-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

slm kıslar nasılsınız 2010 ilk günü nasıl geçiyo bakim
ben çok mutluyum akşam nişanlımın yaptığı süpriz aklıma geldikçe çok mutlu oluyorumopuyorumnanaktan

Nisan aga ciciler ne güzel öyle yok ki kayınvalidemiz don alsınkaydirigubbakcemile3 Yüzüğünüzede bayılldım nan maşşallah gelin kayınvalideye çeker diyenler yanılmıyormuş meğersem kayınvalidenin yaptığı yazma süper. Hepsini güle güle kullanın canımmm da o kova ne onu anlamadım iştek:)

Son düzenleme:
ereğlim nişanlında sizdeydi nasıl geçti cnm

Esoşum çocuk çok bekledi davet ama çağırmadım :tomato::tomato: dün akşam için biyere yer ayırtcaktı ondanda vazcaydım bu ay sevgülüme bayağı baydımda ekkartımla dahada fazla koyvermemek için gitmedim bide dalga geçer gibi diyorumki yuvayı dişi kuş yapar :lepi: kaydirigubbakcemile3
seninki gelmiştir di me kız?j Nasıldı?

yok cnm gelmedi ama süprizinide yaptı tel açtı yeni yılı kutlamak için arıyo sandım ben aşağıdayım demezmi ben şok oldum tabiki aşağı çağırdı indim hemen neyse klye almış onu getirmiş hayalet kolye diyolarmış çok mutlu oldum tabi süprizine yukarı davet ettim ama gelmedi

Çok ince Güle güle kullan bebemmmmmmm.

saol cnm benimki sessizdir aslında ben hediye bile almamıştım hatta aklıma gelenlerin hepsini almıştım hedie alır diye tahmin ediyodumda eve getirip süpriz yapıcağı aklımın ucundan geçmezdi görümcemle msnde konuşuyoduk bana ipucu vermiş ben beklemediğim için anlamamadım hiçzemuszemusopuyorumnanaktan

Eneeeeee daha güsel olmuştur o zamankaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…