-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

anl:hulya:atsana canım

Anlatayım tabi buyrunnnnnnnnn
Annem beni kandırdı, babanın haberi yok ben asla böyle birşeyi söyleyemem git kendin söyle dedi. :umursamaz: Bende tüm cesaretimi söyleyip aldım babamı karşıma.zemuszemus Meğer annem babama söylemiş ve adamcağız kendini hazırlamış öyle oturmuş karşıma.. Ben anlattım baba böyle bir durum var filan diye ama cümleler ağzımdan kerpetenle ancak çıkıyo, kızım yüksek sesle konuş ne fısıldıyorsun anlamıyorum diyo babam kaydirigubbakcemile3 Ben kendimi konuşmaya zorladıkça gözlerimden yaşlar dökülüyo kafam yerde filan..Karizma sıfır hüngür foşurt senağlama Ben niyetimi söyledikten sonra babamın çok tepki vereceğini filan bekliyorum çünkü o zamanlar öğrenciyim daha..Sevgilim askere gitmeden sözlenmek istediğimiz için aileme açılıyorum opuyorumnanaktan Babam kızım utanıp sıkılma bunlar normal şeyler yaşın geldi, ben açıkgörüşlü bir babayım ama o askerliğini yapsın sende okulunu bitir.Daha sonra gelsinler bizde görevimiz neyse yapalım.Bu aradada siz birbirinizi daha iyi tanıyın, görüşün demesin mi akannehir Ben o an anneme bi baktım, sinsi sinsi sırıtıyo, o an anladım annemin babama önceden durumu anlattığını kaydirigubbakcemile3 Tabi sonra rahatladım daha güzel kelimelerle herşeyi anlattım ama hala o anımı hatırladıkça kahkahalara boğulurum :roflol:

kızlaaar sohbet var hee:)
benim uykum geldi hee gidip yatcam artıkın:eek:
buarada bizim de 6. senemiz ocak itibari ile bitecek.
ne kadar zaman geçmiş ben ble şaşırıyorum.,
şimdi nişanlıyız evlilik tarihi belli de değil
takvimim maksimum tarihi gösteriyor işte.
herşey bu sene yani 2010 da belli olacak (ne çabuk benimsedim ama yeni seneyi hehe:lepi:)

Gitmeden yeni yılınızı kutliyim kızlar sizinde.
umarım bu sene hepimiz için hayırlı olur.
üzüntü keder bizden uzak olur.
en şanslı yılımız bu yıl olsun.
keder bizden uzak dursun.
aşklarımız bizimle olsun.
sevdiklerimiz hep yanımızda olsun.
işimiz olsun paramız olsun.
sağlığımız huzurumuz eksik olmasın.
geçmişi aratmasın inşallah.
nice senelere kızlar.
görüşmek üzerereee
prod_645_17373.gif

Anlatayım tabi buyrunnnnnnnnn
Annem beni kandırdı, babanın haberi yok ben asla böyle birşeyi söyleyemem git kendin söyle dedi. :umursamaz: Bende tüm cesaretimi söyleyip aldım babamı karşıma.zemuszemus Meğer annem babama söylemiş ve adamcağız kendini hazırlamış öyle oturmuş karşıma.. Ben anlattım baba böyle bir durum var filan diye ama cümleler ağzımdan kerpetenle ancak çıkıyo, kızım yüksek sesle konuş ne fısıldıyorsun anlamıyorum diyo babam kaydirigubbakcemile3 Ben kendimi konuşmaya zorladıkça gözlerimden yaşlar dökülüyo kafam yerde filan..Karizma sıfır hüngür foşurt senağlama Ben niyetimi söyledikten sonra babamın çok tepki vereceğini filan bekliyorum çünkü o zamanlar öğrenciyim daha..Sevgilim askere gitmeden sözlenmek istediğimiz için aileme açılıyorum opuyorumnanaktan Babam kızım utanıp sıkılma bunlar normal şeyler yaşın geldi, ben açıkgörüşlü bir babayım ama o askerliğini yapsın sende okulunu bitir.Daha sonra gelsinler bizde görevimiz neyse yapalım.Bu aradada siz birbirinizi daha iyi tanıyın, görüşün demesin mi akannehir Ben o an anneme bi baktım, sinsi sinsi sırıtıyo, o an anladım annemin babama önceden durumu anlattığını kaydirigubbakcemile3 Tabi sonra rahatladım daha güzel kelimelerle herşeyi anlattım ama hala o anımı hatırladıkça kahkahalara boğulurum :roflol:

ah bu ANNE'ler.Aslında ne kadar büyük bir iyilik söylemiş olması babnda çok anlayışlıymış .Ben ne yapıcam bilmiyorum .Canım babnla konuştuğunda kaç yaşındaydın

19 bitiyo 20 giricem.evet canım nasıl olucak bilmiyorum birazda ailevi durumlar karışık bakalımm dua edin bana olurmu hatırlarsanız:kedi:

Oyy minişim o zaman acele etmeyin ya biraz daha olgunlaşmayı bekleyin, hayırlısı olsun kaydirigubbakcemile5 Benim 25 im bitti kızlarr ya evlilik zamanı geldi artık kaydirigubbakcemile3

buarada kopyacı topik denmesi çok ayıp olmuş bu topike
etiketlere gelip yazmak falaln çok ayıp:umursamaz:

Esracım bebişimiz olursa etrafımda bakabilecek kimse yok malesef ki ben çocuğumun ilk eğitimini kendim vermek istiyorum. Allahın izniyle eşimin işleri de şu anki gibi giderse çalışmam da gerekmez..Çünkü ben geçen yıl çalıştım, öğretmen arkadaşların kreşte büyüyen bebişlerinin hepsinde bir eksiklik var, ne yapsalar çocuklardaki boşluğu dolduramadılar. Arkadaşlar hep şikayet ediyordu, çocuğumun dişinin patladığını bakıcı söyledi, çocuğum bugün ilk defa adım atmış bakıcı söyledi, aa çocuğum yeni bir huy kapmış bakıcısından vs vs

Oyy minişim o zaman acele etmeyin ya biraz daha olgunlaşmayı bekleyin, hayırlısı olsun kaydirigubbakcemile5 Benim 25 im bitti kızlarr ya evlilik zamanı geldi artık kaydirigubbakcemile3

Canım ya ben değilde sevgilim için sorun olucak yaş farkımızda var bide gitmek istiyorum artık bu evden :gitme: tabiki alnım açık birşekilde kimseyi kırmadan herkezin rızasını alarak en önemlisi telli duvaklı çıkmak istiyorum bu evden bakalım artık 19 dediğime bakma yaşanılanlar insanı çok büyütüyo nasip herşey alnımızda ne zaman yazılıysa o zaman olucak tabiki böyle işteee

benimde ilk annem söyledi babama ben söylemedim söyleemezdimde zaten baban bildiği halde ilk zamanlar gezmeye gittiğim zaman evden zor çıkıyodum babamdan çekiniyodum şimsi yaptıklarıma gülüyorum

ah bu ANNE'ler.Aslında ne kadar büyük bir iyilik söylemiş olması babnda çok anlayışlıymış .Ben ne yapıcam bilmiyorum .Canım babnla konuştuğunda kaç yaşındaydın

Anneme daha yeni tanıştığımızda yani 19 yaşında söylemiştim canım ama babama 22 yaşında açılabildim kaydirigubbakcemile3

lepicim çok teşekkürler güzel dileklerin ,duaların için .ALLAH ım hepimize en başta sağlık versin sonrasında mutluluk huzur iş para vs..hep sevdiklerimizle ve aşklarımızla olalım

Canım ya ben değilde sevgilim için sorun olucak yaş farkımızda var bide gitmek istiyorum artık bu evden :gitme: tabiki alnım açık birşekilde kimseyi kırmadan herkezin rızasını alarak en önemlisi telli duvaklı çıkmak istiyorum bu evden bakalım artık 19 dediğime bakma yaşanılanlar insanı çok büyütüyo nasip herşey alnımızda ne zaman yazılıysa o zaman olucak tabiki böyle işteee

Haklısın neler yaşadın bilemem canım takılıyorum ben sana, herşeyin en iyisini siz bilirsiniz, hakkınızda hayırlısı olsun. Ama ben 19 yaşında daha çocuk gibiydim. çünkü ailem el bebek gül bebek büyüttü beni.Kesinlikle evlenip bir evin sorumluluğunu alabilecek olgunlukta değildim. Üniversite okurken ailemden ayrı yaşadım, o zaman sorumluluk sahibi oldum,hayatı öğrendim ve eveeeeeetttt bende artık gitmek istiyorum bu evden kendi evimeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3

sağol lepicim seninde yeni yılın kutlu sağlıklı huzurlu mutlu sevdiklerinle geçirdiğin bir yıl olur inş

lepicim çok teşekkürler güzel dileklerin ,duaların için .ALLAH ım hepimize en başta sağlık versin sonrasında mutluluk huzur iş para vs..hep sevdiklerimizle ve aşklarımızla olalım

Aynen lepicim:eek:klava: gittim 2010 cici gelinler yazdım bendekaydirigubbakcemile3
nere kız buraya mı yaptınkaydirigubbakcemile3

lepi kız kim etiketlemişş kopyacı diyee aaaaaaa

bilmiyorum etiketleyenin kimm olduğunu bilmiyorumaşağıda görmüşsündür:1ninca:

X