-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

erken rezv. yaptırırsınız cnm sizde :)) görmediğin yeri görmek bencede mantıklı :)) daha güzeli senin olsunnnnnnnn naniknaniknaniknanik

evet geçen yıl 6 haziran da bnm nişanım vardı :)) 2011 girdikmi herşey tamam :teytey::teytey::teytey:

bende çok istiyorum öyle şeyleri ama şimdi almamın anlamı yok böyle ucuza bişeyler bulunca hemen alıyorum. aldıklarımıda kendi topiğe ekliyorum

Makarna Tencerem.

MAsa yada yatak odası tuvalet masası örtüsü

Sürahi+Bardak içiçe

Şirin İnekli Tuzluklarım

Havlularım

Yumurtalıklarım.

Mutfak Gereçlerim.

Kahve Kupalarım.

bunlarda tuzluklalrım ve zeytin tabağım..

Buda mini tek kişilik salata yada dondurma kasesi.

iiyim napıyım canım senin nasıl gidiyor zaman azalıyor. dındırır dındırır dındırı dın ( heycan anları)
iyiy gidiyo cnm hafta sonu kalan eksikleri halledicem o kdr başka bişeyim yok
ayın 2 sinde de 1 hafta izine çıkıcam çeyiz işlerini teksil işlerini hallederiz yıkayıp ütüleyip güzelce hurçlarız artık

çilek gangam hoş geldin :))
hoşbukduk aybalam
dün g.g. dan dekoratif ayna aldım az önce hemen geldi :))
foto koy lmaz:

speed güle güle kullan cnm çok güzeller
o zeytin tabağından bende alıcam :)) onun bide yuvarlak gibi dolananından çıkmış zeytin tabağı olarak :)

çok güzel canım hepsi.. güle güle kullan :)) bu arada şu tuzluklardan annemde almış tam ağzına kadar tuz dolmuyoo :))

Son düzenleme:
hatige bundan limangoda da vardı cnm
aç bak ne güzel dekor olmuş bnmde hoşuma gitmişti
yatak başlığının üstüne dekor yapmışlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…