-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

opuyorumnanaktan :sm_cool: - 25 Temmuz - arzu_84 - düğün opuyorumnanaktan :sm_cool:
- 25 Temmuz - Empatik_ - düğün
- 11 Eylül - tiwinky - düğün
- 12 Eylül - DaMla - düğün
- 18 Eylül - FE.OZ - düğün
- 19 Eylül - papatya2507 - düğün
- 19 Eylül - undomiel - düğün
- 25 Eylül - hatige - düğün
- 25 Eylül - sirkencubin - düğün

- 25 Eylül - çiğdemkök - düğün
- 3 Ekim - lepi - nikah
- 3 Ekim - Cilek - düğün
- 10 Ekim - MELTEMRE - nikah
- 23 Ekim - NektaR - düğün

bende seviyorum evlenmeden geldiysem zaten gitmem herhalde hiç alakam yooken sizinle sohbet etmeye çalıştım. eee şimdi nişanı atlattım evlenme hazırlığındayım.

bak unutmuş nereye gitceğimi hemde bana bi nasihatta bulunmuştu alsanaalsanasmile Alanya

heeee doğru yaw tamam hatırladım şimdi benim memleketime gidiyorsunuz havalar çok sıcak şuanda ama Eylülde mükemmel oluyor ne bunaltıcı sıcak ne de çok soğuk en güzel havası genelde o tarihlerde zengin kadınlar geliyor şanslısın genelde bunlar yaşlı oluyor olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile nasıl peki Herşey Dahil mi?

herşey dahil cnm, napim yoksa balayında hehehe :)) önce senin memleketinde kalcam 8 gün sonra 1 haftada benim memleketime Amasra ma gidicem :)) boshayallersmile

herşey dahil cnm, napim yoksa balayında hehehe :)) önce senin memleketinde kalcam 8 gün sonra 1 haftada benim memleketime Amasra ma gidicem :)) boshayallersmile

bende şimdi öyle bi baktım herşey dahil ile Tam pansiyon arasında pek bi fark yok gibi. yada ben göremedim :kedi: Ben Fethiye istiyorum oraya görmemiştim. aklinialirimsmile
güzelce bi balayı olacak demek ne güzel laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…