-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Ayyy çok şeker yaa opuyorumnanaktan
Bende çok seviyorum bebişleri, hatta bana kalsa evlenip hemen anne olurum ama nişanlım biraz bekleyelim. 6 yıl ayrı kaldık, biraz başbaşa olmanın tadına varalım diyo kaydirigubbakcemile3
valla bir kaç aydan fazla bekleyemem Allah nasip ederse çok istiyoruz ya hayırlısı tabi Rabbim nasip ederse hayırlı zamanda olsun inşallah
ceyda :) hoşbuldum canım

ceyda
o kim
kim o
nerde
kaydirigubbakcemile3

hayırlısı
en güzelini yapmışsınız en güzel zamanlarınızı maddi sıkıntıyla geçirmeyeceksiniz böylelikle
nişanlının bölümü neydi?
sen bir yandn sınava hazırlanıyorsun değil mi?

Nişanlım bilgisayar mühendisi canım.. opuyorumnanaktan
Ben bu yıl sınava sadece kendimi denemek için gireceğim, pek iyi bir sonuç beklemiyorum.Seneye bir KPSS kursuna gidip adamakıllı hazırlanmayı düşünüyorum kısmetse. Çünkü bu yıl formasyon beni yeterki kadar oyalıyor zaten..

Nişanlım bilgisayar mühendisi canım.. opuyorumnanaktan
Ben bu yıl sınava sadece kendimi denemek için gireceğim, pek iyi bir sonuç beklemiyorum.Seneye bir KPSS kursuna gidip adamakıllı hazırlanmayı düşünüyorum kısmetse. Çünkü bu yıl formasyon beni yeterki kadar oyalıyor zaten..

canım evlendikten sonra daha zor olmazmı senin için?

esracım hosbuldum canım :)
aaa ceyda mı dedim o kim ya :) pardon zeynepcim :):)
nabersiniz kızlar??
fisuncum send hosgeldın canım az kalmış senınde hadi hayırlısı canım

hb cnm hayalet kolye almış cnm zinciri gözükmüyomuş sadece taşı gözüküyo taşı değerliymiş mor bi taşı var

Ayy o kolyeler çok hoşuma gidiyor benim çok zarif duruyor ama ben türbanlı olduğum için takamıyorum.Güle güle kullan canım düşünceli bir nişanlın varmış kaydirigubbakcemile5

hb cnm hayalet kolye almış cnm zinciri gözükmüyomuş sadece taşı gözüküyo taşı değerliymiş mor bi taşı var
güle güle kullan canıma.s.

hb cnm senin hediyende çok şekermiş cnm bakabilcekmisin bakalım ikisine birdenopuyorumnanaktanzemuszemus

inşallahkaydirigubbakcemile3

esracım hosbuldum canım :)
fisuncum send hosgeldın canım az kalmış senınde hadi hayırlısı canım

Sağolasın tatlım hoşbuldum, evet az kaldı çok şükür kaydirigubbakcemile3
Bizde keyifler iyi senden naber?
Sen ebnim ismimi biliyorsun ama ben seninkini bilmiyorum malesef :uhm:
Senin düğün ne zaman kısmetse tatlım?

canım evlendikten sonra daha zor olmazmı senin için?

Canım ben evlendiğimde Beylikdüzünde oturacağım, orada kimseyi tanımıyorum ve eşim tüm gün işte olacak.Bende evlendikten sonra ilk yıl çalışmayı düşünmüyorum.Dolayısıyla çalışmak için ve kursa gitmek için fazlaca vaktim olacak. Ben daha kolay olacağını düşünüyorum bu yüzden..

Ayy o kolyeler çok hoşuma gidiyor benim çok zarif duruyor ama ben türbanlı olduğum için takamıyorum.Güle güle kullan canım düşünceli bir nişanlın varmış kaydirigubbakcemile5
saol cnm gıda fabrikasında çalıştığım takı takmak yasak doğumgünümde aldığı kolyemi takıyorum ama o gözükmüyo bunu zinciri kısa gözükür işyerinde takamıcam iş dışında takabilicem artık

Sağolasın tatlım hoşbuldum, evet az kaldı çok şükür kaydirigubbakcemile3
Bizde keyifler iyi senden naber?
Sen ebnim ismimi biliyorsun ama ben seninkini bilmiyorum malesef :uhm:
Senin düğün ne zaman kısmetse tatlım?

iyi canım benim adım da Esra :) kimse bilmiyodu daha öğrencek şimdi kızlar d bu vesileyle :kedi:
canım bende daha nişan falan yok ki düğün olsun aday var sadece hihoyyyt yolu yarılamış sayılırmız ne dersin kaydirigubbakcemile3

saol cnm gıda fabrikasında çalıştığım takı takmak yasak doğumgünümde aldığı kolyemi takıyorum ama o gözükmüyo bunu zinciri kısa gözükür işyerinde takamıcam iş dışında takabilicem artık

Hmm olsun canım bir şekilde takacak yol bulursun yerimseniben Çok zarif olacaksın o kolyeyle opuyorumnanaktan

Canım ben evlendiğimde Beylikdüzünde oturacağım, orada kimseyi tanımıyorum ve eşim tüm gün işte olacak.Bende evlendikten sonra ilk yıl çalışmayı düşünmüyorum.Dolayısıyla çalışmak için ve kursa gitmek için fazlaca vaktim olacak. Ben daha kolay olacağını düşünüyorum bu yüzden..

anladım canım kendini sen daha iyi bilirsin tabi hayırlısı
süpris yumurta flan da gelmiycekse problem olmaz inşallah atanırrız seneye toplucaopuyorumnanaktan

iyi canım benim adım da Esra :) kimse bilmiyodu daha öğrencek şimdi kızlar d bu vesileyle :kedi:
canım bende daha nişan falan yok ki düğün olsun aday var sadece hihoyyyt yolu yarılamış sayılırmız ne dersin kaydirigubbakcemile3

adaşımda varmış topikte ne güzelzemuszemus

Memnun oldum esracım vereliniortak
Tabiki yolun en önemli kısmını katetmişsiniz canımcım kaydirigubbakcemile3
Bak ben 6 yıl önce buldum, ancak hazırlıkları tamamladık :roflol:

anladım canım kendini sen daha iyi bilirsin tabi hayırlısı
süpris yumurta flan da gelmiycekse problem olmaz inşallah atanırrız seneye toplucaopuyorumnanaktan

Amanınnn süpriz yumurta mı zeynepcim çok tatlısın yaa çok şirin bir tabir çok güldüm kaydirigubbakcemile3 Yok süpriz yumurta filan gelmez heralde, ona göre önlemimizi alırız :kedi:

X