-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

iyiyim kızlar
bu akşam çok mutlu oldumya nişanlım sessizdir güzel söz söylemez pek ama arada yaptığı süprizlerle çok mutlu oluyorum tel açtı yeni yılımı kutlamak için arıyo sandım ben kapıdayım ben şok oldum zaten aşağı gelsene az dedi gittim hayalet kolye almış arabada açtım taktım boynuma opuyorumnanaktan

aynen canım kilo almaya çalışıyorum ama daha tık yok kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hımm..anladımmm yerimseniben

bende de öle aldım bikaç kilo şimdi yine öle.
aldım ama o an için görenler aaa zeynep kilo almışın oluo sonra göz alışınca yine zayıf gözüküom.:KK43:
napcam bilmiyorum.
şimdi kullandığın bişey var mı ya da bi formül

bende de öle aldım bikaç kilo şimdi yine öle.
aldım ama o an için görenler aaa zeynep kilo almışın oluo sonra göz alışınca yine zayıf gözüküom.:KK43:
napcam bilmiyorum.
şimdi kullandığın bişey var mı ya da bi formül

kaç kilosun canım ben 48 kiloyum daha 50nin üzerine çıkamadım hiç :sinifsinif:

prakten şurup kullanıyorum 2 hafta oldu daha iştah açıyor cokacimcoook

balık yağı hapını kullandım faydası olmadı bıraktım :1no2:

bakalım daha neler deneyecem kilo almak için....kaydirigubbakcemile3

iyiyim kızlar
bu akşam çok mutlu oldumya nişanlım sessizdir güzel söz söylemez pek ama arada yaptığı süprizlerle çok mutlu oluyorum tel açtı yeni yılımı kutlamak için arıyo sandım ben kapıdayım ben şok oldum zaten aşağı gelsene az dedi gittim hayalet kolye almış arabada açtım taktım boynuma opuyorumnanaktan

güle güle kullan cnm.
benimkide parfüm almış.bende gömlek aldım ama daha veremedik hediyelerimizi birbirimize. aslında almıcaktık daha 15 gün önce tanışma yıldönümümüzdü ama duramadık.
sevgililer günü için değişik fikirleriniz varmı kızlar ne alsak acaba.
şimdi bana fikir verin lcw waikiki de hoşbişey görmüştüm onumu alsam yağmurluk gibimiydi öle bişey işte. yoksa elinde kalp tutan pembe pantermi oyuncakcıda gördüm.
pembe panterin yanında birde kupa düşünüyorum.
başka da bişey gelmio aklıma
ya da hem pembe panter hem kol düğmesi

X