-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Anneler konusunda pek yorum yapamıyorum:1no2:
canım mutlaka zor olucaktır anne ıcınde bab ıcınde ama bırgün mutlaka herkez gidicek kaderde varsa.bence sen gitmiyosun aileniz büyüyo bir tane daha oğulları oluyo daha sonrada hayırlısıyla bebişlerde gelir ALLAH ın izniyle o zaman değme keyflerine

Evet ben kendisinden baya çketim doğrusu :)) Ama şimdi ondan da ayrılacağım için içim acıyo..

Evet haklsın aslında canım ama bi an mahsunlaştım, annemi bırakmaya kıyamadım ya :sinifsinif: Bide ailemle çok yakın olmayacağız onlar Darıca da ben Belikdüzü.. Ama dediğin gibi herkes bigün bırakıp gidiyo bi şekilde..

canım kendileri yeterince geniş bir çevrede gezip tozdukları ve herşeyi bildikleri için kız kardeşlerini himaye altına alıyolar akılları sıra işte kaydirigubbakcemile3

Ayy evet yaa..Bide benim abim çok çapkındı dediğim gibi.. Oo ne haltlar yedi kızlarla kaydirigubbakcemile3 Darıcada flört etmediği kız kalmamıştı lmaz: O yüzden de kimseye güvenmiyordu, bana zarar gelmesin istiyordu. Çünkü kendi biliyo erkeklerin niyetini kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar benim uykum geldi, müsade isteyeyim..
Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum, artık daha sık takılırım buraya..
Hepinize iyi geceler ve iyi seneler..

Füsun benim abimde çapkındı ama kızlar rahat vermiyodu duruldu ama :))
Kardelen hg canım teşekkürler canım senindeee

teşekkürler kızlarr iyi senelerrr canlarım bende kaçıyorum sırtım ağrıdı öpüyorum hoşçakalın

em cnm güle güle kullan.
bak sana ne sorcam ya bende alıcaktım ama sonra hazır diktirmeye karar verdim.
hazırlarda 8 kişilik olanlar var
12 kişilik olanlar çok sade geldi 8 kişilik yapıyorlarmış artık ondan almadık.
sonra böyle şeyler diken bi kadın vardı ona sonruk
12 peçete ve masa örtüsü.cnm çok kararsızım kadının kumaşı süperdi hayran kaldım diyebilirim.
fiyatı pahallıydı ama işçilik gzldi.
annen 12 kişilik mi almış 8 kişilik mi?
bi konuştuğunuzda annene sorarmısın?
birde epatları konusunda sıkıntı çekebilirim die düşünüyrm örtünün ebatları kaç acaba?
kaç kişilik masaya uygun kadın dedi masa belli olsa ona göre dikeriz fln erteledim bende o yüzden ama alıp koymak istiyorum. sonra vaktim olmayabilir çünkü

aranızda alan kızlar varsa da fikir versin bana lütfen

bu arada hepinizi öpüyorum kızlarr birlikte kk de nice yıllara inş. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…