-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ooooooooooo lepi hanımm h gldnız
bende bı türlü açıp dınleyemdım ama dedıyne göre tam benlık:jeyyar:

hanne elım gaydı gız vururmydm hıç sana
5 saat mak.çalıştı bısı olmaz dıo
bılmıonkı ben yılda bıkez yıkıyom:

canım bende o şarkıyı sevmedim ama diğerleri iyi ee Tarkan söylüyor sonuçta o benim ilk aşkım o şarkıyı kim yazmış bil bakalım Sezen Aksu'nun oğlu akannehir

ii nan tamam alsanaalsanasmile
bi ara konuşuruk olumunekankayizsmile
hadi cemre gitsin daha cemrenin bavulu hazır diil dogru düzgün
ii bakın kendinize

Ya o zaman bir anda kar beyaz isteme canım. Olur mu hiç? İlk önce toz pembe sonra kırık beyaz sonra beyaz sonra kar beyaz olur o çamaşırlar. Daha 5-6 makine yıkaman şart:roflol:

jean sende garu olmas:roflol: bu lafı cok sefıom

ben tasarrf yapmıom o konuda cok programlı bı mak.var :dilcikar:
beyzlarda hıjcen renklılerde sentetık karma gnlk neyım secıom
yazın zaten cok kırlenmezkı sadece ter

cemre kaç bakem kaçç
bıde vrma ablana elın taş olur ateşe yanar

valla kızlar daha şöle bi yeni evliliğmin tadını çıkaramadım. sanırım taşınıp yerleştikten sonra rahatlıcam. yolu da çekicem artık. hergün 1 saat 15 dakika. ama okul servisi benim gibi gidenler de var

ula hanne sen benle maytap mı gecıon
benımkıler hep kar beyazdr
zaten pikemı yenı actım ıkı gün serdım yıkadım bembeyazdı
sonra bı baktım azcık kırık beyz olmuş:roflol:ama sımdık eskı halıne döndu

cemre sen evlendin mi nişanlandın mı noldu ailen mi istemio ben anlamdım

canım hatırlar mısın bilmiyorum, herşeyin aşırı ani oldugu, çat diye noldugunu anlamadan sözlendiğim biri vardı benim, ailemin istediği, benim de o zaman bi heves seviyorum sandıgım, bizim nişanımız oldu, ama ayrıldık sonra, zorla güzellik olmuyo cünkü aklım hala eski sevgilimde, ailemin istemediği işte o eski sevgilim bilmiyorumkismile

Yok canım estağfurullah ne maytabı :roflol:
Yeni açtıysan normalir canım bembeyaz olmasıkaydirigubbakcemile3

hacı deme öyle kıs kaç yıl önceki makina nerden anlasın hijyen,sentetik kafası basmıyo bizimkinin ilk okul terk makinamız

Hayırlısı olsun hakkında canım. Allah gönlüne göreve versin.

Ya o zaman bir anda kar beyaz isteme canım. Olur mu hiç? İlk önce toz pembe sonra kırık beyaz sonra beyaz sonra kar beyaz olur o çamaşırlar. Daha 5-6 makine yıkaman şart:roflol:

aynen hannecim haklı

İlk önce sana bir ev kurmamız lazım, olmaz öyle canım:roflol:

kaydirigubbakcemile3 evden önce bi nişanlanalım :dilcikar: :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…