-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende şimdi öyle bi baktım herşey dahil ile Tam pansiyon arasında pek bi fark yok gibi. yada ben göremedim :kedi: Ben Fethiye istiyorum oraya görmemiştim. aklinialirimsmile:KK1:
güzelce bi balayı olacak demek ne güzel laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

erken rezv. yaptırırsınız cnm sizde :)) görmediğin yeri görmek bencede mantıklı :)) daha güzeli senin olsunnnnnnnn naniknaniknaniknanik

ŞenizŞeniz evet sen 7 aydan saydın sanırım çünkü benim nişan zamanımda senin 6 yada 7 ayın vardı yılbaşını atlatalım 2011 girdik mi herşey tamam kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

evet geçen yıl 6 haziran da bnm nişanım vardı :)) 2011 girdikmi herşey tamam :teytey::teytey::teytey:

bende çok istiyorum öyle şeyleri ama şimdi almamın anlamı yok böyle ucuza bişeyler bulunca hemen alıyorum. aldıklarımıda kendi topiğe ekliyorum

Makarna Tencerem.

1764.jpg

MAsa yada yatak odası tuvalet masası örtüsü

1765.jpg

Sürahi+Bardak içiçe

1773.jpg

Şirin İnekli Tuzluklarım

1780.jpg

Havlularım

1784.jpg

1785.jpg

Yumurtalıklarım.

1808.jpg

Mutfak Gereçlerim.
1853.jpg

1825.jpg

Kahve Kupalarım.

1822.jpg

bunlarda tuzluklalrım ve zeytin tabağım..

2674.jpg

2676.jpg

Buda mini tek kişilik salata yada dondurma kasesi.

2680.jpg

iiyim napıyım canım senin nasıl gidiyor zaman azalıyor. dındırır dındırır dındırı dın ( heycan anları)
iyiy gidiyo cnm hafta sonu kalan eksikleri halledicem o kdr başka bişeyim yok
ayın 2 sinde de 1 hafta izine çıkıcam çeyiz işlerini teksil işlerini hallederiz yıkayıp ütüleyip güzelce hurçlarız artık

çilek gangam hoş geldin :))
hoşbukduk aybalam :KK1:
dün g.g. dan dekoratif ayna aldım az önce hemen geldi :))
foto koy :eek:lmaz:

speed güle güle kullan cnm çok güzeller
o zeytin tabağından bende alıcam :)) onun bide yuvarlak gibi dolananından çıkmış zeytin tabağı olarak :)

çok güzel canım hepsi.. güle güle kullan :)) bu arada şu tuzluklardan annemde almış tam ağzına kadar tuz dolmuyoo :))

Son düzenleme:
hatige bundan limangoda da vardı cnm
aç bak ne güzel dekor olmuş bnmde hoşuma gitmişti
yatak başlığının üstüne dekor yapmışlardı

X