşünüyonnbilmiyorumkismilene cabukk

napayım kızlar ya. balayından geldik. kocamdan ayrıyım çünkü yurtdışına gitti. gelicek pazartesi. balayı dönüşü ankara da ayrıldık aktarmalı uçakta:)

eşim gelince ev taşıyıcaz birsürü iş var.

ayy bugün başıma bı iş geldı
beyazları attım makınaya
90 dereceye aldım kar gıbım olsun zaten ölelerde işte:kedi:neyse eşimin şortu kaymış arada
benım dantellı donlarım çamaşırlarım üstlerım pempe olmşeyvahedigeldismilesonra tekrar yıkadım mecbur
cabuk kurusun dıe aşağı astım çamasrları pikelerı neyım
bıde yastık yüzlerını yıkadım içlerını boşalttım hemen kurusa barı
havada karardı malum ıkı kez yıkanınca ınıp almaya korkuyom eşimı bekleyımde barı ozmn toplayım dıyom

cemre h geldın nan koku mu aldın demı:jeyyar:

jean cnm güzldır herhal bende pastel renklerı neyım cok sefıom
mesela evde en cok fildişi bej tarzı renk hoşuma gıdıo
yatak odasında koyu mor
lila pembe ıse hiç sevmıom kızım olursa naparım bılmem
neyse bjklı olur heryerı sıyah beyaz ederık

kaydirigubbakcemile3 ilahi böcük kız rengi :bembe hatta şimdi winx flan var kız onlar hepten renk renk bunları seviyolar yandın sen çocuk burun kıvırır siyaha beyaza kaydirigubbakcemile3

X