-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

benimde ilk annem söyledi babama ben söylemedim söyleemezdimde zaten baban bildiği halde ilk zamanlar gezmeye gittiğim zaman evden zor çıkıyodum babamdan çekiniyodum şimsi yaptıklarıma gülüyorum

Benim telefonumun sesi de 7/24 kısıktı kızlar arayan hiç ulaşamazdı bana, çünkü biz srekli mesajlaşırdık rahat konuşamadığımdan ve mesaj sesinden şüphelenmelerini istemiyordum kaydirigubbakcemile3 Allahtan görüşme konusunda rahattım çünkü ailemden ayrı yaşıyordum kaydirigubbakcemile3

Haklısın neler yaşadın bilemem canım takılıyorum ben sana, herşeyin en iyisini siz bilirsiniz, hakkınızda hayırlısı olsun. Ama ben 19 yaşında daha çocuk gibiydim. çünkü ailem el bebek gül bebek büyüttü beni.Kesinlikle evlenip bir evin sorumluluğunu alabilecek olgunlukta değildim. Üniversite okurken ailemden ayrı yaşadım, o zaman sorumluluk sahibi oldum,hayatı öğrendim ve eveeeeeetttt bende artık gitmek istiyorum bu evden kendi evimeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3

evet canımm 19 dediğime bakma ruhen çok büyüdüm .ALLAH ım bablarımızın evlerinden hayırlısıyla kimsecikleri kırıp incitmeden çıkmayı nasip etsin herbirimize

phenomen benim gibiymişsin hee
biz de sık mesajlaşırdık tel sessizde.
habire bi yerlerime sıkıştırılömış vaziyette gezerdim hehe:)
hey gidi hey bee
çıkmaya başladığmızda 18 idim şimdi 24 oldum.
genç kızlıktan olgunluğa onunla geçtim büyüdük birlikte:kedi:

nere kız buraya mı yaptınkaydirigubbakcemile3

bilmiyorum etiketleyenin kimm olduğunu bilmiyorumaşağıda görmüşsündür:1ninca:

anamm yeni gördüm hiç haberim yoktu etiket olayındanda..çok çirkince hatta çokk çocukça bir davranış:eek:lmaz::eek:lmaz:

evet canımm 19 dediğime bakma ruhen çok büyüdüm .ALLAH ım bablarımızın evlerinden hayırlısıyla kimsecikleri kırıp incitmeden çıkmayı nasip etsin herbirimize

Amiiinnn gerçekten bu çok önemli..Ben bunu nişanlandıktan sonra daha iyi anladım. Nişanlanmadan önce kavak yelleri esiyodu asıp kesiyodum kimseyi takmıyodum ben :umursamaz: Şimdi diyorumki zaten gidicem şurada kaç ayım kalmış, kimseyi kırmadan gideyim, kimsenin aklı bende kalmasın diyorum. Hatta düğün nikah vs olaylarında baktım birilerinin kalbi kırılacak düğün yapmaktan filan vazgeçtik nişanlımla, sade bir nikah töreni yapacağız.Yeterki kimsenin kalbi kırılmasın, iki ailenin arasındaki ahenk bozulmasın diye canım :nazar:

görüşme konusunda bende rahattım cnm sorun bendeydi ben çekiniyodum söz lafı ortaya çıkana kadar babamın yanında adını hiç anmadım bi keresinde reklamlarda çeyizle ilgili bişey çıkmıştı ablam esraya şunu alalım falan demişti babamda odadaydı ama beni görmüyodu (bizim salon l şeklindede ondan)ablama baktım sus anlamında ablamında haberi yokmuş tabi konuşulmadığından

phenomen benim gibiymişsin hee
biz de sık mesajlaşırdık tel sessizde.
habire bi yerlerime sıkıştırılömış vaziyette gezerdim hehe:)
hey gidi hey bee
çıkmaya başladığmızda 18 idim şimdi 24 oldum.
genç kızlıktan olgunluğa onunla geçtim büyüdük birlikte:kedi:

Evet canım aynen, cepsiz birşey giymezdim tatil zamanları eve geldiğimde kaydirigubbakcemile3 Hatta kimseye çaktırmadan çıkartıp telefona bakmadan mesaj yazmayı bile öğrendim :roflol: Ve dediğin gibi biz sevdiğimle birlikte büyüdük olgunlaştık hayata hazır hale geldik :asigim:

Amiiinnn gerçekten bu çok önemli..Ben bunu nişanlandıktan sonra daha iyi anladım. Nişanlanmadan önce kavak yelleri esiyodu asıp kesiyodum kimseyi takmıyodum ben :umursamaz: Şimdi diyorumki zaten gidicem şurada kaç ayım kalmış, kimseyi kırmadan gideyim, kimsenin aklı bende kalmasın diyorum. Hatta düğün nikah vs olaylarında baktım birilerinin kalbi kırılacak düğün yapmaktan filan vazgeçtik nişanlımla, sade bir nikah töreni yapacağız.Yeterki kimsenin kalbi kırılmasın, iki ailenin arasındaki ahenk bozulmasın diye canım :nazar:

evet canım sevdiğime kavuşmak kadar önem verdiğim birşey varsa oda bu konu .

Son düzenleyen: Moderatör:
ben geldimmmm
baba hikayeleri çok güzelmiş :)
Allah hepimize aile rızasını alarak baba evinden çıkmayı nasip etsin inşallah

herkez öyle geçiriyo heralde bende uzun yıllar telimi sakladım gizli gizli msjlasmalar falan .artık biraz daha rahatım ama tam olarak değil tabiki..

görüşme konusunda bende rahattım cnm sorun bendeydi ben çekiniyodum söz lafı ortaya çıkana kadar babamın yanında adını hiç anmadım bi keresinde reklamlarda çeyizle ilgili bişey çıkmıştı ablam esraya şunu alalım falan demişti babamda odadaydı ama beni görmüyodu (bizim salon l şeklindede ondan)ablama baktım sus anlamında ablamında haberi yokmuş tabi konuşulmadığından

Ayy tabi tatlım bende senin gibiydim.. Hatta bigün annanem teyzem annem ben babam hepberaber oturuyorduk, annanem benim evlenmemden laf açtı.Babam bi anda kıpkırmızı oldu, benim kızımın yaşı daha küçük sokmayın aklına böyle şeyler. O okuyacak iyi bir iş sahibi olacak evlenmeyecek dedi vurdu kapıyı çekti gitti akannehir Ben babamın bu düşüncesini de bildiğimden yanında hiç birşekilde renk vermezdim, zaten o yüzdende çok çekindim babama Özcanımı anlatırken kaydirigubbakcemile3

amin adaşım :)RABBıM bir ömrü beraber paylaşmanızı nasip etsin .
Füsuncum (bak yaş mevzusuna bişey demediğin için böyle devam ediyorum hala)kac kardeşsin çok merak ettim teksin sanki??

amin adaşım :)RABBİM bir ömrü beraber paylaşmanızı nasip etsin .
Füsuncum (bak yaş mevzusuna bişey demediğin için böyle devam ediyorum hala)kac kardeşsin çok merak ettim teksin sanki??

Böyle devam edersen memnun olurum canım opuyorumnanaktan
Abim var tatlım, hemde ne abi..Babamdan çok ondan çekinirim ben kaydirigubbakcemile3
Gerçi bi yaştan sonra insan onun otoritesini de kabul etmiyo ya neyse :roflol:

X